Партнери
Офіційний партнер Федерації бадмінтону України
Мультимедіа
wait
wait

Расширенный состав сборной команды Украины 2011 года

Публикуем расширенный состав сборной команды Украины 2011 года – отдельно мужчины и женщины.

Мужчины  

Склад збірної команди України на 2011 рік
Бадмінтон
ПІБДата 
народженя
РозрядФСТОбластьШколавикона-
ний
Планує-
мий
Тренер
Чоловікирезуль-
тат
резуль-
тат
Члени збірної команди
1Атращенков Валерій Володимирович20.08.1984мсмкУкраїнаХарківськаШВСМ1ЧУ3-5 ЧЄМахновський Г.А.
2Почтарьов Евген Сергійович20.04.1987мсУкраїнаХарківськаШВСМ2ЧУ5-8 ЧЄМахновський Г.А
3Завадський Дмитро Олександрович04.11.1988мсмкСпартакХарківськаШВСМ1ЧУ5-8ЧЄСтерін М.Б.
4Конов Віталій Серпойвич13.07.1987мсмкСпартакХарківськаШВСМ1 ЧУ9-12 ЧЄСтерін М.Б.
5Кацаруба Дмитро Юрійович23.09.1991мсПрофс.ДніпропетШВСМ Метеор5 ЧУ3 ЧУМізін М.Г.
6Дмитришин Микола Володимирович04.09.1990мсСпартакХарківськаДЮСШ1 ЧУ5-8ЧЄСимоненко В.
7Почтарьов Артем Сергійович24.07.1993мсУкраїнаХарківськаШВСМ2ЧУ3 ЧЄМахновський Г.А
8Леонов Кирило Викторович06.07.1993мсПрофс.ДніпропетровськаМетеор2 Мол.3 ЧЄМізін М.Г., Дружченко.
Кандидати у збірну команду
1Мартиненко Микола Дмитрович26.08.1990мсПрофс.ДніпропетровськаШВСМ Метеор1 Мол.1-3 ЧУМізін М.Г
2Гаріст Серпй Олегович17.08.1992мсПрофс.ДніпропетровськаМетеор2 Мол.3-5 ЧЄМізін М.Г.
3Натаров Георпй Вадимович09.08.1988мсмкУкраїнаХарківськаШВСМ2ЧУ1-2 ЧУМахновський Г.А. ,Головкіна Н.В.
4Бурлака Артур Васильевич31.03.1988мсУкраїнам.КиївКДЮСШ-ЗЧУ3-4ЧУКосенко В.Э.
Косенчук С.М.,
5Панченко Денис Олегович17.06.1990мсУкраїнаМиколаївськаКДЮСШ-4 ЧУ1-3 ЧУКосенчук С.М.,
6Дмитришин Андрій Володимирович05.06.1992КолосМ.ВинницяМДДЮСШ5 ЧУ3-5 ЧУМізін М.Г.-Гуркало
7Мартиненко Максим Дмитриевич14.06.1988мсУкраїнаДніпропетошвсм2ЧУ1-3 ЧУРезнік О.М.;
8Натаров Геннадій Вадимович23.01.1992мсУкраїнаХарківськаХОВУФКС3ЧУ юн.1-3 ЧУМахновський Г.А., Головкіна Н.В.
9Нестеренко Кирило Александрович08.02.1993мсСпартакХарківськаКДЮСШ5 ЧУ3-5 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.
10Карпенко Дмитро Віталійович14.02.1992мсУкраїнаХарківськаХОВУФКС8 ЧУ3-5 ЧУГоловкіна Н.В.
11Зінухов Андрій Викторович18.03.1995мсПрофс.ДніпропетровськаМетеор1 ЧУ юн1-3 ЧУ юн.Мізін М.Г.
12Баган Ярослав20.05.1994мсОсвітам. КиївДЮСШ-182 ЧУ юн.1-2 ЧУМихальчук Н.М.
13Джупіна Артур14.06.1992мсУкраїнаМиколаївcькаМО ШВСМ5 ЧУ3-5 ЧУКосенчук С.М.
14Денісов Алексій Володимирович07.06.1992мсГартДніпропетровськаШВСМ3 Мол.5-8 ЧУСеменюта-Продан
15Макаров Сергій15.06.1993мсУкраїнаМиколаївськаСДЮШОР6 ЧУ3-5 ЧУКосенчук С.М.
16Гуркало Владислав Михайлович08.04.1994мсКолосВинницькаМДЮСШ28 ЧУ3-5 ЧУГуркало Л.
17Трускалов Антон03.04.1994кмсОблспортспорт управлінняДонецькаОК ДЮСШ4 ЧУ1-3 ЧУЯковлев С.
18Лачков Андрій01.02.1995МСФСТ "Спартак"ХарківськаКДЮСШ1 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Стерін М.Б., Діптан А.
19Косован Максим18.06.1996КМСКолосВінницяМДЮСШ №21 юн. Ігри1-3 ЧУ юн.Гуркало Л.О.
20Сергій Михайло Борисович26.08.1995МСФСТ "Україна"ХарківськаДЮСШ№131 ЧУ юн.1-5 ЧУ юн.Стерін М.Б., Діптан А.
Резерв збірної команди
21Булденко Владислав1996КМСФСТ "Україна"ДніпропетровськаШВСМ1 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Резнік О.М.
22Іванов Костянтин1996КМСФСТ "Україна"ОдесаКДЮСШ №52 юн. Ігри1-3 ЧУ юн.Білоус В.А.
23Панін Андрій1996КМСФСТ "Україна"ЛьвівГО "ЛБК"2 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Гречанюк О.О., Каратнік І.В.
24Волнянський Владіслав1994МСУФСТ "Україна"Дніпр-ськМетеор-АО ДТМ1 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Олійник В.А., Чемеринський С.Б.
25Лигалов Микита1995КМСФСТ "Україна"МиколаївШВСМ2 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Косенчук С.М.
26Іванов Владислав Петрович1994МСУФСТ "Україна"МиколаївКДЮСШ5 ЧУ юн.3-5 ЧУ мол.Кунін О.С.
27Сарсєкенов Руслан Адилбекович1996КМСФСТ "Україна"МиколаївКДЮСШ1 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Куніна Є.Г.
28Сизонинко Артем Володимирович1996КМСФСТ "Україна"МиколаївКДЮСШ2 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Куніна Є.Г.
29Пономаренко Ростислав Александр.1993КМСФСТ "Україна"МиколаївКДЮСШ5 ЧУ мол3-5 ЧУ мол.Куніна Є.Г.
30Палюх Назар1996КМСФСТ "Україна"ЛьвівГО "ЛБК"2 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Гречанюк О.О., Каратнік І.В.
31Галушко Андрій1995КМСФСТ "Україна"ХарківськаХОВУФКС8 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Головкіна Н.В.
32Бадіца Валерій1994МСУФСТ "Україна"Дніпр-ськСДЮШОР СК "Метеор"5 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Олійник В.А.
33Іордатій Артем1995КМСФСТ "Колос"ВінницяМДЮСШ №25 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Гуркало Л.О.
34Кізима Олександр Александрович1997КМСФСТ "Україна"ОдесаКДЮСШ №58 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Білоус В.А.
35Герасимов Вадим Юрьевич1994КМСФСТ "Україна"ОдесаКДЮСШ №55 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Білоус В.А.
36Роєнко Антон1996КМСФСТ "Україна"Дніпр-ськСДЮШОР СК "Метеор"1 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Резнік О.М.
37Колеснік Олександр1997КМСФСТ "Україна"Дніпр-ськМетеор6 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Резнік О.М.
38Толмачьов Дмитро1994КМСФСТ "Україна"ХарківСДЮШОР8 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Мальцева Т.М.
39Жилюк Костянтин1994МСУФСТ "Колос"ВінницяМДЮСШ №28 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Галицький Ю.Л., Гуркало Л.О.
40Нестеренко Ігор1992КМСМОНКиївКНЕУ5 ЧУ мол3-5 ЧУ мол.Міхальчук Н.М.
Завідувач сектору олімпійських ігрових видів спорту департаменту спорту вищих досягнень Мінсім’ямолодьспортуЄ.К. Колодяжний
Президент ФБУВ.М. Швачко

Женщины   

Склад збірної команди України на 2011 рік
Бадмінтон
Дата  народженняРозрядФСТОбластьШколавикона-
ний
Планує-
мий
Тренер
Жінкирезуль-
тат
резуль-
тат
Члени збірної команди
1Гріга Лариса Валеріївна31.05.1984мсмкУкраїнаДніпропетШВСМ1-2 ЧУ3-5 ЧЄСеменюта В.В.
2Улітіна Марія Вікторівна05.11.1991мсмкУкраїнаДніпропетОШВСМ2 ЧУ9-16 ЧЄСеменюта В.В.
3Діптан Марія Станіславівна15.04.1988мсмкСпартакХарківськаШВСМ1 ЧУ5-8 ЧЄСтерін М.Б.
4Прус Олена Володимирівна30.04.1986мсмкУкраїнаХарківськаШВСМ2 КУ3-5 ЧЄМахновський Г.А.
5Войцех Наталія Олександрівна21.06.1992мсмкУкраїнаДніпропетровськаОШВСМ2 ЧУ 3-5 ЧЄ мол.Мізін М.Г.
6Кобцева Ганна В’ячеславівна28.10.1986мсмкУкраїнаХарківськаШВСМ2 КУ5-8 ЧЄМахновський Г.А.
7Жарка Єлизавета14.06.1992мсСпартакХарківськаДЮСШ 132 ЧУ 3-5 ЧЄ мол.Стерін М.Б
8Казарінова Юлія Романівна02.01.1992мсУкраїнаМиколаївськаСДЮШОР1 ЧУ 3-5 ЧЄ мол.Косенчук С,М.
Кандидати у збірну команду
1Півоварова Ольга Олексіївна31.08.1988мсУкраїнаХарківськаШВСМ1 КУ2-3 ЧУМахновський Г.А.
2Джангобекова Христина25.06.1992мсМОНЛьвівськаСК ЛДУФК "Скіф"3 ЧУ мол.1-3 ЧУГречанюк О.О., Каратник І.В.
3Гуща Вікторія23.04.1995мсУкраїнаМиколаївськаСДЮШОР1 ЧУ юн.5-8 Кунін О. С.
4Надточій Ольга Іванівна23.05.1992мсУкраїнаХарківськаШВСМ5 ЧУ3-5 ЧУМахновський Г.А.
5Потапенко Тетяна В’ячеславівна22.07.1993мсУкраїнаМиколаївськаСДЮШОРЗ ЧУ юн.2-3 Кунін О.С.
6Рудь Марія Валерієва25.11.1992мсПрофс.ДніпропетровськаШВСМ Метеор1 мол. Ігри5-8 ЧУМізін М.Г.
7Погребняк Вікторія Вікторівна23.08.1989мсУкраТнаХарківськаШВСМЗЧУ2-3 ЧУМахновський Г.А.
8Ворфоломеева Христина Викторівна08.06.1990мсУкраїнаЛуганськаДЮСШ3 ЧУ 5-8 Кондратюк А.А.
9Дмітрішин Анастасія Володимирівна22.08.1995мсСпартакХарківськаКДЮСШ1 ЧУ юн1-3 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.
10Самарчанц Дарья Рубеновна12.03.1995мсСпартакХарківськаКДЮСШ1 ЧУ юн.1-3 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.
11Лисенко Марія Василієвна07.01.1993мсСпартакХарківськаДЮСШ 135 ЧУ3-5 ЧУСтерін М.Б.,
12Жуковська Ганна Олеговна02.01.1995мсУкраїнаМиколаївськаСДЮШОР2 ЧУ юн.1-3 ЧУКосенчук С.М.
13Марченко Анастасія Олегівна23.03.1994мспрофс.ДніпропетровськаМетеор5 ЧУ юн.1-3 Олійник В.
14Безденежніх Иріна Сергійовна15.10.1996мспрофсДніпропетровськаМетеор1 ЧУСеменюта В.В.
15Ішевская Дарья11.02.1995мсУкраїнаМиколаївськаСДЮШОР3 ЧУ1-3 ЧУКунін О.С.
16Плясова Дарья23.02.1994мспрофс.ДніпропетМетеор2 ЧУ 1-3 Мизин М.Г.-Дружченко В.
17Сібірякова Дарья Юрьевна15.02.1990мсУкраїнаОдеськаДЮСШ-55 ЧУ3-6 ЧУБілоус В.А.
18Мащенко Олена Віталіївна14.03.1988МСУФСТ "Україна"ОдесаКДЮСШ №55 ЧУ3-5 ЧУБілоус В.А.
19Лема Тетяна15.04.1996КМСФСТ "Україна"ЛьвівОДЮСШ3 ЧУ юн3-5 ЧУ юн.Ціж Л.М., Камінський М.П.
20Брашко Єлизавета24.06.1996КМСФСТ "Україна"ОдесаКДЮСШ №5результатрезультат
Резерв збірної команди
21Бур'Ян Анастасія1994КМСФСТ "Україна"ХарківХОВУФКС5 юн.Ігри3-5 ЧУ юн.Вербіцький В.Г.
22Волкобоєва Марія1994КМСФСТ "Україна"Дніпр-ськСДЮШОР СК "Метеор"5 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Головкіна Н.В.
23Крючкова Ганна1992МСУМОНХарківКДЮСШ5 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Селіванова В.В.
24Гайдук Ярослава1997IФСТ "Україна"Дніпр-ськСДЮШОР СК "Метеор"3 ЧУ юн.3-5 ЧУ мол.Стерін М.Б.
25Жованік Оксана1996КМСФСТ "Україна"Дніпр-ськСДЮШОР СК "Метеор"1 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Резнік О.М.
26Зубріліна Ганна1994КМСФСТ "Україна"ХарківСДЮШОР1 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Резнік О.М.
27Корнеєва Анна1996КМСФСТ "Україна"Дніпр-ськСДЮШОР СК "Метеор"5 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Казанцев Д.В.
28Кізима Юлія1993КМСФСТ "Україна"Дніпр-ськСДЮШОР СК "Метеор"2 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Семенюта В.В.
29Кучер Анастасія1996КМСФСТ "Україна"МиколаївКДЮСШ2 ЧУ.юн.3-5 ЧУ мол.Кунин О.С.
30Лісна Владислава Русланівна1996КМСФСТ "Спартак"ХарківКДЮСШ1 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Кунін О.С.
31Лугових Олександра1997КМСФСТ "Україна"ОдесаКДЮСШ №51 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Стерін М.Б., Діптан А.
32Міхалькова Анна1997КМСМОНХарківДЮСШ №132 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Білоус В.А.
33Петренко Анастасія1993КМСФСТ "Україна"ЛісічанськМДЮСШ3 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Стерін М.Б., Діптан А.
34Соловкіна Катерина1994КМСспорткомітетиДонецькКДЮСШ5 ЧУ мол.3-5 ЧУ мол.Кондратюк А.А.
35Сумцова Євгенія1994КМСФСТ "Україна"ХарківХОВУФКС2 ЧУ3-5 ЧУ юн.Яковлев С.А.
36Котік Анастасія Михайлівна1996КМСФСТ "Україна"ОдесаКДЮСШ №55 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Шаршунова Т.М.
37Шалаєва Ірина1994КМСФСТ "Україна"ХарківХОВУФКС5 юн.Ігри3-5 ЧУ юн.Вербіцький В.Г.
38Сєбова Інна1997Ір.ФСТ "Україна"ОдесаКДЮСШ №51 ЧУ3-5 ЧУ юн.Головкіна Н.В.
39Герасімова Ольга1994КМСФСТ "Україна"ОдесаКДЮСШ №53 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Білоус В.А.
40Горевая Аліна1993КМСМОНДніпр-ськКДЮСШ ПГАСА5 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Білоус В.А.

1,581 total views, 1 views today

Print Friendly