Партнери
Офіційний партнер Федерації бадмінтону України
Мультимедіа
wait
wait

Состав сборной команды Украины (мужчины) на 2012 год

Склад збірної команди України на 2012 рік
Бадмінтон
ПІБДата  народженяРозрядФСТОбластьШколаВиконанийПлануємийТренер
Чоловікирезультатрезультат
Члени збірної команди
1Атращенков Валерій Володимирович20.08.1984мсмкУкраїнаХарківськаШВСМ1ЧУ3-5 ЧЄМахновський Г.А.
2Почтарьов Евген Сергійович20.04.1987мсУкраїнаХарківськаШВСМ2ЧУ5-8 ЧЄМахновський Г.А
3Завадський Дмитро Олександрович04.11.1988мсмкСпартакХарківськаШВСМ1ЧУ5-8ЧЄСтерін М.Б.
4Конов Віталій Серпойвич13.07.1987мсмкСпартакХарківськаШВСМ1 ЧУ9-12 ЧЄСтерін М.Б.
5Гаріст Серпй Олегович17.08.1992мсПрофс.ДніпропетМетеор5 ЧУ3 ЧУМізін М.Г.
6Натаров Георпй Вадимович09.08.1988мсмкУкраїнаХарківськаШВСМ2 ЧУ1-2 ЧУМахновський Г.А, Головкіна Н.В.
7Почтарьов Артем Сергійович24.07.1993мсУкраїнаХарківськаШВСМ2ЧУ3 ЧЄМахновський Г.А
8Натаров Геннадій Вадимович23.01.1992мсУкраїнаХарківськаШВСМ1 ЧУ юн.1-3 ЧУМахновський Г.А, Головкіна Н.В.
Кандидати у збірну команду
1Мартиненко Микола Дмитрович26.08.1990мсПрофс.ДніпропетровськаШВСМ Метеор1 Мол.1-3 ЧУМізін М.Г
2Кацаруба Дмитро Юрійович23.09.1991мсУкраїнаДніпропетровськаМетеор5 ЧУ3-5 ЧЄМізін М.Г.
3Трускалов Антон03.04.1994мсоблспорт управлінняДонецькаОК ДЮСШ4 ЧУ1-3 ЧУЯковлев С.А.
4Денісов Олексій Вадимович07.06.1992мсМОНДніпропетровськаКДЮСШ3 мол.5-8 ЧУСеменюта В., Продан А.А.
5Бурлака Артур Васильевич31.03.1988мсУкраїнам.КиївКДЮСШ-ЗЧУ3-4ЧУКосенко В.Е., Косенчук С.М.,
6Панченко Денис Олегович17.06.1990мсУкраїнаМиколаївськаКДЮСШ-4 ЧУ1-3 ЧУКосенчук С.М.,
7Дмитришин Андрій Володимирович05.06.1992КолосМ.ВинницяМДДЮСШ5 ЧУ3-5 ЧУМізін М.Г., Гуркало Л.О.
8Мартиненко Максим Дмитриевич14.06.1988мсУкраїнаДніпропетошвсм2ЧУ1-3 ЧУРезнік О.М.;
9Нестеренко Кирило Александрович08.02.1993мсСпартакХарківськаКДЮСШ5 ЧУ3-5 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.
10Карпенко Дмитро Віталійович14.02.1992мсУкраїнаХарківськаХОВУФКС8 ЧУ3-5 ЧУГоловкіна Н.В.
11Зінухов Андрій Викторович18.03.1995мсПрофс.ДніпропетровськаМетеор1 ЧУ юн1-3 ЧУ юн.Мізін М.Г.
12Баган Ярослав20.05.1994мсОсвітам. КиївДЮСШ-182 ЧУ юн.1-2 ЧУМихальчук Н.М.
13Джупіна Артур14.06.1992мсУкраїнаМиколаївcькаМО ШВСМ5 ЧУ3-5 ЧУКосенчук С.М.
14Леонов Кирило Викторович06.07.1993мсПрофс.ДніпропетровськаМетеор2 Мол.3 ЧЄМізін М.Г., Дружченко В.Г.
15Макаров Сергій15.06.1905мсУкраїнаМиколаївськаСДЮШОР6 ЧУ3-5 ЧУКосенчук С.М.
16Гуркало Владислав Михайлович08.04.1994мсКолосВинницькаМДЮСШ28 ЧУ3-5 ЧУГуркало Л.О.
17Дмитришин Микола Володимирович04.09.1990мсУкраїнаХарківськаДЮСШ1ЧУ5-8 ЧЄСтерін М.Б.,Симоненко В.
18Лачков Андрій01.02.1995МСФСТ "Спартак"ХарківськаКДЮСШ1 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Стерін М.Б., Діптан А.
19Косован Максим18.06.1996КМСКолосВінницяМДЮСШ №21 юн. Ігри1-3 ЧУ юн.Гуркало Л.О.
20Сергій Михайло Борисович26.08.1995МСФСТ "Україна"ХарківськаДЮСШ№131 ЧУ юн.1-5 ЧУ юн.Стерін М.Б., Діптан А.
Резерв збірної команди
21Булденко Владислав1996КМСФСТ "Україна"ДніпропетровськаШВСМ1 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Резнік О.М.
22Іванов Костянтин1996КМСФСТ "Україна"ОдесаКДЮСШ №52 юн. Ігри1-3 ЧУ юн.Білоус В.А.
23Панін Андрій1996КМСФСТ "Україна"ЛьвівГО "ЛБК"2 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Гречанюк О.О., Каратнік І.В.
24Волнянський Владіслав1994МСУФСТ "Україна"Дніпр-ськМетеор-АО ДТМ1 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Олійник В.А., Чемеринський С.Б.
25Лигалов Микита1995КМСФСТ "Україна"МиколаївШВСМ2 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Косенчук С.М.
26Іванов Владислав Петрович1994МСУФСТ "Україна"МиколаївКДЮСШ5 ЧУ юн.3-5 ЧУ мол.Кунін О.С.
27Сарсєкенов Руслан Адилбекович1996КМСФСТ "Україна"МиколаївКДЮСШ1 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Куніна Є.Г.
28Сизонинко Артем Володимирович1996КМСФСТ "Україна"МиколаївКДЮСШ2 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Куніна Є.Г.
29Пономаренко Ростислав Александр.1993КМСФСТ "Україна"МиколаївКДЮСШ5 ЧУ мол3-5 ЧУ мол.Куніна Є.Г.
30Палюх Назар1996КМСФСТ "Україна"ЛьвівГО "ЛБК"2 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Гречанюк О.О., Каратнік І.В.
31Галушко Андрій1995КМСФСТ "Україна"ХарківськаХОВУФКС8 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Головкіна Н.В.
32Бадіца Валерій1994МСУФСТ "Україна"Дніпр-ськСДЮШОР СК "Метеор"5 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Олійник В.А.
33Іордатій Артем1995КМСФСТ "Колос"ВінницяМДЮСШ №25 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Гуркало Л.О.
34Кізима Олександр Александрович1997КМСФСТ "Україна"ОдесаКДЮСШ №58 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Білоус В.А.
35Герасимов Вадим1994КМСФСТ "Україна"ОдесаКДЮСШ №55 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Білоус В.А.
36Роєнко Антон1996КМСФСТ "Україна"Дніпр-ськСДЮШОР СК "Метеор"1 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Резнік О.М.
37Артемчук Валерій1990МСКДЮСШКиївМОН4 ЧУ5-8 ЧУКосенко В.Е.
38Толмачьов Дмитро1994КМСФСТ "Україна"ХарківСДЮШОР8 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Мальцева Т.М.
39Жилюк Костянтин1994МСУФСТ "Колос"ВінницяМДЮСШ №28 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Галицький Ю.Л., Гуркало Л.О.
40Шевченко Артем1993МСФСТ УкраїнаДніпропетровськаМетеор5 ЧУ мол3-5 ЧУ мол.Олійник В.А.
Завідувач сектору олімпійських ігрових
видів спорту департаменту спорту вищихЄ.К. Колодяжний
досягнень
Президент ФБУВ.М. Швачко

814 total views, 1 views today

Print Friendly