Партнери
Офіційний партнер Федерації бадмінтону України
Мультимедіа
wait
wait

Состав сборной команды Украины (женщины) на 2012 год

Склад збірної команди України на 2012 рік
Бадмінтон
Дата  народженняРозрядФСТОбластьШколаВиконанийПлануємийТренер
Жінкирезультатрезультат
Члени збірної команди
1Гріга Лариса Валеріївна31.05.1984мсмкУкраїнаДніпропетШВСМ1-2 ЧУ3-5 ЧЄСеменюта В.В.
2Улітіна Марія Вікторівна05.11.1991мсмкУкраїнаДніпропетОШВСМ2 ЧУ9-16 ЧЄСеменюта В.В.
3Діптан Марія Станіславівна15.04.1988мсмкСпартакХарківськаШВСМ1 ЧУ5-8 ЧЄСтерін М.Б.
4Прус Олена Володимирівна30.04.1986мсмкУкраїнаХарківськаШВСМ2 КУ3-5 ЧЄМахновський Г.А.
5Войцех Наталія Олександрівна21.06.1992мсмкУкраїнаДніпропетровськаОШВСМ2 ЧУ 3-5 ЧЄ мол.Мізін М.Г.
6Кобцева Ганна В’ячеславівна28.10.1986мсмкУкраїнаХарківськаШВСМ2 КУ5-8 ЧЄМахновський Г.А.
7Жарка Єлизавета14.06.1992мсСпартакХарківськаДЮСШ 132 ЧУ 3-5 ЧЄ мол.Стерін М.Б
8Казарінова Юлія Романівна02.01.1992мсУкраїнаМиколаївськаСДЮШОР1 ЧУ 3-5 ЧЄ мол.Косенчук С,М.
Кандидати у збірну команду
1Лугових Олександра19.06.1995кмсУкраїнаОдеськаКДЮСШ №55 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Белоус В.А.
2Джангобекова Христина25.06.1992мсМОНЛьвівськаСК ЛДУФК "Скіф"3 ЧУ мол.1-3 ЧУГречанюк О.О., Каратник І.В.
3Гуща Вікторія23.04.1995мсУкраїнаМиколаївськаСДЮШОР1 ЧУ юн.5-8 Кунін О. С.
4Надточій Ольга Іванівна23.05.1992мсУкраїнаХарківськаШВСМ5 ЧУ3-5 ЧУМахновський Г.А.
5Потапенко Тетяна В’ячеславівна22.07.1993мсУкраїнаМиколаївськаСДЮШОРЗ ЧУ юн.2-3 Кунін О.С.
6Рудь Марія Валерієва25.11.1992мсПрофс.ДніпропетровськаШВСМ Метеор1 мол. Ігри5-8 ЧУМізін М.Г.
7Погребняк Вікторія Вікторівна23.08.1989мсУкраТнаХарківськаШВСМЗЧУ2-3 ЧУМахновський Г.А.
8Ворфоломеева Христина Викторівна08.06.1990мсУкраїнаЛуганськаДЮСШ3 ЧУ 5-8 Кондратюк А.А.
9Дмітрішин Анастасія Володимирівна22.08.1995мсСпартакХарківськаКДЮСШ1 ЧУ юн1-3 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.
10Самарчанц Дарья Рубеновна12.03.1995мсСпартакХарківськаКДЮСШ1 ЧУ юн.1-3 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.
11Жованік Оксана18.06.1995кмсУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР ск Метеор1 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Резнік О.М.
12Жуковська Ганна02.01.1995мсУкраїнаМиколаївськаСДЮШОР2 ЧУ юн.1-3 ЧУКунін О.С.
13Марченко Анастасія Олегівна23.03.1994мспрофс.ДніпропетровськаМетеор5 ЧУ юн.1-3 Олійник В.
14Безденежніх Иріна Сергійовна15.10.1996мспрофсДніпропетровськаМетеор1 ЧУСеменюта В.В.
15Ішевская Дарья11.02.1995мсУкраїнаМиколаївськаСДЮШОР3 ЧУ1-3 ЧУКунін О.С.
16Плясова Дарья23.02.1994мспрофс.ДніпропетровськаМетеор3 ЧУ юн.3-5 ЧУ мол.Селіванова В.В.
17Сібірякова Дарья Юрьевна15.02.1990мсУкраїнаОдеськаДЮСШ-55 ЧУ3-6 ЧУБілоус В.А.
18Гайдук Ярослава19.06.19951ФСТ "Україна"ДніпропетровськаСДЮШОР ск Метеор5 ЧУ3-5 ЧУРезнік О.М.
19Лема Тетяна15.04.1996КМСФСТ "Україна"ЛьвівОДЮСШ3 ЧУ юн3-5 ЧУ юн.Ціж Л.М., Камінський М.П.
20Брашко Єлизавета24.06.1996КМСФСТ "Україна"ОдесаКДЮСШ №55 юн.Ігри3-5 ЧУ юн.Вербіцький В.Г.
Резерв збірної команди
21Бур'Ян Анастасія1994КМСФСТ "Україна"ХарківХОВУФКС5 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Головкіна Н.В.
22Волкобоєва Марія1994КМСФСТ "Україна"Дніпр-ськСДЮШОР СК "Метеор"5 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Селіванова В.В.
23Крючкова Ганна1992МСУМОНХарківКДЮСШ1 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Стерін М.Б.
24Рудакова Владіслава1994мсФСТ "Україна"ХарківХОВУФКС3 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Головкіна Н.В.
25Зубріліна Ганна1994КМСФСТ "Україна"ХарківСДЮШОР5 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Казанцев Д.В.
26Корнеєва Анна1996КМСФСТ "Україна"Дніпр-ськСДЮШОР СК "Метеор"3 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Семенюта В.В.
27Кутузова Анна1996КМСФСТ "Україна"МиколаївМОК КДЮСШ2 ЧУ.юн.3-5 ЧУ мол.Косенчук С.М.
28Кучер Анастасія1996КМСФСТ "Україна"МиколаївКДЮСШ1 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Кунін О.С.
29Лісна Владислава Русланівна1996КМСФСТ "Спартак"ХарківКДЮСШ5 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Стерін М.Б.
30Гуслістая Ганна1994МСФСТ "Україна"ДніпропетровськаМетеор2 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Дружченко В.Г.
31Міхалькова Анна1997КМСМОНХарківДЮСШ №133 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Стерін М.Б., Діптан А.
32Петренко Анастасія1993КМСФСТ "Україна"ЛісічанськМДЮСШ5 ЧУ мол.3-5 ЧУ мол.Кондратюк А.А.
33Соловкіна Катерина1994КМСспорткомітетиМиколаївкаКДЮСШ2 ЧУ3-5 ЧУ юн.Симоненко В.А.
34Сумцова Євгенія1994КМСФСТ "Україна"ХарківХОВУФКС5 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Шаршунова Т.М.
35Котік Анастасія Михайлівна1996КМСФСТ "Україна"ОдесаКДЮСШ №55 юн.Ігри3-5 ЧУ юн.Вербіцький В.Г.
36Шалаєва Ірина1994КМСФСТ "Україна"ХарківХОВУФКС1 ЧУ3-5 ЧУ юн.Головкіна Н.В.
37Сєбова Інна1997Ір.ФСТ "Україна"ОдесаКДЮСШ №53 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Білоус В.А.
38Герасімова Ольга1994КМСФСТ "Україна"ОдесаКДЮСШ №55 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Білоус В.А.
39Горевая Аліна1993КМСМОНДніпр-ськКДЮСШ ПГАСА5 ЧУ мол.3-5 ЧУ мол.Шиян В.М.

612 total views, 1 views today

Print Friendly