Партнери
Офіційний партнер Федерації бадмінтону України
Мультимедіа
wait
wait

Збірна України на 2013 рік (жінки)

Склад збірної команди України на 2013 рік
БАДМІНТОН
ПІБДата  народженняРозрядФСТОбластьШколаВиконанийПлануємийТренер
Жінкирезультатрезультат
Члени збірної команди
1Гріга Лариса Валеріївна31/05/1984МСМКФСТ "Україна"ДніпропетровськаШВСМ1-2 ЧУ3-5 ЧЄСеменюта В.В.
2Улітіна Марія Вікторівна05/11/1991МСМКФСТ "Україна"ДніпропетровськаОШВСМ2 ЧУ9-16 ЧЄСеменюта В.В.
3Діптан Марія Станіславівна15/04/1988МСМКФСТ "Спартак"ХарківськаШВСМ1 ЧУ1-3 ЧУСтерін М.Б.
4Прус Олена Володимирівна30/04/1986МСМКФСТ "Україна"ХарківськаШВСМ2 КУ3-5 ЧЄМахновський Г.А.
5Войцех Наталія Олександрівна21/06/1992МСМКФСТ "Україна"ДніпропетровськаОШВСМ2 ЧУ 3-5 ЧЄ мол.Мізін М.Г.
6Кобцева Ганна В’ячеславівна28/10/1986МСМКФСТ "Україна"ХарківськаШВСМ2 КУ5-8 ЧЄМахновський Г.А.
7Жарка Єлизавета Юріївна14/06/1992МСМКФСТ "Спартак"ХарківськаДЮСШ 133 ЧЄ1-3 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.І.
8Казарінова Юлія Романівна02/01/1992МСМКМОК "КДЮСШ"МиколаївськаМО "ШВСМ"3 ЧЄ5-8 ЧЄКосенчук С,М.
Кандидати у збірну команду
1Лугових Олександра Сергіївна30/04/1997МСУФСТ "Україна"ОдеськаКДЮСШ №51 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Белоус В.А.
2Джангобекова Христина Русланівна06/03/1992МСУ-ЛьвівськаСК ЛДУФК "Скіф"3 ЧУ1-3 ЧУГречанюк О.О., Каратник І.В.
3Гуща Вікторія Валеріївна23/04/1995МСУМОК "КДЮСШ"МиколаївськаКДЮСШ1 ЧУ юн.3-8 ЧЄКунін О. С.
4Надточій Ольга Іванівна23/05/1992МСУФСТ "Україна"ХарківськаШВСМ5 ЧУ3-5 ЧУМахновський Г.А.
5Потапенко Тетяна В’ячеславівна22/07/1993МСУМОК "КДЮСШ"МиколаївськаКДЮСШЗ ЧУ2-3 ЧУКунін О.С.
6Рудь Марія Валерієва25/11/1992МСУФСТ "Україна"ДніпропетровськаШВСМ Метеор1 мол. Ігри5-8 ЧУМізін М.Г.
7Погребняк Вікторія Вікторівна23/08/1989МСУФСТ "Україна"ХарківськаШВСМЗЧУ2-3 ЧУМахновський Г.А.
8Ворфоломеева Христина Вікторівна08/06/1990МСУФСТ "Україна"ЛуганськаДЮСШ3 ЧУ 5-8 Кондратюк А.А.
9Дмітрішин Анастасія Володимирівна22/08/1995МСУФСТ "Спартак"ХарківськаКДЮСШ "Спартак"1 ЧУ юн1-3 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.І.
10Самарчанц Дар’я Рубенова12/03/1995МСУФСТ "Спартак"ХарківськаКДЮСШ "Спартак"1 ЧУ юн.1-3 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.І.
11Жованік Ксенія Володимирівна18/06/1995КМСФСТ "Україна"ДніпропетровськаСДЮШОР ск Метеор1 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Резнік О.М.
12Жуковська Ганна Олегівна02/01/1995МСУМиколаївськаМО "ШВСМ"2 ЧУ юн.1-3 ЧУКосенчук С.Ю.
Косенчук С.Н.
13Марченко Анастасія Олегівна23/03/1994МСУФСТ "Україна"ДніпропетровськаМетеор5 ЧУ юн.1-3 Олійник В.
14Безденежніх Ірина Сергіївна15/10/1996МСУФСТ "Україна"ДніпропетровськаМетеор1 ЧУСеменюта В.В.
15Кучер Анастасія Сергіївна27/03/1996МСУМОК "КДЮСШ"МиколаївськаКДЮСШ1 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Кунін О.С.
16Лісна Владислава Русланівна16/06/1996КМСФСТ "Спартак"ХарківськаКДЮСШ "Спартак"2 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Стерін М.Б., Діптан А.І.
17Сібірякова Дар’я Юріївна15/02/1990МСУФСТ "Україна"ОдеськаДЮСШ-55 ЧУ3-6 ЧУВербицький В.Г., Барабаш М.М.
18Гайдук Ярослава Олександрівна10/08/1997МСУФСТ "Україна"ДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"2 ЧУ1-3 ЧУРезнік О.М. Дружченко В.Г.
19Лема Тетяна Василівна10/05/1996МСУМОНЛьвівськаОДЮСШ1 ЧУ юн1-3 ЧУ юн.Ціж Л.М.
20Рижова Ксенія Костянтинівна21/09/1994МСУМОК "КДЮСШ"МиколаївськаМО "ШВСМ"1 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Косенчук С.М.
Резерв збірної команди
21Бур'ян Анастасія Юріївна14/05/1994МСУФСТ "Україна"ХарківськаХОВУФКС5 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Головкіна Н.В.
22Сутула Ольга Василівна28/07/1992МСУФСТ "Україна"ХарківськаСДЮШОР4 ЧУ5-8 ЧУГоловкіна Н.В.
23Крючкова Ганна Родіонова06/01/1992МСУФСТ "Спартак"ХарківськаДЮСШ №131 ЧУ5-8 ЧУСтерін М.Б.
24Рудакова Владислава Вікторівна14/10/1994МСУФСТ "Україна"ХарківськаСДЮШОР3 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Головкіна Н.В.
25Зубріліна Ганна Борисівна14/10/1994МСУФСТ "Україна"ХарківськаСДЮШОР5 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Головкіна Н.В. Казанцев Д.В.
26Ільїнська Марина Сергіївна13/03/1999КМСМОНХарківськаДЮСШ №133 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Стерін М.Б., Діптан А.І.
27Кутузова Анна Сергіївна18/07/1998КМСМОК "КДЮСШ"МиколаївськаМО "ШВСМ"2 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Косенчук С.М.
28Огурцова Маргарита В'ячеславівна30/10/1997КМСМОНХарківськаДЮСШ №134 ЧУ юн.5-8 ЧУ юн.Діптан А.І., Крючкова А.Р.
29Малишева Анастасія Олегівна08/11/1997КМСФСТ "Україна"ХарківськаХОВУФКС5 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Головкіна Н.В.
30Гуслістая Ганна Геннадіївна16/01/1992МСФСТ "Україна"ДніпропетровськаМетеор2 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Дружченко В.Г.
31Міхалькова Анна Ігорівна15/03/1997КМСМОНХарківськаДЮСШ №133 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Стерін М.Б., Діптан А.І.
32Петренко Анастасія Костянтинівна10/12/1992КМСФСТ "Україна"ЛісічанськаМДЮСШ5 ЧУ мол.3-5 ЧУ мол.Кондратюк А.А.
33Шинкаренко Олена Володимирівна18/03/1998КМСМОК "КДЮСШ"ДніпропетровськаГОР "СДЮШОР"1 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Продан А.А. Прон В.В.
34Сумцова Євгенія Ігорівна27/12/1994МСУФСТ "Україна"ХарківськаСДЮШОР5 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Головкіна Н.В. Шаршунова Т.М.
35Пека Юлія Сергіївна12/12/1997КМСФСТ "Україна"ДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"3 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Резнік О.М. Дружченко В.Г.
36Шалаєва Вікторія Тарасівна01/02/1997КМСФСТ "Україна"ХарківськаХОВУФКС1 ЧУ3-5 ЧУ юн.Головкіна Н.В.
37Сєбова Інна Валеріївна02/04/1997МСУФСТ "Україна"ОдеськаКДЮСШ №51 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Білоус В.А., Барабаш М.М.
38Герасімова Ольга Юріївна19/10/1994КМСФСТ "Україна"ОдеськаКДЮСШ №54 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Білоус В.А., Барабаш М.М.
39Горевая Аліна Леонідівна21/01/1993КМСМОНДніпропетровськаКДЮСШ ПГАСА5 ЧУ мол.3-5 ЧУ мол.Шиян В.М.
40Мокосій Тетяна Олександрівна01/06/1990МСУМОНКиївКДЮСШ-"Центр"4 ЧУ3-5 ЧУКосенко В.Є.
Завідувач сектором олімпійських ігрових видів Є.К. Колодяжний
спорту департаменту спорту вищих досягнень
Президент ФБУВ.М. Швачко

984 total views, 1 views today

Print Friendly