Партнери
Офіційний партнер Федерації бадмінтону України
Мультимедіа
wait
wait

Збірна Украини на 2013 (чоловіки)

Склад збірної команди України на 2013 рік
БАДМІНТОН
ПІБДата  народженяРозрядФСТОбластьШколаВиконанийПлануємийТренер
Чоловікирезультатрезультат
Члени збірної команди
1Атращенков Валерій Володимирович20/08/1984МСМКФСТ "Україна"ХарківськаШВСМ1 ЧУ3-5 ЧЄМахновський Г.А.
2Почтарьов Євген Сергійович20/04/1987МСМКФСТ "Україна"ХарківськаШВСМ2 ЧУ5-8 ЧЄМахновський Г.А
3Завадський Дмитро Олександрович04/11/1988МСМКФСТ "Спартак"ХарківськаШВСМ1 ЧУ5-8 ЧЄСтерін М.Б., Діптан А.І.
4Конов Віталій Сергійович13/07/1987МСМКФСТ "Спартак"ХарківськаШВСМ1 ЧУ9-12 ЧЄСтерін М.Б., Діптан А.І.
5Гаріст Сергій Олегович17/08/1992МСУФСТ "Україна"ДніпропетровськаШВСМ3 ЧЄ5-8 ЧУМізін М.Г.
6Леонов Кирило Вікторович06/07/1993МСУФСТ "Україна"ДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"3 ЧЄ3-2 ЧУМізін М.Г.
7Почтарьов Артем Сергійович24/07/1993МСУФСТ "Україна"ХарківськаШВСМ2 ЧУ3 ЧЄМахновський Г.А
8Натаров Геннадій Вадимович23/01/1992МСУФСТ "Україна"ХарківськаШВСМ1 ЧУ юн.1-3 ЧУМахновський Г.А, Головкіна Н.В.
Кандидати у збірну команду
1Мартиненко Микола Дмитрович26/08/1990МСУФСТ "Україна"ДніпропетровськаШВСМ5 ЧУ5-8 ЧУМізін М.Г
2Кацаруба Дмитро Юрійович23/09/1991МСУФСТ "Україна"ДніпропетровськаШВСМ5 ЧУ5-8 ЧУМізін М.Г.
3Трускалов Антон Олександрович03/04/1994МСУоблспорт управлінняДонецькаОК ДЮСШ2 ЧУ юн.1-3 ЧУЯковлев С.А.
4Волнянський Владислав Васильович26/05/1994МСУФСТ "Україна"ДніпропетровськаМетеор-АО ДТМ1 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Олійник В.А., Чемеринський С.Б.
5Бурлака Артур Васильович31/03/1988МСУМОНКиївськаКДЮСШ-"Центр"4 ЧУ3-5 ЧУКосенко В.Є.
6Жилюк Костянтин Леонідович31/12/1994МСУФСТ "Колос"ВинницькаМДЮСШ №23 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Галицький Ю.Л., Гуркало Л.О.
7Іордатій Артем Сергійович06/08/1995МСУФСТ "Колос"ВинницькаМДЮСШ №21 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Гуркало Л.О.
8Мартиненко Максим Дмитрович14/06/1988МСУФСТ "Україна"ДніпропетровськаШВСМ5 ЧУ5-8 ЧУСеменюта В.В.
9Нестеренко Кирило Олександрович08/02/1993МСУФСТ "Спартак"ХарківськаКДЮСШ "Спартак"1 ЧУ3-5 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.І.
10Карпенко Дмитро Віталійович14/02/1992МСУФСТ "Україна"ХарківськаХОВУФКС8 ЧУ3-5 ЧУГоловкіна Н.В.
11Зінухов Андрій Вікторович18/03/1995МСУФСТ "Україна"ДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"1 ЧУ юн1-3 ЧУ юн.Мізін М.Г.
12Баган Ярослав Ігорович20/05/1994МСУМОНКиївДЮСШ-182 ЧУ юн.1-2 ЧУМихальчук Н.М.
13Джупіна Артур Артурович14/06/1992МСУМОК "КДЮСШ"МиколаївськаМО "ШВСМ"3 ЧУ3-5 ЧУКосенчук С.М.
14Натаров Георгій Вадимович09/08/1988МСМКФСТ "Україна"ХарківськаШВСМ2 ЧУ1-2 ЧУМахновський Г.А, Головкіна Н.В.
15Макаров Сергій Володимирович14/01/1993МСУМОК "КДЮСШ"МиколаївськаМО "ШВСМ"3 ЧУ3-5 ЧУКосенчук С.М.
16Гуркало Владислав Михайлович08/04/1994МСУФСТ "Колос"ВинницькаМДЮСШ21 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Гуркало Л.О., Гречанюк О.О.
17Дмитришин Микола Володимирович04/09/1990МСУФСТ "Україна"ХарківськаШВСМ1ЧУ5-8 ЧУСтерін М.Б.,Симоненко В.
18Лачков Андрій Сергійович01/02/1995МСУФСТ "Спартак"ХарківськаКДЮСШ "Спартак"1 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Стерін М.Б., Діптан А.І.
19Косован Максим Сергійович01/02/1996МСУФСТ "Колос"ВинницькаМДЮСШ №21 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Гуркало Л.О.
20Сергій Михайло Борисович26/08/1995МСУФСТ "Україна"ХарківськаДЮСШ№132 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Стерін М.Б., Діптан А.І.
Резерв збірної команди
21Булденко Владислав Артемович01/03/1996МСУФСТ "Україна"ДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"3 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Резнік О.М. Дружченко В.Г.
22Іванов Костянтин Леонідович30/07/1996МСУФСТ "Україна"ОдеськаКДЮСШ №52 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Білоус В.А., Барабаш М.М.
23Панін Андрій Володимирович02/07/1996МСУоблспорт управлінняЛьвівськаГО "ЛБК"1 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Гречанюк О.О., Каратник І.В.
24Колесник Олександр Максимович11/03/1997КМСФСТ "Україна"ДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"1 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Резнік О.М. Дружченко В.Г.
25Дмитришин Андрій Володимирович05/06/1992МСУФСТ "Колос"ВінницькаМДДЮСШ5 ЧУ3-5 ЧУсамостійно
26Іванов Владислав Петрович01/09/1994МСУМОК "КДЮСШ"МиколаївськаКДЮСШ3 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Кунін О.С.
27Сарсєкенов Руслан Адилбекович07/06/1996МСУМОК "КДЮСШ"МиколаївськаКДЮСШ1 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Кунін О.С.
28Сизонинко Артем Володимирович04/08/1995МСУМОК "КДЮСШ"МиколаївськаКДЮСШ3 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Кунін О.С.
29Ткачук Артем Олександрович20/08/1997МСУФСТ "Колос"ВинницькаМДЮСШ №21 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Гуркало Л.О.
30Палюх Назар Володимирович10/01/1996МСУоблспорт управлінняЛьвівськаГО "ЛБК"1 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Гречанюк О.О., Каратник І.В.
31Труш Микола Володимирович17/02/1998КМСФСТ "Україна"ДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"1 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Семенюта В.В., Мізін М.Г.
32Бадіца Валерій Олегович20/01/1994МСУФСТ "Україна"ДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"5 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Олійник В.А.
33Дружченко Іван Владиславович27/08/1997МСУФСТ "Україна"ДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"3 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Резнік О.М. Дружченко В.Г.
34Кізима Олександр Олександрович17/02/1997КМСФСТ "Україна"ОдеськаКДЮСШ №52 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Білоус В.А., Барабаш М.М.
35Сафронов Євген Костянтинович13/10/1994КМСФСТ "Україна"ОдеськаКДЮСШ №55 ЧУ3-5 ЧУВербицький В.Г.
36Роєнко Антон Володимирович10/03/1996КМСФСТ "Україна"ДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"1 юн. Ігри3-5 ЧУ юн.Резнік О.М.
37Артемчук Володимир Володимирович05/03/1990МСУМОНКиївКДЮСШ-"Центр"4 ЧУ3-5 ЧУКосенко В.Є.
38Толмачьов Дмитро В’ячеславович06/03/1994МСУФСТ "Україна"ХарківськаСДЮШОР8 ЧУ юн.3-5 ЧУ юн.Мальцева Т.М.
39Шмундяк Олександр Геннадійович25/06/1998КМСМОНДніпропетровськаДЮСШ "ПГАСА"1 ЧУ юн.1-3 ЧУ юн.Шиян В.М.
40Шевченко Артем Андрійович17/09/1993МСУФСТ "Україна"ДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"5 ЧУ5-8 ЧУОлійник В.А.
Завідувач сектором олімпійських ігрових видів Є.К. Колодяжний
спорту департаменту спорту вищих досягнень
Президент ФБУВ.М. Швачко

701 total views, 1 views today

Print Friendly