Итоги Макаровского турнира

Сергей Васильевич Бендин прислал отчёт о Макаровском турнире и коротко напомнил об истории этого турнира.  “З 20 по 23 жовтня 2015 року в спортивному залі стадіону «Метеор» пройшов відкритий Всеукраїнський турнір з бадмінтону, присвячений пам’яті Почесного громадянина м. Дніпропетровська, двічі Героя соціалістичної праці, генерального директора ВО “Південний машинобудівний завод” Олександра Максимовича Макарова. Цей турнір започаткував сам Олександр Максимович ще в 1968 році. Спершу змагання проводилися на місцевому рівні, але з часом турнір набув широкої популярності також і серед бадмінтоністів України. Через декілька років турнір на призи О.М. Макарова набув статусу відкритого Всеукраїнського турніру.

Турнір пройшов у двох вікових групах  серед юнаків і дівчат 1997 та 2000 років народження, змагання особисті за участю  150 спортсменів з Одеси, Миколаєва, Львіва, Харкова, Вінниці, Павлограду, Дніпропетровська та гостей турніру з Молдови.

Цей турнір є обов’язковим для юнацької збірної команди України з бадмінтону, яка готується до виступу на чемпіонаті Європи у 2016 році, а через декілька днів виїзжає до Словатчини для участі у міжнародному юніорскомі турнірі.”

Итоговый отчёт:

Результаты соревнований разложены по закладкам в нижней части фрейма.

Максимально корректное отображение информации поддерживает Mozilla.

Для более детального просмотра результатов откройте страницу в новом окне.

890 total views, 1 views today

Print Friendly