Найсильніші фінішували в Малайзії

В Куала-Лумпур (Малайзія) фінішували найкращі бадмінтоністи світу. Ігри були дуже цікавими, хто дійшов до фіналу та хто переміг дивіться тут. В YouTube ви легко знайдете зустрічі, якщо захочете подивитися. У фіналі домінували китайці, але мені більш за все сподобалася фінальна зустріч у чоловічій одиночній категорії, де грали Kento Momota (Японія) та Viktor Axelsen (Данія). Цю зустріч ви можете подивитися тут, у прямій трансляції її дивилися десятки тисяч бадмінтоністів та любителів бадмінтону.

Трохи інформації про учасників цієї зустрічі та про саму зустріч. Kento Momota чемпіон світу 2018 та 2019 років, у 2015 був бронзовим призером. Viktor Axelsen чемпіон світу 2017, бронзовий призер Олімпійських ігор 2016 та чемпіонату світу 2014. Вони обидва 1994 року народження. До цієї гри вони зустрічалися 15 разів  і рахунок їх зустрічей був 13:2 на користь  Kento Momota. Перша партія проходила дуже напружено, з рахунком 24:22 виграв Kento Momota, але, як пишуть на сайті Міжнародної федерації, першу партію фактично виграв Viktor Axelsen і тільки груба помилка судді дала можливість закінчити її на користь японця. Після такої першої партії датчанин дуже засмутився і не відразу знайшов себе у другій партії, тому й програв її з рахунком 11:21.

На сайті Міжнародної федерації є ще і така неприємна інформація. Після закінчення турніру Kento Momota із своїми тренерами та помічниками їхав з готелю до аеропорту і їх автомобіль потрапив у аварію. Водій загинув, інші зазнали травм різної тяжкості, у Kento Momota травми обличчя, зламаний ніс. Зрозуміло, що він знявся із турніру такого ж високого світового рівня, що проводиться у Джакарті (Індонезія) з 14 по 19 січня. Інформацію читайте (на англійській мові) на сайті Міжнародної федерації, зайти можна тут.

63 total views, 1 views today

Print Friendly