Чемпіонат Європи: Україна – Угощина 2:3

На Чемпіонаті Європи серед жіночих команд закінчились змагання у підгрупах. На жаль, останню гру наша жіноча збірна програла команді Угорщини з рахунком 2:3 і посіла третє місце у підгрупі №5. Треба сказати, що досить несподівано перше місце в нашій підгрупі завоювала команда Угорщини, друга команда Болгарії, яка, до речі, розставлялася першою в нашій підгрупі, і останнє місце у команди Уельса. Детальніше сьогоднішні результати між командами жінок дивіться тут. Нижче дивіться протокол нашої зустрічі з командою Угощини, а кінцевий результат у нашій підгрупі тут.

Протокол зустрічі Україна – Угощина:

Таким чином, сьогодні визначились переможці усіх жіночих підгруп, тобто 7 команд, які продовжують боротьбу за медалі на другому етапі – це команди Данії, Росії, Франції, Німеччини, Угорщини, Туреччини, Швеції. Нагадаю, що до цих 7 команд ще додасться найкраща команд з тих, що посіли другі місця, а це виявилася команда Шотландії. Вже 8 кращих жіночих команд розсіяні в сітці другого етапу змагання. Цю сітку дивіться тут.

Завтра 8 кращих жіночих команд продовжать боротьбу за медалі, а зараз свій останній матч у підгрупі №7 розпочала наша чоловіча команда, яка зустрічається з португальцями. Ми маємо надію, що наші чоловіки здобудуть чергову перемогу та продовжать боротьбу за медалі серед 8 команд – переможців підгруп. Вболіваємо за наших.