Заява Європейської федерації стосовно коронавіруса

Європейська федерація на своєму сайті опубліковала наступну заяву – цитуємо її в скороченому вигляді. Європейська федерація уважно слідкує за сітуацією з коронавірусом і продовжує підготовку до Чемпіонату Європи 2020, який пройде у Києві 21-26 квітня згідно з планом. Європейська федерація та приймаюча сторона Українська федерація знаходяться у контакті з місцевою владою та будуть прийняті посилені запобіжні заходи для забезпечення благополуччя та безпеки гравців, тренерів і офіційних осіб.

В середу, 11 березня український уряд оголосив, що усі публічні заходи будуть проходити без глядачів до 3 квітня 2020. Враховуючи одну людину з позитивним результатом на коронавірус в Україні, Європейська та Українська федерації, як і раніше впевнені, що глядачі зможуть бути присутніми на Чемпіонаті Європи 2020 через 6 тижнів.

При необхідності будуть розглянуті різні варіанти проведення змагання, в тому числі вірогідність проведення чемпіонату без глядачів.

Європейська федерація інформує, що в даний час немає  ніяких змін і для інших заходів, що плануються.

Що стосується кваліфікації на Олімпійські Ігри 2020 в Токіо, то Міжнародна федерація в цей час не планує вносити якісь зміни в положення щодо періоду олімпійської кваліфікації.

Детальніше читайте на сайті Європейської федерації, зайти можете тут.

137 total views, 1 views today

Print Friendly