Программа ФБУ для учителей школ

С 25 мая на канале Федерации бадминтона Украины в YouTube будет доступен курс онлайн видеоуроков по бадминтону для учителей физкультуры. Этот курс подготовлен ФБУ в рамках международной программы Shuttle Time Ukraine. Сертифицированные Международной федерацией бадминтона тьюторы (преподаватели, наставники) подготовили интересные упражнения, которые учителя смогут использовать на уроках со школьниками разного возраста.

Більш докладніша інформація ФБУ:

«Shuttle Time» - шкільна програма з бадмінтону, яка підтримує принцип здорового та активного життя як у школі, так і поза нею.

BWF - Всесвітня Федерація бадмінтону у 2012 році запустила науково-практичну програму «Shuttle Time» по всім континентам, з метою зробити бадмінтон одним із найпопулярніших і доступних шкільних видів спорту у світі.

Федерація бадмінтону України приєдналась до міжнародної програми «Shuttle Time» у 2019 році. За два семінари, які пройшли у жовтні та грудні, успішно склали іспити та отримали міжнародні сертифікати: 1 тренер з правом проводити навчання для тьюторів в інших країнах, 4 тренери з правом навчати тьюторів та вчителів і 26 тьюторів, які мають право проводити навчання для вчителів фізичної культури.

Програма «Shuttle Time» пропонує вчителям доступ до безкоштовних ресурсів: посібники, відеоуроки, мобільний додаток, практичні навчання з бадмінтону дітям віком від 5 років.

За три місяці Федерація провела 20 семінарів в яких взяли участь та отримали сертифікати понад 300 вчителів фізичної культури.

У березні Всесвітня федерація бадмінтону відмітила роботу Shuttle Time Ukraine та обрала проектом місяця.

Федерація бадмінтону забезпечує навчальними посібниками усіх учасників семінарів та започаткувала онлайн навчання на ютуб каналі Федерації.

255 total views, 3 views today

Print Friendly