Чоловічий парний (за алфавітом)

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Генеральний секретар ФБУ
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 05.03.2019
Ч О Л О В І К И (ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Алтунян Р.31( 34)7Львів99
2Амосов О.3221Дніпро2001
3Анохiн М.209Одеса88
4Атращенков В.84( 88)6Харків84
5Бадiца В.36( 40)6Дніпро94
6Бекетов Г.3518Харків2000
7Боснюк Дан.54( 55)9Дніпро2000
8Булденко В.4613Дніпро96
9Бурлака А.26( 31)5Київ88
10Вишневий М.2315Миколаїв2004
11Волнянський В.5712Дніпро94
12Гаріст С.2611Дніпро92
13Герасимов Вад.29( 30)9Одеса94
14Гуркало_В.4615Вінниця94
15Гуркало_О.31( 36)5Вінниця91
16Дащенко С.206Вінниця96
17Деремешко Б.2220Миколаїв2002
18Джупiна А.5112Миколаїв92
19Дон_А.2922Дніпро2002
20Дон_С.5211Дніпро93
21Дружченко_Iв.6313Дніпро97
22Дубенко М.2419Одеса2002
23Дубинський Дан.2315Дніпро2003
24Ємець В.2023Дніпро2004
25Єрьоменко Н.2315Дніпро2004
26Жилюк К.3515Вінниця94
27Жуцький О.205Львів99
28Завадський Д.70( 75)5Харків88
29Iванов_В.3410Миколаїв94
30Iванов_К.30( 31)9Одеса96
31Калiнiченко I.2720Миколаїв2002
32Карпенко_Д.5410Харків92
33Кизима А.22( 26)6Одеса97
34Климчук М.205Одеса2003
35Коваленко С.20( 24)6Київ90
36Ковальов Д.35( 37)8Миколаїв99
37Козубенко М.2519Одеса2003
38Колiсник О.5814Дніпро97
39Колузаєв В.20( 21)9Одеса2004
40Конов В.76( 78)8Харків87
41Косован М.4115Вінниця96
42Лагода Д.20( 24)6Миколаїв2000
43Ландяк В.2011Харків2001
44Леонов К.63( 65)8Дніпро93
45Леонтьєв Є.23( 24)9Миколаїв2005
46Мартиненко_Мак.20( 22)5Дніпро88
47Мартиненко_Мик.6514Дніпро90
48Махновський М.4618Харків2000
49Мединський I.3520Харків2000
50Мизніков Д.25( 27)8Харків78
51Молчанов В.21( 25)6Дніпро99
52Натаров_Гн.7114Харків92
53Натаров_Гр.57( 61)6Харків88
54Негар Т.207Вінниця97
55Нечай Є.205Дніпро2004
56Носов_А.2421Одеса2003
57Носов_М.24( 29)5Одеса97
58Олійник Т.205Дніпро2003
59Орел Т.205Київ2000
60Пазюк М.3914Київ98
61Панков М.206Дніпро98
62Панченко Д.25( 29)6Миколаїв90
63Першин А.2421Харків2003
64Почтарьов_А.91( 95)6Харків93
65Раковчен Я.2513Київ90
66Рева В.2421Харків2003
67Рожков В.2914Миколаїв2001
68Сєлiванов М.207Дніпро2003
69Сафронов Є.36( 37)9Одеса94
70Синиця Дм.2116Дніпро2002
71Скринник Д.2018Харків2002
72Скурихiн I.207Одеса2002
73Степанець В.3414Дніпро97
74Столовой Є.2011Харків2005
75Тiтов О.2011Харків2005
76Такало П.3013Дніпро93
77Ткачук А.3617Вінниця97
78Трискиба Iв.2116Дніпро2002
79Фiлiпенко М.2323Дніпро2001
80Харчук Р.206Вінниця92
81Чакалов О.31( 34)7Львів98
82Шаповалов Д.208Дніпро2000
83Шведов І.2814Львів97
84Шевченко_Дан.3323Дніпро2001
85Шевчук Дан.20( 22)8Одеса2004
86Шкляєв М.33( 36)7Одеса83
87Шмундяк О.57( 59)8Харків98
88Щур К.3615Харків2000
89Яковлев_Вяч.3119Одеса2003
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Передноворічний турнір 2002 р.н.
Передноворічний турнір 2005 р.н.
2.Кубок України 2019
3.Чемпіонат України 2001 р.н.

5,923 total views, 1 views today

Print Friendly