Мультимедіа
wait
wait
Сеть спортивных магазинов в Москве, всегда можно найти на этом сайте http://abmsport.ru

Чоловічий парний (за алфавітом)

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Генеральний секретар ФБУ
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 30.11.2018
Ч О Л О В І К И (ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Алтунян Р.32( 34)8Львів99
2Амосов О.3127Дніпро2001
3Анохiн М.2011Одеса88
4Артамонов В.205Київ2000
5Атращенков В.85( 88)9Харків84
6Бадiца В.36( 40)6Дніпро94
7Бекетов Г.3718Харків2000
8Боснюк Дан.5512Дніпро2000
9Булденко В.4619Дніпро96
10Бурлака А.26( 31)5Київ88
11Вишневий М.2417Миколаїв2004
12Волнянський В.49( 52)7Дніпро94
13Герасимов Вад.3013Одеса94
14Гуркало_В.5011Вінниця94
15Гуркало_О.32( 36)6Вінниця91
16Дащенко С.207Вінниця96
17Деремешко Б.2519Миколаїв2002
18Джупiна А.48( 49)9Миколаїв92
19Дон_А.2823Дніпро2002
20Дон_С.5214Дніпро93
21Дружченко_Iв.6114Дніпро97
22Дружченко_В.75( 79)6Дніпро73
23Дубенко М.2219Одеса2002
24Дубинський Дан.2011Дніпро2003
25Єрьоменко Н.2011Дніпро2004
26Жилюк К.39( 42)7Вінниця94
27Жуцький О.205Львів99
28Завадський Д.71( 75)6Харків88
29Iванов_В.28( 32)6Миколаїв94
30Iванов_К.3112Одеса96
31Калiнiченко I.3019Миколаїв2002
32Карпенко_Д.53( 54)9Харків92
33Кизима А.22( 26)6Одеса97
34Климчук М.205Одеса2003
35Кобзар Е.2012Харків2002
36Коваленко С.21( 24)7Київ90
37Ковальов Д.3711Миколаїв99
38Козубенко М.2318Одеса2003
39Колiсник О.5615Дніпро97
40Колузаєв В.2112Одеса2004
41Конов В.75( 77)8Харків87
42Константинов Р.42( 45)7Дніпро87
43Косован М.4511Вінниця96
44Лагода Д.21( 24)7Миколаїв2000
45Ландяк В.2010Харків2001
46Леонов К.64( 65)9Дніпро93
47Леонтьєв Є.24( 25)9Миколаїв2005
48Лозовий Р.205Дніпро2000
49Мартиненко_Мак.20( 22)5Дніпро88
50Мартиненко_Мик.6515Дніпро90
51Махновський М.4819Харків2000
52Мединський I.3622Харків2000
53Мизніков Д.26( 27)9Харків78
54Молчанов В.22( 25)7Дніпро99
55Натаров_Гн.7214Харків92
56Натаров_Гр.58( 61)7Харків88
57Негар Т.208Вінниця97
58Нечай Є.205Дніпро2004
59Носов_А.2524Одеса2003
60Носов_М.25( 29)6Одеса97
61Олійник Т.205Дніпро2003
62Орел Т.205Київ2000
63Пазюк М.26( 31)5Київ98
64Панков М.207Дніпро98
65Панченко Д.25( 29)6Миколаїв90
66Першин А.2122Харків2003
67Поклонов В.208Миколаїв2001
68Почтарьов_А.92( 95)7Харків93
69Раковчен Я.2513Київ90
70Рева В.2118Харків2003
71Рожков В.2919Миколаїв2001
72Сєлiванов М.206Дніпро2003
73Сафронов Є.3711Одеса94
74Синиця Дм.2012Дніпро2002
75Скринник Д.2018Харків2002
76Скурихiн I.206Одеса2002
77Степанець В.28( 29)9Дніпро97
78Столовой Є.2013Харків2005
79Тiтов О.2013Харків2005
80Такало П.3013Дніпро93
81Ткачук А.42( 43)9Вінниця97
82Трискиба Iв.2012Дніпро2002
83Фiлiпенко М.2124Дніпро2001
84Харчук Р.205Вінниця92
85Чакалов О.32( 34)8Львів98
86Шаповалов Д.2011Дніпро2000
87Шведов І.205Львів97
88Шевченко_Дан.3122Дніпро2001
89Шевчук Дан.2212Одеса2004
90Шкляєв М.31( 36)5Одеса83
91Шмундяк О.56( 58)8Харків98
92Щур К.3618Харків2000
93Яковлев_Вяч.3221Одеса2003
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України Вища ліга
2.Турнір пам`яті А.Макарова (2001 р.н.)
Турнір пам`яті А.Макарова (2004 р.н.)
3.Кубок України

5,480 total views, 1 views today

Print Friendly