Мультимедіа
wait
wait

Чоловічий парний на 01.06.2018

За алфавітом

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
, Державний тренер з бадмінтону
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 31.05.2018
Ч О Л О В І К И (ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Алтунян Р.3412Львів99
2Амосов О.2917Дніпро2001
3Анохiн М.209Одеса88
4Артамонов В.205Київ2000
5Атращенков В.8710Харків84
6Бадiца В.38( 40)8Дніпро94
7Бекетов Г.3623Харків2000
8Боснюк Дан.5519Дніпро2000
9Булденко В.4626Дніпро96
10Бурлака А.26( 31)5Київ88
11Вишневий М.2018Миколаїв2004
12Волнянський В.51( 52)9Дніпро94
13Герасимов Вад.2915Одеса94
14Гуркало_В.5111Вінниця94
15Гуркало_О.33( 36)7Вінниця91
16Дащенко С.209Вінниця96
17Деремешко Б.2527Миколаїв2002
18Джупiна А.46( 47)9Миколаїв92
19Дон_А.2924Дніпро2002
20Дон_С.5420Дніпро93
21Дружченко_Iв.5716Дніпро97
22Дружченко_В.77( 79)8Дніпро 7373
23Дубенко М.2321Одеса2002
24Дубинський Дан.206Дніпро2003
25Єрьоменко Н.206Дніпро2004
26Жилюк К.41( 42)9Вінниця94
27Жуцький О.205Львів99
28Завадський Д.73( 75)8Харків88
29Iванов_В.28( 31)7Миколаїв94
30Iванов_К.3215Одеса96
31Калiнiченко I.3027Миколаїв2002
32Карпенко_Д.5416Харків92
33Кизима А.25( 26)9Одеса97
34Климчук М.205Одеса2003
35Кобзар Е.2019Харків2002
36Коваленко С.21( 24)7Київ90
37Ковальов Д.34( 37)7Миколаїв99
38Козубенко М.2226Одеса2003
39Колiсник О.5114Дніпро97
40Колузаєв В.2014Одеса2004
41Конов В.7610Харків87
42Константинов Р.43( 45)8Дніпро87
43Косован М.4611Вінниця96
44Лагода Д.21( 23)8Миколаїв2000
45Ландяк В.206Харків2001
46Леонов К.6511Дніпро93
47Леонтьєв Є.2311Миколаїв2005
48Лозовий Р.206Дніпро2000
49Мартиненко_Мик.6626Дніпро90
50Махновський М.4731Харків2000
51Мединський I.3631Харків2000
52Молчанов В.24( 25)9Дніпро99
53Натаров_Гн.7314Харків92
54Натаров_Гр.6110Харків88
55Негар Т.209Вінниця97
56Нечай Є.205Дніпро2004
57Носов_А.2625Одеса2003
58Носов_М.26( 29)7Одеса97
59Олійник Т.205Дніпро2003
60Орел Т.205Київ2000
61Пазюк М.26( 31)5Київ98
62Панков М.209Дніпро98
63Панченко Д.27( 29)8Миколаїв90
64Першин А.2018Харків2003
65Поклонов В.2012Миколаїв2001
66Почтарьов_А.93( 95)8Харків93
67Рева В.2018Харків2003
68Рожков В.3021Миколаїв2001
69Сєлiванов М.208Дніпро2003
70Сафронов Є.4111Одеса94
71Синиця Дм.208Дніпро2002
72Скринник Д.2122Харків2002
73Скурихiн I.207Одеса2002
74Степанець В.2918Дніпро97
75Столовой Є.2011Харків2005
76Тiтов О.208Харків2005
77Такало П.23( 25)8Дніпро93
78Ткачук А.41( 42)9Вінниця97
79Трегубенко В.31( 33)8Харків89
80Трискиба Iв.2011Дніпро2002
81Фiлiпенко М.2019Дніпро2001
82Харчук Р.206Вінниця92
83Чакалов О.3412Львів98
84Шаповалов Д.2017Дніпро2000
85Шведов І.205Львів97
86Шевченко_Дан.3119Дніпро2001
87Шевчук Дан.2219Одеса2004
88Шкляєв М.32( 36)6Одеса83
89Шмундяк О.56( 57)9Харків98
90Щур К.3625Харків2000
91Яковлев_Вяч.3225Одеса2003
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України Суперліга
2.Турнір пам"яті Косенчука С.М.
3.Чемпіонат України 1 ліга
4.Чемпіонат України 2002 р.н.

За рейтингом

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
, Державний тренер з бадмінтону
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 31.05.2018
Ч О Л О В І К И (ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Почтарьов_А.93( 95)8Харків93
2Атращенков В.8710Харків84
3Дружченко_В.77( 79)8Дніпро73
4Конов В.7610Харків87
5Завадський Д.73( 75)8Харків88
6Натаров_Гн.7314Харків92
7Мартиненко_Мик.6626Дніпро90
8Леонов К.6511Дніпро93
9Натаров_Гр.6110Харків88
10Дружченко_Iв.5716Дніпро97
11Шмундяк О.56( 57)9Харків98
12Боснюк Дан.5519Дніпро2000
13Дон_С.5420Дніпро93
14Карпенко_Д.5416Харків92
15Волнянський В.51( 52)9Дніпро94
16Колiсник О.5114Дніпро97
17Гуркало_В.5111Вінниця94
18Махновський М.4731Харків2000
19Джупiна А.46( 47)9Миколаїв92
20Булденко В.4626Дніпро96
21Косован М.4611Вінниця96
22Константинов Р.43( 45)8Дніпро87
23Ткачук А.41( 42)9Вінниця97
24Жилюк К.41( 42)9Вінниця94
25Сафронов Є.4111Одеса94
26Бадiца В.38( 40)8Дніпро94
27Мединський I.3631Харків2000
28Щур К.3625Харків2000
29Бекетов Г.3623Харків2000
30Ковальов Д.34( 37)7Миколаїв99
31Алтунян Р.3412Львів99
32Чакалов О.3412Львів98
33Гуркало_О.33( 36)7Вінниця91
34Шкляєв М.32( 36)6Одеса83
35Яковлев_Вяч.3225Одеса2003
36Iванов_К.3215Одеса96
37Трегубенко В.31( 33)8Харків89
38Шевченко_Дан.3119Дніпро2001
39Калiнiченко I.3027Миколаїв2002
40Рожков В.3021Миколаїв2001
41Дон_А.2924Дніпро2002
42Степанець В.2918Дніпро97
43Амосов О.2917Дніпро2001
44Герасимов Вад.2915Одеса94
45Iванов_В.28( 31)7Миколаїв94
46Панченко Д.27( 29)8Миколаїв90
47Бурлака А.26( 31)5Київ88
48Пазюк М.26( 31)5Київ98
49Носов_М.26( 29)7Одеса97
50Носов_А.2625Одеса2003
51Кизима А.25( 26)9Одеса97
52Деремешко Б.2527Миколаїв2002
53Молчанов В.24( 25)9Дніпро99
54Такало П.23( 25)8Дніпро93
55Дубенко М.2321Одеса2002
56Леонтьєв Є.2311Миколаїв2005
57Козубенко М.2226Одеса2003
58Шевчук Дан.2219Одеса2004
59Коваленко С.21( 24)7Київ90
60Лагода Д.21( 23)8Миколаїв2000
61Скринник Д.2122Харків2002
62Кобзар Е.2019Харків2002
63Фiлiпенко М.2019Дніпро2001
64Вишневий М.2018Миколаїв2004
65Першин А.2018Харків2003
66Рева В.2018Харків2003
67Шаповалов Д.2017Дніпро2000
68Колузаєв В.2014Одеса2004
69Поклонов В.2012Миколаїв2001
70Столовой Є.2011Харків2005
71Трискиба Iв.2011Дніпро2002
72Анохiн М.209Одеса88
73Дащенко С.209Вінниця96
74Негар Т.209Вінниця97
75Панков М.209Дніпро98
76Сєлiванов М.208Дніпро2003
77Синиця Дм.208Дніпро2002
78Тiтов О.208Харків2005
79Скурихiн I.207Одеса2002
80Дубинський Дан.206Дніпро2003
81Єрьоменко Н.206Дніпро2004
82Ландяк В.206Харків2001
83Лозовий Р.206Дніпро2000
84Харчук Р.206Вінниця92
85Нечай Є.205Дніпро2004
86Артамонов В.205Київ2000
87Жуцький О.205Львів99
88Климчук М.205Одеса2003
89Олійник Т.205Дніпро2003
90Орел Т.205Київ2000
91Шведов І.205Львів97
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України Суперліга
2.Турнір пам"яті Косенчука С.М.
3.Чемпіонат України 1 ліга
4.Чемпіонат України 2002 р.н.

88 total views, 1 views today

Print Friendly