Мультимедіа
wait
wait
здесь каталог профессиональные беговые дорожки

Чоловічий парний (за рейтингом)

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Державний тренер з бадмінтону
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 31.03.2018
Ч О Л О В І К И (ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Почтарьов_А.94( 95)9Харків93
2Атращенков В.8712Харків84
3Дружченко_В.77( 79)8Дніпро73
4Конов В.7612Харків87
5Завадський Д.73( 75)8Харків88
6Натаров_Гн.7316Харків92
7Мартиненко_Мик.7218Дніпро90
8Леонов К.6513Дніпро93
9Нестеренко К.6411Харків93
10Натаров_Гр.6112Харків88
11Дмитришин_Н.58( 63)5Харків90
12Дружченко_Iв.5720Дніпро97
13Шмундяк О.5710Харків98
14Боснюк Дан.5521Дніпро2000
15Дон_С.5422Дніпро93
16Карпенко_Д.5317Харків92
17Волнянський В.5210Дніпро94
18Булденко В.5120Дніпро96
19Колiсник О.5116Дніпро97
20Гуркало_В.5114Вінниця94
21Джупiна А.4711Миколаїв92
22Косован М.4614Вінниця96
23Константинов Р.44( 45)9Дніпро87
24Ткачук А.4211Вінниця97
25Жилюк К.4210Вінниця94
26Олійник В.41( 44)7Дніпро72
27Махновський М.4122Харків2000
28Макаров С.39( 40)9Миколаїв93
29Бадiца В.39( 40)9Дніпро94
30Сафронов Є.3911Одеса94
31Сарсекенов Р.38( 39)9Миколаїв96
32Сизоненко А.36( 37)9Миколаїв96
33Ковальов Д.35( 37)8Миколаїв99
34Гуркало_О.34( 36)8Вінниця91
35Щур К.3425Харків2000
36Бекетов Г.3422Харків2000
37Алтунян Р.3414Львів99
38Чакалов О.3414Львів98
39Калiнiченко I.3325Миколаїв2002
40Шкляєв М.32( 36)6Одеса83
41Iванов_К.3217Одеса96
42Трегубенко В.31( 33)8Харків89
43Мединський I.3126Харків2000
44Рожков В.3124Миколаїв2001
45Шевченко_Дан.3121Дніпро2001
46Степанець В.3117Дніпро97
47Стерiн В.3113Харків99
48Iванов_В.3111Миколаїв94
49Яковлев_Вяч.2923Одеса2003
50Амосов О.2919Дніпро2001
51Герасимов Вад.2917Одеса94
52Деремешко Б.2825Миколаїв2002
53Панченко Д.27( 30)7Миколаїв90
54Носов_М.27( 29)8Одеса97
55Дон_А.2619Дніпро2002
56Леонтьєв Є.2510Миколаїв2005
57Молчанов В.2510Дніпро99
58Такало П.24( 25)9Дніпро93
59Носов_А.2320Одеса2003
60Трискиба Iв.2310Дніпро2002
61Кизима А.22( 24)8Одеса97
62Коваленко С.22( 24)8Київ90
63Лагода Д.22( 23)9Миколаїв2000
64Козубенко М.2220Одеса2003
65Шевчук Дан.2215Одеса2004
66Скриннік Д.2118Харків2002
67Першин А.2112Харків2003
68Рева В.2112Харків2003
69Мустецов А.20( 21)7Харків2002
70Кобзар Е.2021Харків2002
71Фiлiпенко М.2019Дніпро2001
72Дубенко М.2018Одеса2002
73Шаповалов Д.2018Дніпро2000
74Вишневий М.2015Миколаїв2004
75Колузаєв В.2015Одеса2004
76Поклонов В.2014Миколаїв2001
77Анохiн М.2011Одеса88
78Дащенко С.2011Вінниця96
79Негар Т.2011Вінниця97
80Панков М.209Дніпро98
81Сєлiванов М.208Дніпро2003
82Скурихiн I.207Одеса2002
83Ландяк В.207Харків2001
84Столовой Є.207Харків2005
85Тiтов О.207Харків2005
86Дубинський Дан.206Дніпро2003
87Єрьоменко Н.206Дніпро2004
88Лозовий Р.206Дніпро2000
89Синиця Дм.206Дніпро2002
90Харчук Р.206Вінниця92
91Артамонов Н.205Київ2000
92Жуцький О.205Львів99
93Климчук М.205Одеса2003
94Нечай Є.205Дніпро2004
95Олійник Т.205Дніпро2003
96Орел Т.205Київ2000
97Шведов І.205Львів97
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України 2004 р.н.
2.Чемпіонат України
3.Чемпіонат України 2000 р.н.
4.Чемпіонат України 2003 р.н.

11,910 total views, 1 views today

Print Friendly