Чоловічий парний (за рейтингом)

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Генеральний секретар ФБУ
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 07.06.2019
Ч О Л О В І К И (ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Почтарьов_А.90( 95)5Харків93
2Атращенков В.83( 88)5Харків84
3Конов В.75( 78)7Харків87
4Натаров_Гн.7111Харків92
5Завадський Д.70( 75)5Харків88
6Мартиненко_Мик.6511Дніпро90
7Дружченко_Iв.6310Дніпро97
8Леонов К.62( 65)7Дніпро93
9Колiсник О.6114Дніпро97
10Натаров_Гр.57( 61)6Харків88
11Шмундяк О.56( 59)7Харків98
12Волнянський В.56( 57)9Дніпро94
13Боснюк Дан.53( 55)8Дніпро2000
14Карпенко_Д.52( 54)8Харків92
15Дон_С.51( 52)9Дніпро93
16Махновський М.4717Харків2000
17Гуркало_В.4612Вінниця94
18Булденко В.4610Дніпро96
19Джупiна А.4422Миколаїв92
20Косован М.4112Вінниця96
21Пазюк М.3911Київ98
22Бекетов Г.3617Харків2000
23Ткачук А.3614Вінниця97
24Щур К.3612Харків2000
25Бадiца В.35( 40)5Дніпро94
26Сафронов Є.35( 37)8Одеса94
27Мединський I.3517Харків2000
28Жилюк К.3512Вінниця94
29Ковальов Д.34( 37)7Миколаїв99
30Степанець В.3411Дніпро97
31Шевченко_Дан.3321Дніпро2001
32Яковлев_Вяч.3319Одеса2003
33Iванов_В.32( 34)8Миколаїв94
34Амосов О.3219Дніпро2001
35Шкляєв М.3212Одеса83
36Гуркало_О.31( 36)5Вінниця91
37Алтунян Р.30( 34)6Львів99
38Чакалов О.30( 34)6Львів98
39Iванов_К.30( 31)9Одеса96
40Такало П.3010Дніпро93
41Дон_А.2920Дніпро2002
42Раковчен Я.2914Київ90
43Рожков В.2911Миколаїв2001
44Шведов І.2811Львів97
45Калiнiченко I.2712Миколаїв2002
46Бурлака А.26( 31)5Київ88
47Носов_А.2621Одеса2003
48Рева В.2618Харків2003
49Гаріст С.25( 26)9Дніпро92
50Герасимов Вад.2514Одеса94
51Носов_М.24( 29)5Одеса97
52Панченко Д.24( 29)5Миколаїв90
53Мизніков Д.24( 27)7Харків78
54Першин А.2417Харків2003
55Дубенко М.2416Одеса2002
56Мартиненко_Мак.23( 25)8Дніпро88
57Лагутiн М.23( 24)9Київ91
58Фiлiпенко М.2321Дніпро2001
59Козубенко М.2318Одеса2003
60Колузаєв В.2318Одеса2004
61Леонт'єв Є.2313Миколаїв2005
62Вишневий М.2217Миколаїв2004
63Єрьоменко Н.2117Дніпро2004
64Дубинський Дан.2117Дніпро2003
65Кизима А.2116Одеса97
66Синиця Дм.2114Дніпро2002
67Трискиба Iв.2114Дніпро2002
68Молчанов В.20( 25)5Дніпро99
69Лагода Д.20( 24)6Миколаїв2000
70Плясов М.20( 22)5Київ91
71Климчук М.20( 21)7Одеса2003
72Скрипник В.20( 21)5Одеса2003
73Деремешко Б.2024Миколаїв2002
74Ємець В.2017Дніпро2004
75Скринник Д.2016Харків2002
76Дащенко С.2010Вінниця96
77Коваленко С.2010Київ90
78Столовой Є.2010Харків2005
79Тiтов О.2010Харків2005
80Ландяк В.209Харків2001
81Шевчук Дан.209Одеса2004
82Анохiн М.208Одеса88
83Шаповалов Д.207Дніпро2000
84Негар Т.206Вінниця97
85Нечай Є.206Дніпро2004
86Панков М.206Дніпро98
87Сєлiванов М.206Дніпро2003
88Скурихiн I.206Одеса2002
89Жуцький О.205Львів99
90Ключковський М.205Львів2003
91Олійник Т.205Дніпро2003
92Орел Т.205Київ2000
93Харчук Р.205Вінниця92
94Юр Макс.205Вінниця2003
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України 2003 р.н.
2.Чемпіонат України Суперліга
3.Чемпіонат України 2005 р.н. командний
4.Чемпіонат України 2005 р.н. особистий

14,338 total views, 3 views today

Print Friendly