Мультимедіа
wait
wait

Чоловіки (за рейтингом)

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Генеральний секретар ФБУ
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 30.11.2018
Ч О Л О В І К И (ОДИНОЧНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Почтарьов_А.95( 96)9Харків93
2Завадський Д.8620Харків88
3Конов В.83( 88)5Харків87
4Атращенков В.80( 85)5Харків84
5Леонов К.73( 74)9Дніпро93
6Боснюк Дан.7323Дніпро2000
7Шмундяк О.6012Харків98
8Дон_С.5212Дніпро93
9Бурлака А.50( 53)7Київ88
10Ткачук А.5021Вінниця97
11Колiсник О.5020Дніпро97
12Волнянський В.4520Дніпро94
13Гуркало_В.44( 49)5Вінниця94
14Джупiна А.4322Миколаїв92
15Константинов Р.40( 43)7Дніпро87
16Миронов Д.40( 42)8Дніпро90
17Бадiца В.3913Дніпро94
18Жилюк К.3828Вінниця94
19Плясов М.37( 40)7Дніпро91
20Ковальов Д.37( 39)8Миколаїв99
21Карпенко_Д.37( 38)9Харків92
22Дащенко С.3620Вінниця96
23Дружченко_Iв.35( 37)8Дніпро97
24Булденко В.3518Дніпро96
25Такало П.3414Дніпро93
26Пазюк М.3412Київ98
27Косован М.3315Вінниця96
28Амосов О.3227Дніпро2001
29Яковлев В.3225Одеса2003
30Шведов I.3224Львів97
31Бекетов Г.3223Харків2000
32Мединський I.3222Харків2000
33Шевченко_Дан.3222Дніпро2001
34Алтунян А.3219Львів99
35Iванов_В.3117Миколаїв94
36Сафронов Є.3110Одеса94
37Гарiст С.30( 35)5Дніпро92
38Гуркало_О.30( 32)8Вінниця91
39Щур К.3017Харків2000
40Рожков В.3015Миколаїв2001
41Макаров С.29( 32)7Миколаїв93
42Калiнiченко I.2920Миколаїв2002
43Степанець В.2917Дніпро97
44Кобзар Є.2914Харків2002
45Чакалов О.2913Львів98
46Дон_А.2823Дніпро2002
47Скриннiк Дан.2720Харків2002
48Iванов_К.2713Одеса96
49Молчанов В.26( 28)8Дніпро99
50Коваленко С.26( 27)9Київ90
51Дубенко М.2622Одеса2002
52Трискиба Iв.2620Дніпро2002
53Носов А.2619Одеса2003
54Скурiхiн I.25( 28)7Одеса2002
55Деремешко Б.2521Миколаїв2002
56Шкляєв М.2517Одеса83
57Шаповалов Д.2515Дніпро2000
58Махновський М.2418Харків2000
59Козубенко М.2318Одеса2003
60Столовой Є.2318Харків2005
61Дубинський Дан.2317Дніпро2003
62Лагода Дм.2310Миколаїв2000
63Кизима О.22( 26)6Одеса97
64Сєнiчкин I.2211Вінниця2001
65Негар Т.21( 23)8Вінниця97
66Фiлiпенко М.2122Дніпро2001
67Рева В.2117Харків2003
68Поклонов В.2110Миколаїв2001
69Козлов А.20( 25)5Київ79
70Герасимов Вад.20( 23)7Одеса94
71Сєлiванов М.20( 21)9Дніпро2003
72Вишневий М.2018Миколаїв2004
73Ландяк В.2017Харків2001
74Колузаєв В.2013Одеса2004
75Шевчук Дан.209Одеса2004
76Лозовий Р.208Дніпро2000
77Мустецов О.208Харків2002
78Єрьоменко М.206Дніпро2004
79Артамонов Н.205Київ2000
80Кузнецов Р.205Лисичанськ2003
81Леонтьєв Є.205Миколаїв2005
82Синиця Д.205Дніпро2002
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України Вища ліга
2.Турнір пам`яті А.Макарова (2001 р.н.)
Турнір пам`яті А.Макарова (2004 р.н.)
3.Кубок України

26,713 total views, 7 views today

Print Friendly