Чоловіки (за рейтингом)

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Генеральний секретар ФБУ
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 05.03.2019
Ч О Л О В І К И (ОДИНОЧНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Почтарьов_А.95( 96)9Харків93
2Конов В.83( 88)5Харків87
3Завадський Д.8328Харків88
4Атращенков В.80( 85)5Харків84
5Боснюк Дан.7631Дніпро2000
6Леонов К.7510Дніпро93
7Шмундяк О.5913Харків98
8Дон_С.5212Дніпро93
9Колiсник О.5021Дніпро97
10Бурлака А.49( 53)6Київ88
11Ткачук А.4630Вінниця97
12Гуркало_В.44( 49)5Вінниця94
13Волнянський В.4326Дніпро94
14Джупiна А.4323Миколаїв92
15Жилюк К.4034Вінниця94
16Константинов Р.39( 43)6Дніпро87
17Миронов Д.39( 42)7Дніпро90
18Бадiца В.3910Дніпро94
19Мединський I.3733Харків2000
20Ковальов Д.36( 39)7Миколаїв99
21Карпенко_Д.36( 38)8Харків92
22Дащенко С.3624Вінниця96
23Яковлев В.3624Одеса2003
24Булденко В.3621Дніпро96
25Гарiст С.35( 38)7Дніпро92
26Дружченко_Iв.34( 37)7Дніпро97
27Амосов О.3328Дніпро2001
28Косован М.3312Вінниця96
29Бекетов Г.3224Харків2000
30Шевченко_Дан.3223Дніпро2001
31Такало П.3217Дніпро93
32Алтунян А.3215Львів99
33Пазюк М.3215Київ98
34Шведов I.3126Львів97
35Iванов_В.3113Миколаїв94
36Щур К.3013Харків2000
37Рожков В.3011Миколаїв2001
38Гуркало_О.29( 32)7Вінниця91
39Сафронов Є.29( 31)8Одеса94
40Дон_А.2926Дніпро2002
41Степанець В.2922Дніпро97
42Трискиба Iв.2920Дніпро2002
43Чакалов О.28( 29)9Львів98
44Калiнiченко I.2823Миколаїв2002
45Носов А.2718Одеса2003
46Iванов_К.26( 27)9Одеса96
47Дубенко М.2620Одеса2002
48Скурiхiн I.2611Одеса2002
49Молчанов В.25( 28)7Дніпро99
50Коваленко С.25( 27)8Київ90
51Скриннiк Дан.2526Харків2002
52Деремешко Б.2520Миколаїв2002
53Шаповалов Д.2511Дніпро2000
54Шкляєв М.2426Одеса83
55Столовой Є.2421Харків2005
56Козубенко М.2416Одеса2003
57Махновський М.2414Харків2000
58Кизима О.22( 26)6Одеса97
59Вишневий М.2224Миколаїв2004
60Фiлiпенко М.2220Дніпро2001
61Дубинський Дан.2215Дніпро2003
62Лагода Дм.21( 23)8Миколаїв2000
63Негар Т.21( 23)8Вінниця97
64Рева В.2118Харків2003
65Козлов А.20( 25)5Київ79
66Ландяк В.2018Харків2001
67Сєнiчкин I.2015Вінниця2001
68Колузаєв В.2014Одеса2004
69Сєлiванов М.2011Дніпро2003
70Синиця Д.2011Дніпро2002
71Герасимов Вад.20( 23)6Одеса94
72Шевчук Дан.208Одеса2004
73Лозовий Р.207Дніпро2000
74Мустецов О.207Харків2002
75Єрьоменко М.206Дніпро2004
76Кузнецов Р.206Лисичанськ2003
77Леонтьєв Є.206Миколаїв2005
78Нечай Є.205Дніпро2004
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Передноворічний турнір 2002 р.н.
Передноворічний турнір 2005 р.н.
2.Кубок України 2019
3.Чемпіонат України 2001 р.н.

27,905 total views, 1 views today

Print Friendly