Мультимедіа
wait
wait
Батончики для спортсменов купить.

Чоловіки (за алфавітом)

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
, Державний тренер з бадмінтону
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 31.05.2018
Ч О Л О В І К И (ОДИНОЧНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Алтунян А.2919Львів99
2Амосов О.2320Дніпро2001
3Артамонов Н.207Київ2000
4Атращенков В.81( 85)6Харків84
5Бадiца В.3925Дніпро94
6Бекетов Г.3628Харків2000
7Боснюк Дан.6519Дніпро2000
8Булденко В.3120Дніпро96
9Бурлака А.5310Київ88
10Вишневий М.2019Миколаїв2004
11Волнянський В.4616Дніпро94
12Герасимов Вад.21( 23)8Одеса94
13Гуркало_В.44( 49)5Вінниця94
14Гуркало_О.3212Вінниця91
15Дащенко С.3018Вінниця96
16Деремешко Б.2626Миколаїв2002
17Джупiна А.53( 55)8Миколаїв92
18Дон_А.2729Дніпро2002
19Дон_С.5118Дніпро93
20Дружченко_Iв.3712Дніпро97
21Дубенко М.2925Одеса2002
22Дубинський Дан.2016Дніпро2003
23Жилюк К.4510Вінниця94
24Завадський Д.9413Харків88
25Iванов_В.3122Миколаїв94
26Iванов_К.3111Одеса96
27Калiнiченко I.2929Миколаїв2002
28Карпенко_Д.3815Харків92
29Кизима О.24( 26)8Одеса97
30Кобзар Є.2920Харків2002
31Коваленко С.2510Київ90
32Ковальов Д.3912Миколаїв99
33Козлов А.20( 25)5Київ79
34Козубенко М.2524Одеса2003
35Колiсник О.4629Дніпро97
36Колузаєв В.2018Одеса2004
37Константинов Р.42( 43)9Дніпро87
38Косован М.3319Вінниця96
39Лагода Дм.2516Миколаїв2000
40Ландяк В.2024Харків2001
41Леонов К.7515Дніпро93
42Леонтьєв Є.207Миколаїв2005
43Лозовий Р.2013Дніпро2000
44Макаров С.31( 32)9Миколаїв93
45Махновський М.2719Харків2000
46Мединський I.3127Харків2000
47Миронов Д.4213Дніпро90
48Молчанов В.2811Дніпро99
49Мустецов О.2012Харків2002
50Негар Т.22( 25)7Вінниця97
51Носов А.2622Одеса2003
52Пазюк М.3217Київ98
53Плясов М.39( 40)9Дніпро91
54Поклонов В.2116Миколаїв2001
55Почтарьов_А.9616Харків93
56Рева В.208Харків2003
57Рожков В.3021Миколаїв2001
58Сєлiванов М.2115Дніпро2003
59Сєнiчкин I.2011Вінниця2001
60Сафронов Є.33( 35)8Одеса94
61Скриннiк Дан.2119Харків2002
62Скурiхiн I.27( 28)9Одеса2002
63Степанець В.3125Дніпро97
64Такало П.3119Дніпро93
65Ткачук А.4715Вінниця97
66Трискиба Iв.2524Дніпро2002
67Фiлiпенко М.2419Дніпро2001
68Чакалов О.2410Львів98
69Шаповалов Д.2521Дніпро2000
70Шведов I.3318Львів97
71Шевченко_Дан.3021Дніпро2001
72Шевчук Дан.2013Одеса2004
73Шкляєв М.2524Одеса83
74Шмундяк О.6116Харків98
75Щур К.3024Харків2000
76Яковлев В.2928Одеса2003
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України Суперліга
2.Турнір пам"яті Косенчука С.М.
3.Чемпіонат України 1 ліга
4.Чемпіонат України 2002 р.н.

8,911 total views, 2 views today

Print Friendly