Мультимедіа
wait
wait

Чоловіки (за алфавітом)

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Генеральний секретар ФБУ
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 30.11.2018
Ч О Л О В І К И (ОДИНОЧНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Алтунян А.3219Львів99
2Амосов О.3227Дніпро2001
3Артамонов Н.205Київ2000
4Атращенков В.80( 85)5Харків84
5Бадiца В.3913Дніпро94
6Бекетов Г.3223Харків2000
7Боснюк Дан.7323Дніпро2000
8Булденко В.3518Дніпро96
9Бурлака А.50( 53)7Київ88
10Вишневий М.2018Миколаїв2004
11Волнянський В.4520Дніпро94
12Гарiст С.30( 35)5Дніпро92
13Герасимов Вад.20( 23)7Одеса94
14Гуркало_В.44( 49)5Вінниця94
15Гуркало_О.30( 32)8Вінниця91
16Дащенко С.3620Вінниця96
17Деремешко Б.2521Миколаїв2002
18Джупiна А.4322Миколаїв92
19Дон_А.2823Дніпро2002
20Дон_С.5212Дніпро93
21Дружченко_Iв.35( 37)8Дніпро97
22Дубенко М.2622Одеса2002
23Дубинський Дан.2317Дніпро2003
24Єрьоменко М.206Дніпро2004
25Жилюк К.3828Вінниця94
26Завадський Д.8620Харків88
27Iванов_В.3117Миколаїв94
28Iванов_К.2713Одеса96
29Калiнiченко I.2920Миколаїв2002
30Карпенко_Д.37( 38)9Харків92
31Кизима О.22( 26)6Одеса97
32Кобзар Є.2914Харків2002
33Коваленко С.26( 27)9Київ90
34Ковальов Д.37( 39)8Миколаїв99
35Козлов А.20( 25)5Київ79
36Козубенко М.2318Одеса2003
37Колiсник О.5020Дніпро97
38Колузаєв В.2013Одеса2004
39Конов В.83( 88)5Харків87
40Константинов Р.40( 43)7Дніпро87
41Косован М.3315Вінниця96
42Кузнецов Р.205Лисичанськ2003
43Лагода Дм.2310Миколаїв2000
44Ландяк В.2017Харків2001
45Леонов К.73( 74)9Дніпро93
46Леонтьєв Є.205Миколаїв2005
47Лозовий Р.208Дніпро2000
48Макаров С.29( 32)7Миколаїв93
49Махновський М.2418Харків2000
50Мединський I.3222Харків2000
51Миронов Д.40( 42)8Дніпро90
52Молчанов В.26( 28)8Дніпро99
53Мустецов О.208Харків2002
54Негар Т.21( 23)8Вінниця97
55Носов А.2619Одеса2003
56Пазюк М.3412Київ98
57Плясов М.37( 40)7Дніпро91
58Поклонов В.2110Миколаїв2001
59Почтарьов_А.95( 96)9Харків93
60Рева В.2117Харків2003
61Рожков В.3015Миколаїв2001
62Сєлiванов М.20( 21)9Дніпро2003
63Сєнiчкин I.2211Вінниця2001
64Сафронов Є.3110Одеса94
65Синиця Д.205Дніпро2002
66Скриннiк Дан.2720Харків2002
67Скурiхiн I.25( 28)7Одеса2002
68Степанець В.2917Дніпро97
69Столовой Є.2318Харків2005
70Такало П.3414Дніпро93
71Ткачук А.5021Вінниця97
72Трискиба Iв.2620Дніпро2002
73Фiлiпенко М.2122Дніпро2001
74Чакалов О.2913Львів98
75Шаповалов Д.2515Дніпро2000
76Шведов I.3224Львів97
77Шевченко_Дан.3222Дніпро2001
78Шевчук Дан.209Одеса2004
79Шкляєв М.2517Одеса83
80Шмундяк О.6012Харків98
81Щур К.3017Харків2000
82Яковлев В.3225Одеса2003
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України Вища ліга
2.Турнір пам`яті А.Макарова (2001 р.н.)
Турнір пам`яті А.Макарова (2004 р.н.)
3.Кубок України

9,700 total views, 5 views today

Print Friendly