Мультимедіа
wait
wait

Чоловіки на 01.04.2018

За алфавітом

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Державний тренер з бадмінтону
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 31.03.2018
Ч О Л О В І К И (ОДИНОЧНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Алтунян А.3214Львів99
2Амосов О.2322Дніпро2001
3Артамонов Н.207Київ2000
4Атращенков В.82( 85)7Харків84
5Бадiца В.3929Дніпро94
6Бекетов Г.3525Харків2000
7Боснюк Дан.6521Дніпро2000
8Булденко В.3122Дніпро96
9Бурлака А.43( 48)5Київ98
10Вишневий М.2014Миколаїв2004
11Волнянський В.4618Дніпро94
12Герасимов Вад.22( 23)9Одеса94
13Гуркало_В.45( 49)6Вінниця94
14Гуркало_О.3214Вінниця91
15Дащенко С.3020Вінниця96
16Деремешко Б.2625Миколаїв2002
17Джупiна А.54( 55)9Миколаїв92
18Дмитришин_М.48( 49)9Харків90
19Дон_А.2832Дніпро2002
20Дон_С.5020Дніпро93
21Дружченко_Iв.3714Дніпро97
22Дубенко М.2519Одеса2002
23Дубинський Дан.2116Дніпро2003
24Жилюк К.4512Вінниця94
25Завадський Д.9415Харків88
26Iванов_В.3028Миколаїв94
27Iванов_К.3113Одеса96
28Калiнiченко I.2624Миколаїв2002
29Карпенко_Д.3915Харків92
30Кизима О.25( 27)8Одеса97
31Кобзар Є.2922Харків2002
32Коваленко С.2512Київ90
33Ковальов Д.3614Миколаїв99
34Козлов А.20( 25)5Київ79
35Козубенко М.2425Одеса2003
36Колiсник О.5218Дніпро97
37Колузаєв В.2119Одеса2004
38Конов В.81( 86)5Харків87
39Константинов Р.4310Дніпро87
40Косован М.3615Вінниця96
41Лагода Дм.2518Миколаїв2000
42Ландяк В.2022Харків2001
43Леонов К.7517Дніпро93
44Леонтьев Є.205Миколаїв2005
45Лозовий Р.2015Дніпро2000
46Макаров С.3211Миколаїв93
47Мартиненко_Мик.5713Дніпро90
48Махновський М.2517Харків2000
49Мединський I.3326Харків2000
50Миронов Д.4215Дніпро90
51Молчанов В.2813Дніпро99
52Мустецов О.2014Харків2002
53Натаров_Гн.49( 52)7Харків92
54Негар Т.23( 25)8Вінниця97
55Нестеренко К.4415Харків93
56Носов А.2423Одеса2003
57Олiйник В.41( 45)6Дніпро72
58Пазюк М.2712Київ98
59Плясов М.4011Дніпро91
60Поклонов В.2119Миколаїв2001
61Почтарьов_А.9619Харків93
62Рева В.207Харків2003
63Рожков В.3024Миколаїв2001
64Сарсекенов Р.48( 49)9Миколаїв96
65Сафронов Є.34( 35)9Одеса94
66Сєлiванов М.2117Дніпро2003
67Сєнiчкин I.2013Вінниця2001
68Сизоненко Арт.26( 28)8Миколаїв96
69Скриннiк Дан.2220Харків2002
70Скурiхiн I.2811Одеса2002
71Степанець В.2720Дніпро97
72Стерiн В.3319Харків98
73Такало П.3121Дніпро93
74Ткачук А.4720Вінниця97
75Трегубенко В.53( 54)9Харків89
76Трискиба Iв.2532Дніпро2002
77Фiлiпенко М.2421Дніпро2001
78Чакалов О.2412Львів98
79Шаповалов Д.2524Дніпро2000
80Шведов I.2811Львів97
81Шевченко_Дан.3024Дніпро2001
82Шевчук Дан.208Одеса2004
83Шкляев М.3414Одеса83
84Шмундяк О.6119Харків98
85Щур К.3027Харків2000
86Яковлев В.2628Одеса2003
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України 2004 р.н.
2.Чемпіонат України
3.Чемпіонат України 2000 р.н.
4.Чемпіонат України 2003 р.н.

За рейтингом

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Державний тренер з бадмінтону
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 31.03.2018
Ч О Л О В І К И (ОДИНОЧНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Почтарьов_А.9619Харків93
2Завадський Д.9415Харків88
3Атращенков В.82( 85)7Харків84
4Конов В.81( 86)5Харків87
5Леонов К.7517Дніпро93
6Боснюк Дан.6521Дніпро2000
7Шмундяк О.6119Харків98
8Мартиненко_Мик.5713Дніпро90
9Джупiна А.54( 55)9Миколаїв92
10Трегубенко В.53( 54)9Харків89
11Колiсник О.5218Дніпро97
12Дон_С.5020Дніпро93
13Натаров_Гн.49( 52)7Харків92
14Дмитришин_М.48( 49)9Харків90
15Сарсекенов Р.48( 49)9Миколаїв96
16Ткачук А.4720Вінниця97
17Волнянський В.4618Дніпро94
18Гуркало_В.45( 49)6Вінниця94
19Жилюк К.4512Вінниця94
20Нестеренко К.4415Харків93
21Бурлака А.43( 48)5Київ98
22Константинов Р.4310Дніпро87
23Миронов Д.4215Дніпро90
24Олiйник В.41( 45)6Дніпро72
25Плясов М.4011Дніпро91
26Бадiца В.3929Дніпро94
27Карпенко_Д.3915Харків92
28Дружченко_Iв.3714Дніпро97
29Косован М.3615Вінниця96
30Ковальов Д.3614Миколаїв99
31Бекетов Г.3525Харків2000
32Сафронов Є.34( 35)9Одеса94
33Шкляев М.3414Одеса83
34Мединський I.3326Харків2000
35Стерiн В.3319Харків98
36Алтунян А.3214Львів99
37Гуркало_О.3214Вінниця91
38Макаров С.3211Миколаїв93
39Булденко В.3122Дніпро96
40Такало П.3121Дніпро93
41Iванов_К.3113Одеса96
42Iванов_В.3028Миколаїв94
43Щур К.3027Харків2000
44Рожков В.3024Миколаїв2001
45Шевченко_Дан.3024Дніпро2001
46Дащенко С.3020Вінниця96
47Кобзар Є.2922Харків2002
48Дон_А.2832Дніпро2002
49Молчанов В.2813Дніпро99
50Скурiхiн I.2811Одеса2002
51Шведов I.2811Львів97
52Степанець В.2720Дніпро97
53Пазюк М.2712Київ98
54Сизоненко Арт.26( 28)8Миколаїв96
55Яковлев В.2628Одеса2003
56Деремешко Б.2625Миколаїв2002
57Калiнiченко I.2624Миколаїв2002
58Кизима О.25( 27)8Одеса97
59Трискиба Iв.2532Дніпро2002
60Шаповалов Д.2524Дніпро2000
61Дубенко М.2519Одеса2002
62Лагода Дм.2518Миколаїв2000
63Махновський М.2517Харків2000
64Коваленко С.2512Київ90
65Козубенко М.2425Одеса2003
66Носов А.2423Одеса2003
67Фiлiпенко М.2421Дніпро2001
68Чакалов О.2412Львів98
69Негар Т.23( 25)8Вінниця97
70Амосов О.2322Дніпро2001
71Герасимов Вад.22( 23)9Одеса94
72Скриннiк Дан.2220Харків2002
73Поклонов В.2119Миколаїв2001
74Колузаєв В.2119Одеса2004
75Сєлiванов М.2117Дніпро2003
76Дубинський Дан.2116Дніпро2003
77Козлов А.20( 25)5Київ79
78Ландяк В.2022Харків2001
79Лозовий Р.2015Дніпро2000
80Вишневий М.2014Миколаїв2004
81Мустецов О.2014Харків2002
82Сєнiчкин I.2013Вінниця2001
83Шевчук Дан.208Одеса2004
84Артамонов Н.207Київ2000
85Рева В.207Харків2003
86Леонтьев Є.205Миколаїв2005
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України 2004 р.н.
2.Чемпіонат України
3.Чемпіонат України 2000 р.н.
4.Чемпіонат України 2003 р.н.

157 total views, 1 views today

Print Friendly