Партнери

Чоловіки на 31.08.2021

За алфавітом

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Генеральний секретар ФБУ
___________________________В.В.Гусаров
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 31.08.2021
Ч О Л О В І К И (ОДИНОЧНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Алтунян А.27( 32)5Львів99
2Амосов О.3422Дніпро2001
3Атращенков В.80( 85)5Харків84
4Бадiца В.2913Дніпро94
5Бекетов Г.4417Харків2000
6Боснюк Дан.8612Дніпро2000
7Булденко В.33( 37)6Дніпро96
8Бурлака А.49( 53)6Київ88
9Вишневий М.3822Миколаїв2004
10Волнянський В.3217Дніпро94
11Галушко А.205Миколаїв2002
12Гарiст С.33( 38)5Дніпро92
13Герасимов Вад.24( 28)6Одеса94
14Гуркало_В.34( 36)8Вінниця94
15Дащенко С.2811Вінниця96
16Деремешко Б.24( 27)7Миколаїв2002
17Джупiна А.40( 44)6Миколаїв92
18Дон_А.3316Дніпро2002
19Дон_С.4112Дніпро93
20Дружченко_Iв.4215Дніпро97
21Дубенко М.3117Одеса2002
22Дубинський Дан.2013Дніпро2003
23Єрьоменко М.2620Дніпро2004
24Єфiмов Р.20( 25)5Дніпро2005
25Жилюк К.36( 40)6Вінниця94
26Журавльов В.2812Харків2000
27Забродiн Р.209Одеса2006
28Завадський Д.78( 83)5Харків88
29Iванов_В.25( 30)5Миколаїв94
30Iванов_К.20( 24)5Одеса96
31Iвасюк В.207Вінниця2004
32Калiнiченко I.2913Миколаїв2002
33Каратник I.20( 22)8Львів81
34Карпенко_Д.34( 39)5Харків92
35Кизима О.29( 32)7Одеса97
36Коваленко С.20( 22)8Київ90
37Козубенко М.207Одеса2003
38Колiсник О.4317Дніпро97
39Колузаєв В.3119Одеса2004
40Конов В.73( 75)8Харків87
41Константинов Р.38( 43)5Дніпро87
42Косован М.25( 29)6Вінниця96
43Кравченко М.205Харків2005
44Кузнецов Р.2011Лисичанськ2003
45Лаврент'єв Д.207Одеса97
46Ландяк В.3024Харків2001
47Леонов К.67( 70)7Дніпро93
48Леонт'єв Є.2420Миколаїв2005
49Макаров С.21( 26)5Миколапїв93
50Марущак С.205Одеса2007
51Махновський М.2713Харків2000
52Мединський I.3625Харків2000
53Мизнiков Д.20( 24)5Харків78
54Молчанов В.23( 28)5Дніпро99
55Негар Т.208Вінниця97
56Нечай Є.2014Дніпро2004
57Носов А.2410Одеса2003
58Пазюк М.3817Київ98
59Почтарьов_А.86( 88)8Харків93
60Рева В.2820Харків2003
61Сєдов Д.208Дніпро2005
62Сєнiчкин I.2211Вінниця2001
63Сафронов Є.2416Одеса94
64Синиця Д.208Дніпро2002
65Скриннiк Дан.2820Харків2002
66Скрипник В.207Одеса2003
67Скурiхiн I.2519Одеса2002
68Спину Iв.208Одеса2006
69Степанець В.24( 29)5Дніпро97
70Столовой Є.2818Харків2005
71Тiтов О.2921Харків2005
72Такало П.3313Дніпро93
73Ткачук А.43( 47)6Вінниця97
74Трискиба Iв.22( 24)8Дніпро2002
75Тюрин Ф.20( 22)8Дніпро2007
76Фiлiпенко М.20( 23)7Дніпро2001
77Царегородцев I.2519Миколаїв2007
78Чакалов О.3710Львів98
79Шведов I.27( 31)6Львів97
80Шевченко_Дан.2610Дніпро2001
81Шевчук Дан.2319Одеса2004
82Шкляєв М.2910Одеса83
83Шмундяк О.52( 57)5Харків98
84Щербатюк Д.205Вінниця2005
85Юр Макс.207Вінниця2003
86Яковлев В.3919Миколаїв2003
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України 2007 р.н.
2.Кубок Визволення
3.Кубок Незалежності

За рейтингом

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Генеральний секретар ФБУ
___________________________В.В.Гусаров
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 31.08.2021
Ч О Л О В І К И (ОДИНОЧНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Почтарьов_А.86( 88)8Харків93
2Боснюк Дан.8612Дніпро2000
3Атращенков В.80( 85)5Харків84
4Завадський Д.78( 83)5Харків88
5Конов В.73( 75)8Харків87
6Леонов К.67( 70)7Дніпро93
7Шмундяк О.52( 57)5Харків98
8Бурлака А.49( 53)6Київ88
9Бекетов Г.4417Харків2000
10Ткачук А.43( 47)6Вінниця97
11Колiсник О.4317Дніпро97
12Дружченко_Iв.4215Дніпро97
13Дон_С.4112Дніпро93
14Джупiна А.40( 44)6Миколаїв92
15Яковлев В.3919Миколаїв2003
16Константинов Р.38( 43)5Дніпро87
17Вишневий М.3822Миколаїв2004
18Пазюк М.3817Київ98
19Чакалов О.3710Львів98
20Жилюк К.36( 40)6Вінниця94
21Мединський I.3625Харків2000
22Карпенко_Д.34( 39)5Харків92
23Гуркало_В.34( 36)8Вінниця94
24Амосов О.3422Дніпро2001
25Гарiст С.33( 38)5Дніпро92
26Булденко В.33( 37)6Дніпро96
27Дон_А.3316Дніпро2002
28Такало П.3313Дніпро93
29Волнянський В.3217Дніпро94
30Колузаєв В.3119Одеса2004
31Дубенко М.3117Одеса2002
32Ландяк В.3024Харків2001
33Кизима О.29( 32)7Одеса97
34Тiтов О.2921Харків2005
35Бадiца В.2913Дніпро94
36Калiнiченко I.2913Миколаїв2002
37Шкляєв М.2910Одеса83
38Рева В.2820Харків2003
39Скриннiк Дан.2820Харків2002
40Столовой Є.2818Харків2005
41Журавльов В.2812Харків2000
42Дащенко С.2811Вінниця96
43Алтунян А.27( 32)5Львів99
44Шведов I.27( 31)6Львів97
45Махновський М.2713Харків2000
46Єрьоменко М.2620Дніпро2004
47Шевченко_Дан.2610Дніпро2001
48Iванов_В.25( 30)5Миколаїв94
49Косован М.25( 29)6Вінниця96
50Царегородцев I.2519Миколаїв2007
51Скурiхiн I.2519Одеса2002
52Степанець В.24( 29)5Дніпро97
53Герасимов Вад.24( 28)6Одеса94
54Деремешко Б.24( 27)7Миколаїв2002
55Леонт'єв Є.2420Миколаїв2005
56Сафронов Є.2416Одеса94
57Носов А.2410Одеса2003
58Молчанов В.23( 28)5Дніпро99
59Шевчук Дан.2319Одеса2004
60Трискиба Iв.22( 24)8Дніпро2002
61Сєнiчкин I.2211Вінниця2001
62Макаров С.21( 26)5Миколапїв93
63Єфiмов Р.20( 25)5Дніпро2005
64Iванов_К.20( 24)5Одеса96
65Мизнiков Д.20( 24)5Харків78
66Фiлiпенко М.20( 23)7Дніпро2001
67Каратник I.20( 22)8Львів81
68Коваленко С.20( 22)8Київ90
69Тюрин Ф.20( 22)8Дніпро2007
70Нечай Є.2014Дніпро2004
71Дубинський Дан.2013Дніпро2003
72Кузнецов Р.2011Лисичанськ2003
73Забродiн Р.209Одеса2006
74Негар Т.208Вінниця97
75Синиця Д.208Дніпро2002
76Сєдов Д.208Дніпро2005
77Спину Iв.208Одеса2006
78Iвасюк В.207Вінниця2004
79Козубенко М.207Одеса2003
80Лаврент'єв Д.207Одеса97
81Скрипник В.207Одеса2003
82Юр Макс.207Вінниця2003
83Галушко А.205Миколаїв2002
84Кравченко М.205Харків2005
85Марущак С.205Одеса2007
86Щербатюк Д.205Вінниця2005
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України 2007 р.н.
2.Кубок Визволення
3.Кубок Незалежності

173 total views, 1 views today

Print Friendly