Календар змагань 2020 року

Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту 28.12.2019
Календарний план спортивних заходів України за період від 01.01.2020 до 31.12.2020
Назва Орієнтовні строки початку/ закінчення Орієн-товна три-  вал. Орієнтовне місце-провед. Орган.-учасники
Організації, відповідальні за проведення
бадмінтон
RSL Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2006 р.н. та молодше (IV ранг) 09.01.20
12.01.20
4 Львів
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських ігор  (II ранг) 09.01.20
12.01.20
4 Естонія Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 16.01.20
19.01.20
4 Польща Укpаїна
Міжнародні змагання (дорослі)  (II ранг) 16.01.20
19.01.20
4 Швеція Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 24.01.20
26.01.20
3 Швеція Укpаїна
Заключний НТЗ до чемпіонату Європи (дорослі) 01.02.20
10.02.20
10 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Заключний НТЗ до чемпіонату Європи (юнаки) 01.02.20
13.02.20
13 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських ігор (ІІ ранг) 04.02.20
08.02.20
5 Іpан
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 06.02.20
09.02.20
4 Угоpщина Укpаїна
Чемпіонат Європи командний (дорослі) (II ранг) 11.02.20
16.02.20
6 Фpанція
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Чемпіонат Європи (юнаки)  U-15 (II ранг) 14.02.20
16.02.20
3 Фpанція
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських ігор (ІІ ранг) 19.02.20
22.02.20
4 Австpія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання, відбркові до Олімпійсьих ігор  (ІІ ранг) 19.02.20
23.02.20
5 Іспанія Укpаїна
Всеукраїнський турнір “Fly-open” 20.02.20
23.02.20
4 Дніпро Області
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 21.02.20
23.02.20
3 Італія Укpаїна
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських ігор (ІІ ранг) 26.02.20
29.02.20
4 Словаччина Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі світу ,відбіркові до Олімпійських ігор(II ранг) 03.03.20
08.03.20
6 Німеччина
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських ігор (ІІ ранг) 03.03.20
08.03.20
6 Ямайка Укpаїна
Відкритий Всеукраїнський турнір “FZ FORZA KBSC Open” 05.03.20
08.03.20
4 Харків Області
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 12.03.20
15.03.20
4 Польща Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (молодь, юніори) (ІІранг) 12.03.20
15.03.20
4 Чехія Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи  (ІІранг) 17.03.20
22.03.20
6 Швейцаpія Укpаїна
RSL Чемпіонат України серед юніорів 2004 р.н.( IV ранг) 19.03.20
22.03.20
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських ігор  (II ранг) 24.03.20
29.03.20
6 Фpанція
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських ігор (ІІ ранг) 26.03.20
29.03.20
4 Польща
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських ігор  (II ранг) 31.03.20
05.04.20
6 Канада Укpаїна
НТЗ до чемпіонату Європи серед молоді 01.04.20
14.04.20
14 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання Гран Прі Європи  (ІІранг) 02.04.20
05.04.20
4 Фінляндія Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 03.04.20
05.04.20
3 Хоpватія Укpаїна
Заключний НТЗ до чемпіонату Європи (дорослі) 06.04.20
19.04.20
14 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Відкритий всеукраїнський турнір пам’яті С.М. Косенчука 07.04.20
10.04.20
4 Миколаїв Області
Міжнародні змагання Гран Прі Європи  (ІІранг) 08.04.20
11.04.20
4 Нідеpланди Укpаїна
Міжнародні змагання, відбіркові до Олімпійських ігор (ІІ ранг) 16.04.20
19.04.20
4 Перу Укpаїна
Чемпіонат Європи особистий (II ранг) 21.04.20
26.04.20
6 Київ “Палац спорту”
Укрспортзабезпечення, КМДА
Укpаїна
Всеукраїнський турнір “Київські каштан” 01.05.20
05.05.20
5 Київ Області
Відкритий всеукраїнський турнір “Волан Лева” 2020 (дорослі) 01.05.20
03.05.20
3 Львів Області
НТЗ до міжнародни змагань 06.05.20
20.05.20
15 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 07.05.20
10.05.20
4 Болгаpія Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 13.05.20
16.05.20
4 Словенія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Кубок Томаса, Кубок Убера, фінал (II ранг ) 16.05.20
24.05.20
9 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
RSL Чемпіонат України   фінал, супер ліга ( III ранг) 21.05.20
24.05.20
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 22.05.20
24.05.20
3 Польща Укpаїна
НТЗ до міжнародних змагань 27.05.20
09.06.20
14 За пpизначенням
Заключний НТЗ заключного етапу підготовки спортсменів-кандидатів до складу національної збірної команди до ХХХІІ Олімпійських ігор 27.05.20
09.06.20
14 Київ
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання Гран Прі Європи  (ІІранг) 28.05.20
31.05.20
4 Латвія Укpаїна
RSL Чемпіонат України серед молодших юнаків 2008 р.н. та молодше  (ІV  ранг) 03.06.20
07.06.20
5 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи  (ІІранг) 04.06.20
07.06.20
4 Литва Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи  (ІІранг) 10.06.20
13.06.20
4 Іспанія Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юнаки U-9, U-11, U-13, U-15, U-17,U-19) (ІІранг) 18.06.20
21.06.20
4 Сербія Укpаїна
RSL Кубок України  (ІІІ ранг) 18.06.20
21.06.20
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Кубок Європейських чемпіонів серед клубів  (ІІ ранг) 23.06.20
27.06.20
5 Польща Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи           (II ранг) 01.07.20
05.07.20
5 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
НТЗ до міжнародних змагань 01.07.20
15.07.20
15 Київ
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 06.07.20
08.07.20
3 Болгаpія Укpаїна
НТЗ до міжнародних змагань cеред юніорів та юнаків 07.07.20
18.07.20
12 Харків
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 16.07.20
19.07.20
4 Азербайджан Укpаїна
XXXI літні Олімпійські ігри (I ранг) 25.07.20
03.08.20
10 Японія
НОК
Укpаїна
НТЗ із спеціальної підготовки 08.08.20
20.08.20
13 За пpизначенням
Всеукраїнські змагання “Кубок визволення” ( III ранг) 17.08.20
20.08.20
4 Харків Укpаїна
Всеукраїнські змагання “Кубок незалежності” ( III ранг) 21.08.20
24.08.20
4 Харків Укpаїна
Міжнародні змагання “Харків – Інтернешинал” Гран Прі Європи (ІІ ранг) 03.09.20
06.09.20
4 Харків
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юнаки) (ІІранг) 04.09.20
06.09.20
3 Литва Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юнаки  U-11, U-13, U-15, U-17 (ІІранг) 11.09.20
13.09.20
3 Латвія Укpаїна
RSL Чемпіонат України вища ліга ( III ранг) 17.09.20
20.09.20
4 Одеса
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (II ранг) 17.09.20
20.09.20
4 Польща
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
RSL Чемпіонат України серед молоді 2002 р.н.  (ІV  ранг) 24.09.20
27.09.20
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародний дитячий турнір   “Львівські зустрічі” пам`яті М. П. Камінського 25.09.20
27.09.20
3 Львів Області
Командний чемпіонат світу серед молоді (ІІ ранг) 28.09.20
04.10.20
7 Нова Зеландія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи  (ІІранг) 01.10.20
04.10.20
4 Болгаpія Укpаїна
Особистий чемпіонат світу серед молоді (ІІ ранг) 05.10.20
11.10.20
7 Нова Зеландія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи ( II ранг) 08.10.20
11.10.20
4 Нідеpланди
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
НТЗ до міжнародних змагань 13.10.20
25.10.20
13 За пpизначенням
Міжнародні змагання Ukraine Junior U-19 (ІІ ранг) 14.10.20
17.10.20
4 Дніпро Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (II ранг) 15.10.20
18.10.20
4 Чехія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Заключний НТЗ до чемпіонату Європи серед молоді (ІІ ранг) 18.10.20
28.10.20
11 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Міжнародні змагання Гран Прі світу (  II ранг) 27.10.20
01.11.20
6 Німеччина
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Відкриті всеукраїнські змагання пам”яті О.М. Макарова ( III ранг) 27.10.20
30.10.20
4 Дніпро Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи   (ІІ ранг) 30.10.20
02.11.20
4 Угоpщина
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Чемпіонат Європи серед молоді U-19 (ІІ ранг) 30.10.20
08.11.20
10 Польща
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори, юнаки) (ІІранг) 05.11.20
08.11.20
4 Словаччина Укpаїна
RSL чемпіонат України (дорослі) ( III ранг) 12.11.20
15.11.20
4 За пpизначенням
Укрспортзабезпечення
Області
НТЗ до міжнародних змагань 15.11.20
26.11.20
12 За пpизначенням
НТЗ до міжнародних змагань cеред юнаків 23.11.20
03.12.20
11 За пpизначенням
Відкритий всеукраїнський турнір пам’яті К.В. Вавілова 27.11.20
29.11.20
3 Дніпро Області
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 29.11.20
01.12.20
3 Словенія Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (юніори) (ІІранг) 04.12.20
06.12.20
3 Естонія Укpаїна
Змішананий чемпіонат Європи командний (дорослі) (II ранг) 04.12.20
06.12.20
3 За ріш. міжн. Федерацій Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи ( II ранг) 12.12.20
17.12.20
6 Італія
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Міжнародні змагання Гран Прі Європи (ІІ ранг) 19.12.20
23.12.20
5 Туpеччина
Укрспортзабезпечення
Укpаїна
Всеукраїнські змагання  ВБТ, фінал 25.12.20
28.12.20
4 Київ Області
Відкриті всеукраїнські змагання 26.12.20
29.12.20
4 Харків Області
Всеукраїнський відкритий дитячий турнір   “На хвилі бадмінтону” 26.12.20
28.12.20
3 Харків Області
бадмінтон Всього заходів:92

253 total views, 2 views today

Print Friendly