Мультимедіа
wait
wait

Мікст на 01.04.2018

За алфавітом

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Державний тренер з бадмінтону
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 31.03.2018
Ч О Л О В І К И (ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Алтунян Р.22( 27)5Львів99
2Амосов О.2021Дніпро2001
3Атращенков В.89( 92)7Харків84
4Бекетов Г.2516Харків2000
5Боснюк Д.5125Дніпро2000
6Булденко В.2918Дніпро96
7Вишневий М.2011Миколаїв2004
8Волнянський В.38( 42)6Дніпро94
9Герасимов В.22( 26)6Одеса94
10Гуркало О.31( 36)5Вінниця91
11Гуркало_В.4420Вінниця94
12Дащенко С.205Вінниця96
13Деремешко Б.2322Миколаїв2002
14Джупiна А.5412Миколаїв92
15Дмитришин_Н.5011Харків90
16Дон_А.2327Дніпро2002
17Дон_С.4835Дніпро93
18Дружченко_Iв.32( 33)9Днiпро97
19Дружченко_В.7111Дніпро73
20Дубенко М.205Одеса2002
21Жилюк К.39( 41)8Вінниця94
22Завадський Д.77( 80)7Харків88
23Iванов_В.3013Миколаїв94
24Iванов_К.25( 30)5Одеса96
25Калiнiченко I.2722Миколаїв2002
26Карпенко_Д.38( 41)7Харків92
27Кизима А.2810Одеса97
28Клiмчук М.2012Одеса2003
29Кобзар Є.2723Харків2002
30Коваленко С.20( 22)5Київ90
31Ковальов Д.29( 34)5Миколаїв99
32Козлов А.3410Київ79
33Козубенко М.2025Одеса2003
34Колiсник О.38( 39)9Дніпро97
35Колузаєв В.2012Одеса2004
36Конов В.7017Харків87
37Константинов Р.39( 44)5Дніпро87
38Косован М.47( 51)6Вінниця96
39Лагода Д.2013Миколаїв2000
40Леонов К.5313Дніпро93
41Леонтьєв Є.205Миколаїв2005
42Макаров С.35( 38)7Миколаїв93
43Мартиненко_Мик.5516Дніпро90
44Махновський М.3427Харків2000
45Мединський I.2927Харкiв2000
46Молчанов В.209Дніпро99
47Мустецов А.208Харків2002
48Натаров_Гн.66( 69)7Харків92
49Натаров_Гр.5326Харків88
50Нестеренко К.42( 44)8Харків93
51Носов А.2014Одеса2003
52Пазюк М.24( 26)8Київ98
53Поклонов В.2111Миколаїв2001
54Почтарьов_А.6913Харків93
55Рева В.22( 24)8Харків2003
56Рожков В.2920Миколаїв2001
57Сарсекенов Р.49( 51)8Миколаїв96
58Сафронов Є.39( 44)5Одеса94
59Сєлiванов М.209Дніпро2003
60Сизоненко А.25( 30)5Миколаїв96
61Скриннiк Д.2015Харків2002
62Скурихiн I.205Одеса2002
63Степанець В.206Дніпро97
64Стерiн В.2113Харків99
65Ткачук А.33( 36)7Вінниця97
66Трегубенко В.33( 37)6Харків89
67Туркiн Є.205Дніпро2002
68Фiлiпенко М.2017Днiпро2001
69Чакалов О.20( 22)8Львів98
70Шаповалов Д.2123Дніпро2000
71Шведов I.20( 22)6Львів97
72Шевченко_Дан.2020Дніпро2001
73Шкляев М.2710Одеса83
74Шмундяк О.5724Харків98
75Щур К.2224Харків2000
76Яковлев В.2720Одеса2003
Ж І Н К И (ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
1Бабiнець А.206Вінниця99
2Безугла К.205Харків99
3Бугрова П.2926Харків2004
4Войцех Н.7713Дніпро92
5Гайдук Я.22( 26)6Дніпро97
6Герасимова О.39( 42)7Одеса94
7Головкiна Н.6320Харків75
8Губаньова Б.20( 22)5Київ87
9Гуйван О.28( 30)8Вінниця98
10Джангобекова Х.45( 48)7Львів92
11Дмитришин А.53( 58)5Харків95
12Донець А.205Одеса2001
13Жарка Є.7715Харків93
14Жданова В.20( 21)7Дніпро99
15Iваницька I.25( 27)8Київ98
16Iльiнська М.4220Харків99
17Iндичко В.54( 55)9Миколаїв95
18Кадемiна А.21( 26)5Київ85
19Казарiнова Ю.6513Миколаїв92
20Калюжна М.2020Харків2003
21Калякiна А.2015Харків2001
22Кантемир Євг.2012Харків2005
23Корж В.26( 28)8Одеса2002
24Костригiна Я.205Дніпро2003
25Крячко Є.20( 24)6Харків98
26Кутузова А.20( 21)9Миколаїв98
27Кучер А.3719Миколаїв96
28Лiсна В.49( 51)8Харків96
29Малiнiна С.2010Дніпро2001
30Марущак А.2620Одеса2002
31Масайло В.3622Миколаїв2000
32Мiрошниченко Ю.2324Харків2000
33Мiхалькова А.3818Харків97
34Михайленко О.54( 57)7Харків91
35Нiкiтiна С.205Одеса85
36Нiколаєва Є.24( 25)9Винница99
37Паксютова Є.4922Дніпро99
38Пойда Д.2922Миколаїв2001
39Потапенко Т.3714Миколаїв93
40Прозорова А.3927Харків2001
41Прокопович А.2015Одеса2003
42Прус О.66( 69)7Харків86
43Рудакова В.3725Харків2001
44Рудь М.4913Дніпро92
45Самарчанц Д.5425Харків95
46Селюкова А.205Одеса2003
47Семенова А.205Одеса2002
48Сiбiрякова Д.4112Одеса91
49Смєян Є.2211Одеса2001
50Собко Я.2123Харків2004
51Соболєва А.20( 22)5Лисичанск2000
52Столяренко М.2621Харків2004
53Сутула О.4418Харків92
54Тихорська О.209Дніпро2004
55Ткач П.2622Миколаїв2003
56Улiтiна М.6815Дніпро91
57Фролова В.22( 24)8Харків2004
58Холодна М.205Харків2003
59Цигнадзе М.2319Дніпро2001
60Шаповалова Є.2022Дніпро2000
61Яковлева Є.2223Дніпро2002
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України 2004 р.н.
2.Чемпіонат України
3.Чемпіонат України 2000 р.н.
4.Чемпіонат України 2003 р.н.

За рейтингом

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Державний тренер з бадмінтону
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 31.03.2018
Ч О Л О В І К И (ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Атращенков В.89( 92)7Харків84
2Завадський Д.77( 80)7Харків88
3Дружченко_В.7111Дніпро73
4Конов В.7017Харків87
5Почтарьов_А.6913Харків93
6Натаров_Гн.66( 69)7Харків92
7Шмундяк О.5724Харків98
8Мартиненко_Мик.5516Дніпро90
9Джупiна А.5412Миколаїв92
10Натаров_Гр.5326Харків88
11Леонов К.5313Дніпро93
12Боснюк Д.5125Дніпро2000
13Дмитришин_Н.5011Харків90
14Сарсекенов Р.49( 51)8Миколаїв96
15Дон_С.4835Дніпро93
16Косован М.47( 51)6Вінниця96
17Гуркало_В.4420Вінниця94
18Нестеренко К.42( 44)8Харків93
19Константинов Р.39( 44)5Дніпро87
20Сафронов Є.39( 44)5Одеса94
21Жилюк К.39( 41)8Вінниця94
22Волнянський В.38( 42)6Дніпро94
23Карпенко_Д.38( 41)7Харків92
24Колiсник О.38( 39)9Дніпро97
25Макаров С.35( 38)7Миколаїв93
26Махновський М.3427Харків2000
27Козлов А.3410Київ79
28Трегубенко В.33( 37)6Харків89
29Ткачук А.33( 36)7Вінниця97
30Дружченко_Iв.32( 33)9Днiпро97
31Гуркало О.31( 36)5Вінниця91
32Iванов_В.3013Миколаїв94
33Ковальов Д.29( 34)5Миколаїв99
34Мединський I.2927Харкiв2000
35Рожков В.2920Миколаїв2001
36Булденко В.2918Дніпро96
37Кизима А.2810Одеса97
38Кобзар Є.2723Харків2002
39Калiнiченко I.2722Миколаїв2002
40Яковлев В.2720Одеса2003
41Шкляев М.2710Одеса83
42Iванов_К.25( 30)5Одеса96
43Сизоненко А.25( 30)5Миколаїв96
44Бекетов Г.2516Харків2000
45Пазюк М.24( 26)8Київ98
46Дон_А.2327Дніпро2002
47Деремешко Б.2322Миколаїв2002
48Алтунян Р.22( 27)5Львів99
49Герасимов В.22( 26)6Одеса94
50Рева В.22( 24)8Харків2003
51Щур К.2224Харків2000
52Шаповалов Д.2123Дніпро2000
53Стерiн В.2113Харків99
54Поклонов В.2111Миколаїв2001
55Чакалов О.20( 22)8Львів98
56Шведов I.20( 22)6Львів97
57Коваленко С.20( 22)5Київ90
58Козубенко М.2025Одеса2003
59Амосов О.2021Дніпро2001
60Шевченко_Дан.2020Дніпро2001
61Фiлiпенко М.2017Днiпро2001
62Скриннiк Д.2015Харків2002
63Носов А.2014Одеса2003
64Лагода Д.2013Миколаїв2000
65Клiмчук М.2012Одеса2003
66Колузаєв В.2012Одеса2004
67Вишневий М.2011Миколаїв2004
68Молчанов В.209Дніпро99
69Сєлiванов М.209Дніпро2003
70Мустецов А.208Харків2002
71Степанець В.206Дніпро97
72Дащенко С.205Вінниця96
73Дубенко М.205Одеса2002
74Леонтьєв Є.205Миколаїв2005
75Скурихiн I.205Одеса2002
76Туркiн Є.205Дніпро2002
Ж І Н К И (ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
1Жарка Є.7715Харків93
2Войцех Н.7713Дніпро92
3Улiтiна М.6815Дніпро91
4Прус О.66( 69)7Харків86
5Казарiнова Ю.6513Миколаїв92
6Головкiна Н.6320Харків75
7Михайленко О.54( 57)7Харків91
8Iндичко В.54( 55)9Миколаїв95
9Самарчанц Д.5425Харків95
10Дмитришин А.53( 58)5Харків95
11Лiсна В.49( 51)8Харків96
12Паксютова Є.4922Дніпро99
13Рудь М.4913Дніпро92
14Джангобекова Х.45( 48)7Львів92
15Сутула О.4418Харків92
16Iльiнська М.4220Харків99
17Сiбiрякова Д.4112Одеса91
18Герасимова О.39( 42)7Одеса94
19Прозорова А.3927Харків2001
20Мiхалькова А.3818Харків97
21Рудакова В.3725Харків2001
22Кучер А.3719Миколаїв96
23Потапенко Т.3714Миколаїв93
24Масайло В.3622Миколаїв2000
25Бугрова П.2926Харків2004
26Пойда Д.2922Миколаїв2001
27Гуйван О.28( 30)8Вінниця98
28Корж В.26( 28)8Одеса2002
29Ткач П.2622Миколаїв2003
30Столяренко М.2621Харків2004
31Марущак А.2620Одеса2002
32Iваницька I.25( 27)8Київ98
33Нiколаєва Є.24( 25)9Винница99
34Мiрошниченко Ю.2324Харків2000
35Цигнадзе М.2319Дніпро2001
36Гайдук Я.22( 26)6Дніпро97
37Фролова В.22( 24)8Харків2004
38Яковлева Є.2223Дніпро2002
39Смєян Є.2211Одеса2001
40Кадемiна А.21( 26)5Київ85
41Собко Я.2123Харків2004
42Крячко Є.20( 24)6Харків98
43Губаньова Б.20( 22)5Київ87
44Соболєва А.20( 22)5Лисичанск2000
45Кутузова А.20( 21)9Миколаїв98
46Жданова В.20( 21)7Дніпро99
47Шаповалова Є.2022Дніпро2000
48Калюжна М.2020Харків2003
49Калякiна А.2015Харків2001
50Прокопович А.2015Одеса2003
51Кантемир Євг.2012Харків2005
52Малiнiна С.2010Дніпро2001
53Тихорська О.209Дніпро2004
54Бабiнець А.206Вінниця99
55Безугла К.205Харків99
56Донець А.205Одеса2001
57Костригiна Я.205Дніпро2003
58Нiкiтiна С.205Одеса85
59Селюкова А.205Одеса2003
60Семенова А.205Одеса2002
61Холодна М.205Харків2003
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України 2004 р.н.
2.Чемпіонат України
3.Чемпіонат України 2000 р.н.
4.Чемпіонат України 2003 р.н.

48 total views, 1 views today

Print Friendly