Мультимедіа
wait
wait

Мікст на 01.06.2018

За алфавітом

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
, Державний тренер з бадмінтону
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 31.05.2018
Ч О Л О В І К И (ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Алтунян Р.22( 27)5Львів99
2Амосов О.2019Дніпро2001
3Анохiн М.2915Одеса88
4Атращенков В.88( 92)6Харків84
5Бекетов Г.2515Харків2000
6Боснюк Д.5122Дніпро2000
7Булденко В.3017Дніпро96
8Бурлака А.24( 26)8Київ88
9Вишневий М.2012Миколаїв2004
10Волнянський В.37( 42)5Дніпро94
11Гуркало О.31( 36)5Вінниця91
12Гуркало_В.3925Вінниця94
13Дащенко С.205Вінниця96
14Деремешко Б.2525Миколаїв2002
15Джупiна А.5410Миколаїв92
16Дмитришин_Н.49( 50)9Харків90
17Дон_А.2426Дніпро2002
18Дон_С.4830Дніпро93
19Дружченко_Iв.3410Днiпро97
20Дружченко_В.70( 71)9Дніпро73
21Дубенко М.205Одеса2002
22Жилюк К.38( 41)7Вінниця94
23Завадський Д.76( 80)6Харків88
24Iванов_В.3314Миколаїв94
25Iванов_К.25( 30)5Одеса96
26Калiнiченко I.2525Миколаїв2002
27Карпенко_Д.37( 40)7Харків92
28Кизима А.27( 28)9Одеса97
29Клiмчук М.2011Одеса2003
30Кобзар Є.2721Харків2002
31Коваленко С.20( 22)5Київ90
32Козлов А.33( 34)9Київ79
33Козубенко М.2024Одеса2003
34Колiсник О.37( 39)8Дніпро97
35Колузаєв В.2012Одеса2004
36Конов В.7015Харків87
37Константинов Р.39( 44)5Дніпро87
38Косован М.47( 51)6Вінниця96
39Лагода Д.2011Миколаїв2000
40Леонов К.5311Дніпро93
41Леонтьєв Є.20( 22)5Миколаїв2005
42Мартиненко_Мик.5514Дніпро90
43Махновський М.3127Харків2000
44Мединський I.2924Харкiв2000
45Молчанов В.208Дніпро99
46Мустецов О.208Харків2002
47Натаров_Гн.65( 69)6Харків92
48Натаров_Гр.5323Харків88
49Носов А.2016Одеса2003
50Пазюк М.23( 26)7Київ98
51Поклонов В.20( 21)9Миколаїв2001
52Почтарьов_А.6911Харків93
53Рева В.2014Харків2003
54Рожков В.2918Миколаїв2001
55Сєлiванов М.208Дніпро2003
56Сарсекенов Р.49( 51)8Миколаїв96
57Сафронов Є.3718Одеса94
58Сизоненко А.25( 30)5Миколаїв96
59Скриннiк Д.2014Харків2002
60Скурихiн I.205Одеса2002
61Степанець В.205Дніпро97
62Ткачук А.4618Вінниця97
63Туркiн Є.205Дніпро2002
64Фiлiпенко М.2016Днiпро2001
65Чакалов О.20( 22)7Львів98
66Шаповалов Д.2121Дніпро2000
67Шевченко_Дан.2018Дніпро2001
68Шкляев М.26( 27)9Одеса83
69Шмундяк О.5721Харків98
70Щур К.2033Харків2000
71Яковлев В.3227Одеса2003
Ж І Н К И (ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
1Безугла К.205Харків99
2Бугрова П.2824Харків2004
3Войцех Н.7711Дніпро92
4Гайдук Я.22( 26)6Дніпро97
5Герасимова О.3519Одеса94
6Головкiна Н.5629Харків75
7Губаньова Б.20( 22)5Київ87
8Гуйван О.2516Вінниця98
9Джангобекова Х.44( 48)6Львів92
10Донець А.205Одеса2001
11Жарка Є.7713Харків93
12Iваницька I.24( 27)7Київ98
13Iльiнська М.4218Харків99
14Кадемiна А.3110Київ85
15Казарiнова Ю.6511Миколаїв92
16Калюжна М.2018Харків2003
17Калякiна А.2014Харків2001
18Кантемир Євг.2011Харків2005
19Корж В.25( 28)7Одеса2002
20Кутузова А.20( 21)8Миколаїв98
21Кучер А.4019Миколаїв96
22Лiсна В.48( 51)7Харків96
23Мiрошниченко Ю.2027Харків2000
24Мiхалькова А.3816Харків97
25Малiнiна С.209Дніпро2001
26Марущак А.2712Одеса2002
27Масайло В.3620Миколаїв2000
28Нiкiтiна С.2915Одеса85
29Нiколаєва Є.23( 25)8Винница99
30Паксютова Є.5120Дніпро99
31Пойда Д.2921Миколаїв2001
32Потапенко Т.3712Миколаїв93
33Прозорова А.3924Харків2001
34Прокопович А.2223Одеса2003
35Прус О.65( 69)6Харків86
36Рудакова В.3722Харків2001
37Рудь М.4911Дніпро92
38Сiбiрякова Д.4110Одеса91
39Самарчанц Д.5422Харків95
40Селюкова А.205Одеса2003
41Семенова А.205Одеса2002
42Смєян Є.21( 22)9Одеса2001
43Собко Я.2121Харків2004
44Соболєва А.20( 22)5Лисичанск2000
45Столяренко М.2421Харків2004
46Сутула О.4416Харків92
47Тихорська О.208Дніпро2004
48Ткач П.3127Миколаїв2003
49Улiтiна М.6813Дніпро91
50Фролова В.2014Харків2004
51Холодна М.2012Харків2003
52Цигнадзе М.2317Дніпро2001
53Червоная I.2515Київ96
54Шаповалова Є.2020Дніпро2000
55Яковлева Є.2121Дніпро2002
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України Суперліга
2.Турнір пам"яті Косенчука С.М.
3.Чемпіонат України 1 ліга
4.Чемпіонат України 2002 р.н.

За рейтингом

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
, Державний тренер з бадмінтону
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 31.05.2018
Ч О Л О В І К И (ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Атращенков В.88( 92)6Харків84
2Завадський Д.76( 80)6Харків88
3Дружченко_В.70( 71)9Дніпро73
4Конов В.7015Харків87
5Почтарьов_А.6911Харків93
6Натаров_Гн.65( 69)6Харків92
7Шмундяк О.5721Харків98
8Мартиненко_Мик.5514Дніпро90
9Джупiна А.5410Миколаїв92
10Натаров_Гр.5323Харків88
11Леонов К.5311Дніпро93
12Боснюк Д.5122Дніпро2000
13Сарсекенов Р.49( 51)8Миколаїв96
14Дмитришин_Н.49( 50)9Харків90
15Дон_С.4830Дніпро93
16Косован М.47( 51)6Вінниця96
17Ткачук А.4618Вінниця97
18Константинов Р.39( 44)5Дніпро87
19Гуркало_В.3925Вінниця94
20Жилюк К.38( 41)7Вінниця94
21Волнянський В.37( 42)5Дніпро94
22Карпенко_Д.37( 40)7Харків92
23Колiсник О.37( 39)8Дніпро97
24Сафронов Є.3718Одеса94
25Дружченко_Iв.3410Днiпро97
26Козлов А.33( 34)9Київ79
27Iванов_В.3314Миколаїв94
28Яковлев В.3227Одеса2003
29Гуркало О.31( 36)5Вінниця91
30Махновський М.3127Харків2000
31Булденко В.3017Дніпро96
32Мединський I.2924Харкiв2000
33Рожков В.2918Миколаїв2001
34Анохiн М.2915Одеса88
35Кизима А.27( 28)9Одеса97
36Кобзар Є.2721Харків2002
37Шкляев М.26( 27)9Одеса83
38Сизоненко А.25( 30)5Миколаїв96
39Iванов_К.25( 30)5Одеса96
40Деремешко Б.2525Миколаїв2002
41Калiнiченко I.2525Миколаїв2002
42Бекетов Г.2515Харків2000
43Бурлака А.24( 26)8Київ88
44Дон_А.2426Дніпро2002
45Пазюк М.23( 26)7Київ98
46Алтунян Р.22( 27)5Львів99
47Шаповалов Д.2121Дніпро2000
48Чакалов О.20( 22)7Львів98
49Коваленко С.20( 22)5Київ90
50Поклонов В.20( 21)9Миколаїв2001
51Щур К.2033Харків2000
52Козубенко М.2024Одеса2003
53Амосов О.2019Дніпро2001
54Шевченко_Дан.2018Дніпро2001
55Фiлiпенко М.2016Днiпро2001
56Носов А.2016Одеса2003
57Рева В.2014Харків2003
58Скриннiк Д.2014Харків2002
59Вишневий М.2012Миколаїв2004
60Колузаєв В.2012Одеса2004
61Лагода Д.2011Миколаїв2000
62Клiмчук М.2011Одеса2003
63Молчанов В.208Дніпро99
64Мустецов О.208Харків2002
65Сєлiванов М.208Дніпро2003
66Дащенко С.205Вінниця96
67Дубенко М.205Одеса2002
68Леонтьєв Є.205Миколаїв2005
69Скурихiн I.205Одеса2002
70Степанець В.205Дніпро97
71Туркiн Є.205Дніпро2002
Ж І Н К И (ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
1Жарка Є.7713Харків93
2Войцех Н.7711Дніпро92
3Улiтiна М.6813Дніпро91
4Прус О.65( 69)6Харків86
5Казарiнова Ю.6511Миколаїв92
6Головкiна Н.5629Харків75
7Самарчанц Д.5422Харків95
8Паксютова Є.5120Дніпро99
9Рудь М.4911Дніпро92
10Лiсна В.48( 51)7Харків96
11Джангобекова Х.44( 48)6Львів92
12Сутула О.4416Харків92
13Iльiнська М.4218Харків99
14Сiбiрякова Д.4110Одеса91
15Кучер А.4019Миколаїв96
16Прозорова А.3924Харків2001
17Мiхалькова А.3816Харків97
18Рудакова В.3722Харків2001
19Потапенко Т.3712Миколаїв93
20Масайло В.3620Миколаїв2000
21Герасимова О.3519Одеса94
22Ткач П.3127Миколаїв2003
23Кадемiна А.3110Київ85
24Пойда Д.2921Миколаїв2001
25Нiкiтiна С.2915Одеса85
26Бугрова П.2824Харків2004
27Марущак А.2712Одеса2002
28Корж В.25( 28)7Одеса2002
29Гуйван О.2516Вінниця98
30Червоная I.2515Київ96
31Iваницька I.24( 27)7Київ98
32Столяренко М.2421Харків2004
33Нiколаєва Є.23( 25)8Винница99
34Цигнадзе М.2317Дніпро2001
35Гайдук Я.22( 26)6Дніпро97
36Прокопович А.2223Одеса2003
37Смєян Є.21( 22)9Одеса2001
38Собко Я.2121Харків2004
39Яковлева Є.2121Дніпро2002
40Губаньова Б.20( 22)5Київ87
41Соболєва А.20( 22)5Лисичанск2000
42Кутузова А.20( 21)8Миколаїв98
43Мiрошниченко Ю.2027Харків2000
44Шаповалова Є.2020Дніпро2000
45Калюжна М.2018Харків2003
46Калякiна А.2014Харків2001
47Фролова В.2014Харків2004
48Холодна М.2012Харків2003
49Кантемир Євг.2011Харків2005
50Малiнiна С.209Дніпро2001
51Тихорська О.208Дніпро2004
52Безугла К.205Харків99
53Донець А.205Одеса2001
54Селюкова А.205Одеса2003
55Семенова А.205Одеса2002
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України Суперліга
2.Турнір пам"яті Косенчука С.М.
3.Чемпіонат України 1 ліга
4.Чемпіонат України 2002 р.н.

45 total views, 1 views today

Print Friendly