Партнери

Мікст на 31.08.2021

За алфавітом

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Генеральний секретар ФБУ
___________________________В.В.Гусаров
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 31.08.2021
Ч О Л О В І К И (ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.1
1Алтунян Р.20( 24)5Львів99
2Амосов О.4230Дніпро2001
3Атращенков В.8822Харків84
4Бекетов Г.2322Харків2000
5Боснюк Д.6013Дніпро2000
6Булденко В.37( 38)9Дніпро96
7Вишневий М.207Миколаїв2004
8Волнянський В.38( 43)5Дніпро94
9Гарiст С.2919Дніпро92
10Гуркало_В.32( 37)5Вінниця94
11Дащенко С.205Вінниця96
12Деремешко Б.23( 28)5Миколаїв2002
13Джупiна А.47( 52)5Миколаїв92
14Дон_А.2811Дніпро2002
15Дон_С.42( 47)5Дніпро93
16Дружченко_Iв.3115Днiпро97
17Дубенко М.2712Одеса2002
18Дубинський Д.207Дніпро2003
19Єрьоменко М.2112Дніпро2004
20Завадський Д.75( 80)5Харків88
21Iванов_В.209Миколаїв94
22Калiнiченко I.23( 24)9Миколаїв2002
23Карпенко_Д.27( 31)6Харків92
24Клiмчук М.205Одеса2003
25Коваленко С.205Київ90
26Козубенко М.206Одеса2003
27Колiсник О.35( 40)5Дніпро97
28Колузаєв В.2212Одеса2004
29Конов В.58( 60)8Харків87
30Константинов Р.39( 44)5Дніпро87
31Ландяк В.20( 21)7Харків2001
32Леонов К.49( 54)5Дніпро93
33Леонт'єв Є.206Миколаїв2005
34Мартиненко_Мак.20( 25)5Дніпро88
35Мартиненко_Мик.50( 55)5Дніпро90
36Марущак С.205Одеса2007
37Махновський М.4621Харків2000
38Мединський I.30( 32)8Харкiв2000
39Мизнiков Д.20( 25)5Харків78
40Натаров_Гн.5215Харків92
41Натаров_Гр.3727Харків88
42Носов А.2010Одеса2003
43Окопний К.20( 24)5Одеса86
44Почтарьов_А.64( 69)5Харків93
45Рева В.2723Харків2003
46Сєдов Д.205Дніпро2007
47Сафронов Є.3611Одеса94
48Скриннiк Д.2014Харків2002
49Скурихiн I.2314Одеса2002
50Степанець В.206Дніпро97
51Столовой Є.2616Харків2005
52Тiтов О.2211Харків2005
53Ткачук А.44( 47)7Вінниця97
54Трискиба Iв.205Дніпро2002
55Фiлiпенко М.205Днiпро2001
56Царегородський Ш.205Миколаїв2007
57Чакалов О.206Львів98
58Чирун О.205Львів2007
59Шведов I.20( 22)5Львів97
60Шевченко_Дан.20( 22)6Дніпро2001
61Шевчук Дан.208Одеса2004
62Шкляєв М.20( 22)6Одеса83
63Шмундяк О.46( 49)7Харків98
64Щербатюк Д.205Вінниця2005
65Яковлев В.3921Миколаїв2003
Ж І Н К И (ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
1Алимова А.205Харків2007
2Багрянцева Є.20( 25)5Харків2003
3Бондаренко М.206Харків89
4Боцман О.207Харків2007
5Бугрова П.4128Харків2004
6Ванцаровська Я.205Миколаїв2007
7Войцех Н.8418Дніпро92
8Герасимова О.30( 35)5Одеса94
9Губаньова Б.205Київ87
10Гуйван О.20( 25)5Вінниця98
11Демiденко С.21( 24)7Харкiв2003
12Джангобекова Х.43( 48)5Львів92
13Джумiдзе Д.48( 52)6Київ95
14Єрохіна А.205Харків2005
15Жарка Є.72( 77)5Харків93
16Iваницька I.22( 27)5Київ98
17Iльїнська М.38( 43)5Харків99
18Калюжна М.205Харків2003
19Кантемир Євг.3632Харків2005
20Кисельова О.205Харків2005
21Корягіна М.205Миколаїв2007
22Кучер А.24( 28)6Миколаїв96
23Лiсна В.3815Харків96
24Лаврова С.2723Харків2005
25Малiнiна С.206Дніпро2001
26Марущак А.29( 30)9Одеса2002
27Масайло В.29( 32)7Миколаїв2000
28Михайленко О.4317Харків91
29Мiхалькова А.32( 36)6Харків97
30Нiкiтiна С.24( 29)5Одеса85
31Паксютова Є.6013Дніпро99
32Погребняк В.20( 23)5Харків89
33Пойда Д.23( 27)6Миколаїв2001
34Потапенко Т.3710Миколаїв93
35Приходько Я.207Дніпро2004
36Прозорова А.5121Харків2001
37Прокопович А.2213Харків2003
38Прус О.60( 62)8Харків86
39Раковчен I.22( 26)6Київ96
40Рудакова В.3225Харків2001
41Рудь М.45( 49)6Дніпро92
42Сiбiрякова Д.34( 39)5Одеса91
43Смєян Є.20( 21)5Одеса2001
44Собко Я.2921Харків2004
45Соболєва А.20( 22)5Лисичанськ2000
46Столяренко М.3215Харків2004
47Сутула О.2621Харків92
48Тихорська О.2411Дніпро2004
49Ткач П.3721Миколаїв2003
50Улiтiна М.59( 62)7Дніпро91
51Фролова В.2014Харків2004
52Холодна М.207Харків2003
53Яковлева Є.205Дніпро2002
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України 2007 р.н.
2.Кубок Визволення
3.Кубок Незалежності

За рейтингом

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Генеральний секретар ФБУ
___________________________В.В.Гусаров
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 31.08.2021
Ч О Л О В І К И (ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Атращенков В.8822Харків84
2Завадський Д.75( 80)5Харків88
3Почтарьов_А.64( 69)5Харків93
4Боснюк Д.6013Дніпро2000
5Конов В.58( 60)8Харків87
6Натаров_Гн.5215Харків92
7Мартиненко_Мик.50( 55)5Дніпро90
8Леонов К.49( 54)5Дніпро93
9Джупiна А.47( 52)5Миколаїв92
10Шмундяк О.46( 49)7Харків98
11Махновський М.4621Харків2000
12Ткачук А.44( 47)7Вінниця97
13Дон_С.42( 47)5Дніпро93
14Амосов О.4230Дніпро2001
15Константинов Р.39( 44)5Дніпро87
16Яковлев В.3921Миколаїв2003
17Волнянський В.38( 43)5Дніпро94
18Булденко В.37( 38)9Дніпро96
19Натаров_Гр.3727Харків88
20Сафронов Є.3611Одеса94
21Колiсник О.35( 40)5Дніпро97
22Гуркало_В.32( 37)5Вінниця94
23Дружченко_Iв.3115Днiпро97
24Мединський I.30( 32)8Харкiв2000
25Гарiст С.2919Дніпро92
26Дон_А.2811Дніпро2002
27Карпенко_Д.27( 31)6Харків92
28Рева В.2723Харків2003
29Дубенко М.2712Одеса2002
30Столовой Є.2616Харків2005
31Деремешко Б.23( 28)5Миколаїв2002
32Калiнiченко I.23( 24)9Миколаїв2002
33Бекетов Г.2322Харків2000
34Скурихiн I.2314Одеса2002
35Колузаєв В.2212Одеса2004
36Тiтов О.2211Харків2005
37Єрьоменко М.2112Дніпро2004
38Мартиненко_Мак.20( 25)5Дніпро88
39Мизнiков Д.20( 25)5Харків78
40Скриннiк Д.2014Харків2002
41Носов А.2010Одеса2003
42Алтунян Р.20( 24)5Львів99
43Окопний К.20( 24)5Одеса86
44Шевченко_Дан.20( 22)6Дніпро2001
45Шкляєв М.20( 22)6Одеса83
46Шведов I.20( 22)5Львів97
47Ландяк В.20( 21)7Харків2001
48Iванов_В.209Миколаїв94
49Шевчук Дан.208Одеса2004
50Вишневий М.207Миколаїв2004
51Дубинський Д.207Дніпро2003
52Козубенко М.206Одеса2003
53Леонт'єв Є.206Миколаїв2005
54Степанець В.206Дніпро97
55Чакалов О.206Львів98
56Дащенко С.205Вінниця96
57Клiмчук М.205Одеса2003
58Коваленко С.205Київ90
59Марущак С.205Одеса2007
60Сєдов Д.205Дніпро2007
61Трискиба Iв.205Дніпро2002
62Фiлiпенко М.205Днiпро2001
63Царегородський Ш.205Миколаїв2007
64Чирун О.205Львів2007
65Щербатюк Д.205Вінниця2005
Ж І Н К И (ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
1Войцех Н.8418Дніпро92
2Жарка Є.72( 77)5Харків93
3Прус О.60( 62)8Харків86
4Паксютова Є.6013Дніпро99
5Улiтiна М.59( 62)7Дніпро91
6Прозорова А.5121Харків2001
7Джумiдзе Д.48( 52)6Київ95
8Рудь М.45( 49)6Дніпро92
9Джангобекова Х.43( 48)5Львів92
10Михайленко О.4317Харків91
11Бугрова П.4128Харків2004
12Iльїнська М.38( 43)5Харків99
13Лiсна В.3815Харків96
14Ткач П.3721Миколаїв2003
15Потапенко Т.3710Миколаїв93
16Кантемир Євг.3632Харків2005
17Сiбiрякова Д.34( 39)5Одеса91
18Мiхалькова А.32( 36)6Харків97
19Рудакова В.3225Харків2001
20Столяренко М.3215Харків2004
21Герасимова О.30( 35)5Одеса94
22Масайло В.29( 32)7Миколаїв2000
23Марущак А.29( 30)9Одеса2002
24Собко Я.2921Харків2004
25Лаврова С.2723Харків2005
26Сутула О.2621Харків92
27Нiкiтiна С.24( 29)5Одеса85
28Кучер А.24( 28)6Миколаїв96
29Тихорська О.2411Дніпро2004
30Пойда Д.23( 27)6Миколаїв2001
31Iваницька I.22( 27)5Київ98
32Раковчен I.22( 26)6Київ96
33Прокопович А.2213Харків2003
34Демiденко С.21( 24)7Харкiв2003
35Багрянцева Є.20( 25)5Харків2003
36Гуйван О.20( 25)5Вінниця98
37Погребняк В.20( 23)5Харків89
38Соболєва А.20( 22)5Лисичанськ2000
39Смєян Є.20( 21)5Одеса2001
40Фролова В.2014Харків2004
41Боцман О.207Харків2007
42Приходько Я.207Дніпро2004
43Холодна М.207Харків2003
44Бондаренко М.206Харків89
45Малiнiна С.206Дніпро2001
46Алимова А.205Харків2007
47Ванцаровська Я.205Миколаїв2007
48Губаньова Б.205Київ87
49Єрохіна А.205Харків2005
50Калюжна М.205Харків2003
51Кисельова О.205Харків2005
52Корягіна М.205Миколаїв2007
53Яковлева Є.205Дніпро2002
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України 2007 р.н.
2.Кубок Визволення
3.Кубок Незалежності

184 total views, 1 views today

Print Friendly