Мультимедіа
wait
wait
Самая подробная информация тренажер бубновского купить у нас на сайте.

Мікст (за алфавітом)

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Генеральний секретар ФБУ
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 30.11.2018
Ч О Л О В І К И (ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Алтунян Р.21( 26)5Львів99
2Амосов О.2627Дніпро2001
3Анохiн М.2910Одеса88
4Атращенков В.91( 94)7Харків84
5Бекетов Г.24( 25)9Харків2000
6Боснюк Д.5320Дніпро2000
7Булденко В.3113Дніпро96
8Бурлака А.22( 26)6Київ88
9Вишневий М.2010Миколаїв2004
10Волнянський В.39( 43)6Дніпро94
11Гарiст С.20( 22)5Дніпро92
12Гуркало О.31( 36)5Вінниця91
13Гуркало_В.3818Вінниця94
14Дащенко С.205Вінниця96
15Деремешко Б.2924Миколаїв2002
16Джупiна А.51( 54)7Миколаїв92
17Дмитришин_Н.47( 50)7Харків90
18Дон_А.2124Дніпро2002
19Дон_С.4821Дніпро93
20Дружченко_Iв.3715Днiпро97
21Дружченко_В.68( 71)7Дніпро73
22Дубенко М.208Одеса2002
23Дубинський Д.205Дніпро2003
24Єрьоменко М.206Дніпро2004
25Жилюк К.37( 41)6Вінниця94
26Завадський Д.8011Харків88
27Iванов_В.2720Миколаїв94
28Iванов_К.25( 30)5Одеса96
29Калiнiченко I.2418Миколаїв2002
30Карпенко_Д.3410Харків92
31Кизима А.25( 28)7Одеса97
32Клiмчук М.208Одеса2003
33Кобзар Є.2714Харків2002
34Коваленко С.20( 22)5Київ90
35Ковальов Д.345Миколаїв99
36Козлов А.31( 34)7Київ79
37Козубенко М.2020Одеса2003
38Колiсник О.38( 40)8Дніпро97
39Колузаєв В.208Одеса2004
40Конов В.6718Харків87
41Константинов Р.39( 44)5Дніпро87
42Косован М.46( 51)5Вінниця96
43Лагода Д.208Миколаїв2000
44Лагутін М.2010Київ91
45Ландяк В.2410Харків2001
46Леонов К.51( 53)8Дніпро93
47Леонтьєв Є.208Миколаїв2005
48Мартиненко_Мак.2510Дніпро88
49Мартиненко_Мик.54( 55)9Дніпро90
50Махновський М.3114Харків2000
51Мединський I.2919Харкiв2000
52Молчанов В.207Дніпро99
53Мустецов О.206Харків2002
54Натаров_Гн.67( 70)7Харків92
55Натаров_Гр.5316Харків88
56Носов А.2013Одеса2003
57Пазюк М.22( 26)6Київ98
58Поклонов В.20( 21)7Миколаїв2001
59Почтарьов_А.67( 69)8Харків93
60Рева В.2220Харків2003
61Рожков В.2913Миколаїв2001
62Сєлiванов М.207Дніпро2003
63Сарсекенов Р.47( 51)6Миколаїв96
64Сафронов Є.3816Одеса94
65Скриннiк Д.2018Харків2002
66Скурихiн I.205Одеса2002
67Степанець В.205Дніпро97
68Столовой Є.2317Харків2005
69Ткачук А.4414Вінниця97
70Туркiн Є.205Дніпро2002
71Фiлiпенко М.2015Днiпро2001
72Чакалов О.20( 23)6Львів98
73Шаповалов Д.2115Дніпро2000
74Шведов I.20( 22)5Львів97
75Шевченко_Дан.2023Дніпро2001
76Шкляев М.24( 27)7Одеса83
77Шмундяк О.5714Харків98
78Щур К.2022Харків2000
79Яковлев В.2923Одеса2003
Ж І Н К И (ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
1Багрянцева Є.24( 25)9Харків2003
2Безугла К.205Харків99
3Бугрова П.3126Харків2004
4Войцех Н.75( 77)8Дніпро92
5Гайдук Я.21( 26)5Дніпро97
6Герасимова О.3513Одеса94
7Головкiна Н.5620Харків75
8Губаньова Б.20( 22)5Київ87
9Гуйван О.2511Вінниця98
10Демiденко С.2012Харкiв2003
11Джангобекова Х.43( 48)5Львів92
12Донець А.205Одеса2001
13Жарка Є.7710Харків93
14Iваницька I.23( 27)6Київ98
15Iльiнська М.4212Харків99
16Кадемiна А.28( 31)7Київ85
17Казарiнова Ю.6815Миколаїв92
18Калюжна М.2014Харків2003
19Калякiна А.2112Харків2001
20Кантемир Євг.2013Харків2005
21Корж В.24( 28)6Одеса2002
22Кутузова А.20( 21)7Миколаїв98
23Кучер А.3322Миколаїв96
24Лiсна В.4813Харків96
25Малiнiна С.2010Дніпро2001
26Марущак А.2517Одеса2002
27Масайло В.3615Миколаїв2000
28Мiрошниченко Ю.2020Харків2000
29Мiхалькова А.3810Харків97
30Михайленко О.52( 57)5Харків91
31Нiкiтiна С.2910Одеса85
32Нiколаєва Є.21( 23)8Винница99
33Паксютова Є.5320Дніпро99
34Погребняк В.30( 35)5Харків89
35Пойда Д.3321Миколаїв2001
36Потапенко Т.35( 37)8Миколаїв93
37Приходько Я.205Дніпро2004
38Прозорова А.4115Харків2001
39Прокопович А.2322Харків2003
40Прус О.6310Харків86
41Рудакова В.3719Харків2001
42Рудь М.5010Дніпро92
43Самарчанц Д.5513Харків95
44Селюкова А.205Одеса2003
45Семенова А.205Одеса2002
46Сiбiрякова Д.38( 41)7Одеса91
47Смєян Є.209Одеса2001
48Собко Я.2116Харків2004
49Соболєва А.20( 22)5Лисичанськ2000
50Столяренко М.2426Харків2004
51Сутула О.4411Харків92
52Тихорська О.2217Дніпро2004
53Ткач П.2823Миколаїв2003
54Улiтiна М.66( 68)8Дніпро91
55Фролова В.2014Харків2004
56Холодна М.2015Харків2003
57Цигнадзе М.2311Дніпро2001
58Червоная I.2613Київ96
59Шаповалова Є.2015Дніпро2000
60Яковлева Є.2113Дніпро2002
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України Вища ліга
2.Турнір пам`яті А.Макарова (2001 р.н.)
Турнір пам`яті А.Макарова (2004 р.н.)
3.Кубок України

7,667 total views, 5 views today

Print Friendly