Мікст (за алфавітом)

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Генеральний секретар ФБУ
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 05.03.2019
Ч О Л О В І К И (ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Алтунян Р.20( 24)6Львів9912
2Амосов О.3026Дніпро2001
3Анохiн М.27( 29)8Одеса88
4Атращенков В.90( 94)6Харків84
5Бекетов Г.23( 25)8Харків2000
6Боснюк Д.5519Дніпро2000
7Булденко В.3110Дніпро96
8Бурлака А.21( 26)5Київ88
9Вишневий М.209Миколаїв2004
10Волнянський В.38( 43)5Дніпро94
11Гарiст С.20( 22)5Дніпро92
12Гуркало О.31( 36)5Вінниця91
13Гуркало_В.3716Вінниця94
14Дащенко С.205Вінниця96
15Деремешко Б.2821Миколаїв2002
16Джупiна А.50( 54)6Миколаїв92
17Дон_А.2627Дніпро2002
18Дон_С.4816Дніпро93
19Дружченко_Iв.3813Днiпро97
20Дубенко М.2010Одеса2002
21Дубинський Д.206Дніпро2003
22Єрьоменко М.206Дніпро2004
23Жилюк К.36( 41)5Вінниця94
24Завадський Д.79( 80)9Харків88
25Iванов_В.2617Миколаїв94
26Iванов_К.25( 30)5Одеса96
27Калiнiченко I.2313Миколаїв2002
28Карпенко_Д.3210Харків92
29Кизима О.24( 28)6Одеса97
30Клiмчук М.207Одеса2003
31Коваленко С.20( 22)5Київ90
32Ковальов Д.29( 34)5Миколаїв99
33Козлов А.30( 34)6Київ79
34Козубенко М.2121Одеса2003
35Колiсник О.37( 40)7Дніпро97
36Колузаєв В.207Одеса2004
37Конов В.6616Харків87
38Константинов Р.39( 44)5Дніпро87
39Косован М.46( 51)5Вінниця96
40Лагутін М.208Київ91
41Ландяк В.2015Харків2001
42Леонов К.52( 54)8Дніпро93
43Леонтьєв Є.208Миколаїв2005
44Мартиненко_Мак.23( 25)8Дніпро88
45Мартиненко_Мик.54( 55)9Дніпро90
46Махновський М.3313Харків2000
47Мединський I.2914Харкiв2000
48Молчанов В.206Дніпро99
49Мустецов О.206Харків2002
50Натаров_Гн.68( 71)7Харків92
51Натаров_Гр.5312Харків88
52Носов А.2215Одеса2003
53Пазюк М.21( 26)5Київ98
54Почтарьов_А.66( 69)7Харків93
55Рева В.2020Харків2003
56Рожков В.28( 29)9Миколаїв2001
57Сєлiванов М.208Дніпро2003
58Сафронов Є.3812Одеса94
59Скриннiк Д.2025Харків2002
60Скурихiн I.207Одеса2002
61Степанець В.205Дніпро97
62Столовой Є.2216Харків2005
63Ткачук А.4411Вінниця97
64Трискиба Ів.205Дніпро2002
65Туркiн Є.205Дніпро2002
66Фiлiпенко М.2013Днiпро2001
67Чакалов О.20( 23)5Львів98
68Шаповалов Д.2111Дніпро2000
69Шведов I.20( 22)5Львів97
70Шевченко_Дан.2325Дніпро2001
71Шмундяк О.5710Харків98
72Щур К.2018Харків2000
73Яковлев В.2820Одеса2003
Ж І Н К И (ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
1Iваницька I.22( 27)5Київ98
2Iльїнська М.41( 42)9Харків99
3Багрянцева Є.2510Харків2003
4Безугла К.205Харків99
5Бондаренко М.206Харків89
6Бугрова П.3125Харків2004
7Войцех Н.76( 78)8Дніпро92
8Герасимова О.34( 35)9Одеса94
9Головкiна Н.5617Харків75
10Губаньова Б.20( 22)5Київ87
11Гуйван О.23( 25)8Вінниця98
12Демiденко С.2013Харкiв2003
13Джангобекова Х.43( 48)5Львів92
14Жарка Є.74( 77)7Харків93
15Кадемiна А.27( 31)6Київ85
16Казарiнова Ю.6913Миколаїв92
17Калюжна М.2016Харків2003
18Калякiна А.20( 21)9Харків2001
19Кантемир Євг.2318Харків2005
20Кучер А.3218Миколаїв96
21Лiсна В.4711Харків96
22Мiрошниченко Ю.2016Харків2000
23Мiхалькова А.36( 38)8Харків97
24Малiнiна С.2010Дніпро2001
25Марущак А.2316Одеса2002
26Масайло В.3611Миколаїв2000
27Михайленко О.52( 57)5Харків91
28Нiкiтiна С.27( 29)8Одеса85
29Нiколаєва Є.20( 23)7Винница99
30Паксютова Є.5519Дніпро99
31Погребняк В.30( 35)5Харків89
32Пойда Д.3122Миколаїв2001
33Потапенко Т.34( 37)7Миколаїв93
34Приходько Я.2313Дніпро2004
35Прозорова А.3921Харків2001
36Прокопович А.3028Харків2003
37Прус О.6110Харків86
38Рудакова В.3319Харків2001
39Рудь М.48( 50)8Дніпро92
40Сiбiрякова Д.36( 39)7Одеса91
41Самарчанц Д.5510Харків95
42Селюкова А.205Одеса2003
43Семенова А.205Одеса2002
44Смєян Є.2112Одеса2001
45Собко Я.2220Харків2004
46Соболєва А.20( 22)5Лисичанськ2000
47Столяренко М.2623Харків2004
48Сутула О.43( 44)9Харків92
49Тихорська О.2114Дніпро2004
50Ткач П.2720Миколаїв2003
51Улiтiна М.65( 68)7Дніпро91
52Фролова В.2011Харків2004
53Холодна М.2012Харків2003
54Цигнадзе М.21( 23)8Дніпро2001
55Червоная I.2610Київ96
56Шаповалова Є.2011Дніпро2000
57Яковлева Є.2012Дніпро2002
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Передноворічний турнір 2002 р.н.
Передноворічний турнір 2005 р.н.
2.Кубок України 2019
3.Чемпіонат України 2001 р.н.

8,401 total views, 1 views today

Print Friendly