Мультимедіа
wait
wait

Мікст (за рейтингом)

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Генеральний секретар ФБУ
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 30.11.2018
Ч О Л О В І К И (ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Атращенков В.91( 94)7Харків84
2Завадський Д.8011Харків88
3Дружченко_В.68( 71)7Дніпро73
4Натаров_Гн.67( 70)7Харків92
5Почтарьов_А.67( 69)8Харків93
6Конов В.6718Харків87
7Шмундяк О.5714Харків98
8Мартиненко_Мик.54( 55)9Дніпро90
9Боснюк Д.5320Дніпро2000
10Натаров_Гр.5316Харків88
11Джупiна А.51( 54)7Миколаїв92
12Леонов К.51( 53)8Дніпро93
13Дон_С.4821Дніпро93
14Сарсекенов Р.47( 51)6Миколаїв96
15Дмитришин_Н.47( 50)7Харків90
16Косован М.46( 51)5Вінниця96
17Ткачук А.4414Вінниця97
18Константинов Р.39( 44)5Дніпро87
19Волнянський В.39( 43)6Дніпро94
20Колiсник О.38( 40)8Дніпро97
21Гуркало_В.3818Вінниця94
22Сафронов Є.3816Одеса94
23Жилюк К.37( 41)6Вінниця94
24Дружченко_Iв.3715Днiпро97
25Карпенко_Д.3410Харків92
26Гуркало О.31( 36)5Вінниця91
27Козлов А.31( 34)7Київ79
28Махновський М.3114Харків2000
29Булденко В.3113Дніпро96
30Ковальов Д.29( 34)5Миколаїв99
31Деремешко Б.2924Миколаїв2002
32Яковлев В.2923Одеса2003
33Мединський I.2919Харкiв2000
34Рожков В.2913Миколаїв2001
35Анохiн М.2910Одеса88
36Iванов_В.2720Миколаїв94
37Кобзар Є.2714Харків2002
38Амосов О.2627Дніпро2001
39Iванов_К.25( 30)5Одеса96
40Кизима А.25( 28)7Одеса97
41Мартиненко_Мак.2510Дніпро88
42Шкляев М.24( 27)7Одеса83
43Бекетов Г.24( 25)9Харків2000
44Калiнiченко I.2418Миколаїв2002
45Ландяк В.2410Харків2001
46Столовой Є.2317Харків2005
47Бурлака А.22( 26)6Київ88
48Пазюк М.22( 26)6Київ98
49Рева В.2220Харків2003
50Алтунян Р.21( 26)5Львів99
51Дон_А.2124Дніпро2002
52Шаповалов Д.2115Дніпро2000
53Чакалов О.20( 23)6Львів98
54Гарiст С.20( 22)5Дніпро92
55Коваленко С.20( 22)5Київ90
56Шведов I.20( 22)5Львів97
57Поклонов В.20( 21)7Миколаїв2001
58Шевченко_Дан.2023Дніпро2001
59Щур К.2022Харків2000
60Козубенко М.2020Одеса2003
61Скриннiк Д.2018Харків2002
62Фiлiпенко М.2015Днiпро2001
63Носов А.2013Одеса2003
64Вишневий М.2010Миколаїв2004
65Лагутін М.2010Київ91
66Дубенко М.208Одеса2002
67Клiмчук М.208Одеса2003
68Колузаєв В.208Одеса2004
69Лагода Д.208Миколаїв2000
70Леонтьєв Є.208Миколаїв2005
71Молчанов В.207Дніпро99
72Сєлiванов М.207Дніпро2003
73Єрьоменко М.206Дніпро2004
74Мустецов О.206Харків2002
75Дащенко С.205Вінниця96
76Дубинський Д.205Дніпро2003
77Скурихiн I.205Одеса2002
78Степанець В.205Дніпро97
79Туркiн Є.205Дніпро2002
Ж І Н К И (ЗМІШАНА ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
1Жарка Є.7710Харків93
2Войцех Н.75( 77)8Дніпро92
3Казарiнова Ю.6815Миколаїв92
4Улiтiна М.66( 68)8Дніпро91
5Прус О.6310Харків86
6Головкiна Н.5620Харків75
7Самарчанц Д.5513Харків95
8Паксютова Є.5320Дніпро99
9Михайленко О.52( 57)5Харків91
10Рудь М.5010Дніпро92
11Лiсна В.4813Харків96
12Сутула О.4411Харків92
13Джангобекова Х.43( 48)5Львів92
14Iльiнська М.4212Харків99
15Прозорова А.4115Харків2001
16Сiбiрякова Д.38( 41)7Одеса91
17Мiхалькова А.3810Харків97
18Рудакова В.3719Харків2001
19Масайло В.3615Миколаїв2000
20Потапенко Т.35( 37)8Миколаїв93
21Герасимова О.3513Одеса94
22Кучер А.3322Миколаїв96
23Пойда Д.3321Миколаїв2001
24Бугрова П.3126Харків2004
25Погребняк В.30( 35)5Харків89
26Нiкiтiна С.2910Одеса85
27Кадемiна А.28( 31)7Київ85
28Ткач П.2823Миколаїв2003
29Червоная I.2613Київ96
30Марущак А.2517Одеса2002
31Гуйван О.2511Вінниця98
32Корж В.24( 28)6Одеса2002
33Багрянцева Є.24( 25)9Харків2003
34Столяренко М.2426Харків2004
35Iваницька I.23( 27)6Київ98
36Прокопович А.2322Харків2003
37Цигнадзе М.2311Дніпро2001
38Тихорська О.2217Дніпро2004
39Гайдук Я.21( 26)5Дніпро97
40Нiколаєва Є.21( 23)8Винница99
41Собко Я.2116Харків2004
42Яковлева Є.2113Дніпро2002
43Калякiна А.2112Харків2001
44Губаньова Б.20( 22)5Київ87
45Соболєва А.20( 22)5Лисичанськ2000
46Кутузова А.20( 21)7Миколаїв98
47Мiрошниченко Ю.2020Харків2000
48Шаповалова Є.2015Дніпро2000
49Холодна М.2015Харків2003
50Калюжна М.2014Харків2003
51Фролова В.2014Харків2004
52Кантемир Євг.2013Харків2005
53Демiденко С.2012Харкiв2003
54Малiнiна С.2010Дніпро2001
55Смєян Є.209Одеса2001
56Безугла К.205Харків99
57Донець А.205Одеса2001
58Приходько Я.205Дніпро2004
59Селюкова А.205Одеса2003
60Семенова А.205Одеса2002
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України Вища ліга
2.Турнір пам`яті А.Макарова (2001 р.н.)
Турнір пам`яті А.Макарова (2004 р.н.)
3.Кубок України

12,126 total views, 7 views today

Print Friendly