Збірна команда України

СКЛАД ЗБІРН0Ї КОМАНДИ УКРАЇНИ НА 2011 РІК БАДМІНТОН
ПІБДата
народ
ження
Роз
ряд
ФСТОбластьШколавико
наний
Плану
ємий
резуль
тат
Тренер
Чоловіки
Члени збірної команди
1Атращенков Валерій Володимирович20.08.1984мсмкУкраїнаХарківськаШВСМ1ЧУ3-5 ЧЄМахновський Г.А.
2Почтарьов Евген Сергійович20.04.1987мсУкраїнаХарківськаШВСМ2ЧУ1-2 ЧУМахновський Г.А
3Завадський Дмитро Олександрович04.11.1988мсмкСпартакХарківськаШВСМ1ЧУ5-8ЧЄСтерін М.Б.
4Конов Віталій Серпойвич13.07.1987мсмкСпартакХарківськаШВСМ1 ЧУ9-12 ЧЄСтерін М.Б.
5Кацаруба Дмитро Юрійович23.09.1991мсПрофс.Дніпропет
ровська
ШВСМ Метеор5 ЧУ3 ЧУМізін М.Г.
Кандидати у збірну команду
6Дмитришин Микола Володимирович04.09.1990мсСпартакХарківськаДЮСШ1 ЧУ5-8ЧЄСимоненко В.;
7Гаріст Серпй Олегович17.08.1992мсПрофс.Дніпропет
ровська
Метеор2 Мол.
ігри
3 ЧЄМізін М.Г.
8Леонов Кирило Викторович06.07.1993мсПрофс.Дніпропет
ровська
Метеор2 Мол.
ігри
3 ЧЄМізін М.Г-Дружченко.
9Мартиненко Микола Дмитрович26.08.1990мсПрофс.Дніпропет
ровська
ШВСМ Метеор1 Мол.
ігри
3 ЧЄМізін М.Г
10Натаров Георпй Вадимович09.08.1988мсмкУкраїнаХарківськаШВСМ2ЧУ1-2 ЧУМахновський Г.А. ,Головкіна Н.В.
11Бурлака Артур Васильевич31.03.1988мсУкраїнам.КиївКДЮСШ-ЗЧУ3-4ЧУКосенко В.Э.,
Косенчук С.М.,
12Почтарьов Артем Сергійович24.07.1993мсУкраїнаХарківськаШВСМ2ЧУ3 ЧЄМахновський Г.А
13Панченко Денис Олегович17.06.1990мсУкраїнаМиколаївськаКДЮСШ-4 ЧУ3 ЧУКосенчук С.М.,
14Дмитришин Андрій Володимирович05.06.1992КолосМ.ВинницяМДДЮСШ5 ЧУ3-5 ЧУМізін М.Г.-Гуркало
15Мартиненко Максим Дмитриевич14.06.1988мсУкраїнаДніпропет
ровська
ошвсм2ЧУ1-3 ЧУРезнік О.М.;
Резерв збірної команди
16Натаров Геннадій Вадимович23.01.1992мсУкраїнаХарківськаХОВУФКС3ЧУ юн.2-3
ЧУ юн
Махновський Г.А.-Головкіна Н.В.
17Нестеренко Кирило Александрович08.02.1993мсСпартакХарківськаКДЮСШ4-5 ЧУ3-5 ЧУСтерін М.Б.
18Карпенко Дмитро Віталійович14.02.1992мсУкраїнаХарківськаХОВУФКС5-8 ЧУ3-5 ЧУГоловкіна Н.В.
19Зінухов Андрій Викторович18.03.1995мсПрофс.Дніпропет
ровська
Метеор1 ЧУ юн1
ЧУ юн
Мізін М.Г.
20Баган Ярослав1994мсОсвітам. КиївДЮСШ-181-2 ЧУ1-2 ЧУМихальчук Н.М.
21Джупіна Артур1992мсУкраїнаМиколаїв
ська
МО ШВСМ4-5 ЧУ3-5 ЧУКосенчук С.М.
22Денісов Алексій Володимирович07.06.1992мсГартДніпропет
ровська
ШВСМ3 Мол.
ігри
5-8 ЧУСеменюта-Продан
23Макаров Сергій1993мсУкраїнаМиколаївськаСДЮШОР6 ЧУ3-5 ЧУКосенчук С.М.
24Гуркало Владислав Михайлович08.04.1994мсКолосВинницькаМДЮСШ25-8 ЧУ3-5 ЧУГуркало Л.
25Трускалов Антон1994кмсОбл
спорт
управ
ління
ДонецькаОК ДЮСШ3-4 ЧУ1-3 ЧУЯковлев С.
Жінки
1Гріга Лариса Валеріївна31.05.1984мсмкУкраїнаДніпропет
ровська
ШВСМ1-2 ЧУ3-5 ЧЄСеменюта В.В.
2Улітіна Марія Вікторівна05.11.1991мсмкУкраїнаДніпропет
ровська
ОШВСМ2 ЧУ9-16 ЧЄСеменюта В.В.
3Діптан Марія Станіславівна15.04.1988мсмкСпартакХарківськаШВСМ1 ЧУ5-8 ЧЄСтерін М.Б.
4Прус Олена Володимирівна30.04.1986мсмкУкраїнаХарківськаШВСМ2 КУ3-5 ЧЄМахновський Г.А.
5Войцех Наталія Олександрівна21.06.1992мсмкУкраїнаДніпропет
ровська
ОШВСМ2 ЧУ
юн
3-5
ЧЄ юн.
Мізін М.Г.
Кандидати до збірної команди
6Кобцева Ганна В’ячеславівна28.10.1986мсмкУкраїнаХарківськаШВСМ2 КУ1-3 ЧУМахновський Г.А.
7Жарка Єлизавета14.06.1992мсСпартакХарківськаДЮСШ 132 ЧУ
юн.
3-5
ЧЄ юн.
Стерін М.Б
8Казарінова Юлія Романівна02.01.1992мсУкраїнаМиколаївськаСДЮШОР1 ЧУ
юн.
3-5
ЧЄ юн.
Косенчук С,М.
9Півоварова Ольга Олексіївна31.08.1988мсУкраїнаХарківськаШВСМ1 КУ2-3 ЧУМахновський Г.А.
10Джангобекова Христина1992мсМОНЛьвівськаСК ЛДУФК "Скіф"2-3
ЧУ
1-3 ЧУГречанюк О.О., Каратник І.В.
11Гуща Вікторія1995мсУкраїнаМиколаїв
ська
СДЮШОР1 ЧУ
юн.
5-8
ЧЄ юн.
Кунін О. С.
12Надточій Ольга Іванівна23.05.1992мсУкраїнаХарківськаШВСМ5-8 ЧУ3-5 ЧУМахновський Г.А.
13Потапенко Тетяна В’ячеславівна22.07.1993мсУкраїнаМиколаїв
ська
СДЮШОРЗ ЧУ
юн.
2-3
ЧУ юн.
Кунін О.С.
14Рудь Марія Валерієва25.11.1992мсПрофс.Дніпропет
ровська
ШВСМ Метеор1 мол.
ігри
5-8 ЧУМізін М.Г.
15Погребняк Вікторія Вікторівна23.08.1989мсУкраТнаХарківськаШВСМЗЧУ2-3 ЧУМахновський Г.А.
Резерв Збірної команди
16Ворфоломеева Христина Викторівна08.06.1990мсУкраїнаЛуганськаДЮСШ3 ЧУ
юн.
5-8
ЧЄ юн.
Кондратюк А.А.
17Дмітрішин Анастасія Володимирівна22.08.1995мсСпартакХарківськаКДЮСШ3-4 ЧУ1-3 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.
18Саморчанц Дарья Рубеновна12.03.1995мсСпартакХарківськаКДЮСШ3-4 ЧУ1-3 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.
19Лисенко Марія Василієвна07.01.1993мсСпартакХарківськаДЮСШ 133-5 ЧУ3-5 ЧУСтерін М.Б.,
20Жуковська Ганна Олеговна1995мсУкраїнаМиколаїв
ська
СДЮШОР2-3 ЧУ1-3 ЧУКосенчук С.М.
21Марченко Анастасія Олегівна23.03.1994мспрофс.Дніпропет
ровська
Метеор5 ЧУ
юн
1-3
ЧУюн
Олійник В.
22Безденежніх Иріна Сергійовна15.10.1996мспрофсДніпропет
ровська
Метеор1 ЧУ
юн
1
ЧУ юн.
Семенюта В.В.
23Ішевская Дарья1995мсУкраїнаМиколаїв
ська
СДЮШОР2-3 ЧУ1-3 ЧУКунін О.С.
24Плясова Дарья23.02.1994мспрофс.Дніпропет
ровська
Метеор2 ЧУ
юн
1-3
ЧУ юн.
Мизин М.Г.-Дружченко В.
25Сібірякова Дарья1990мсУкраїнаОдеськаДЮСШ-55-6 ЧУ3-6 ЧУБілоус В.А.
Президент ФБУЗавідуючий сектором Олімпійських ігрових видів спорту

3,095 total views, 1 views today

Print Friendly