Партнери
Офіційний партнер Федерації бадмінтону України
Мультимедіа
wait
wait

Збірна команда України

СКЛАД ЗБІРН0Ї КОМАНДИ УКРАЇНИ НА 2011 РІК БАДМІНТОН
ПІБДата
народ
ження
Роз
ряд
ФСТОбластьШколавико
наний
Плану
ємий
резуль
тат
Тренер
Чоловіки
Члени збірної команди
1Атращенков Валерій Володимирович20.08.1984мсмкУкраїнаХарківськаШВСМ1ЧУ3-5 ЧЄМахновський Г.А.
2Почтарьов Евген Сергійович20.04.1987мсУкраїнаХарківськаШВСМ2ЧУ1-2 ЧУМахновський Г.А
3Завадський Дмитро Олександрович04.11.1988мсмкСпартакХарківськаШВСМ1ЧУ5-8ЧЄСтерін М.Б.
4Конов Віталій Серпойвич13.07.1987мсмкСпартакХарківськаШВСМ1 ЧУ9-12 ЧЄСтерін М.Б.
5Кацаруба Дмитро Юрійович23.09.1991мсПрофс.Дніпропет
ровська
ШВСМ Метеор5 ЧУ3 ЧУМізін М.Г.
Кандидати у збірну команду
6Дмитришин Микола Володимирович04.09.1990мсСпартакХарківськаДЮСШ1 ЧУ5-8ЧЄСимоненко В.;
7Гаріст Серпй Олегович17.08.1992мсПрофс.Дніпропет
ровська
Метеор2 Мол.
ігри
3 ЧЄМізін М.Г.
8Леонов Кирило Викторович06.07.1993мсПрофс.Дніпропет
ровська
Метеор2 Мол.
ігри
3 ЧЄМізін М.Г-Дружченко.
9Мартиненко Микола Дмитрович26.08.1990мсПрофс.Дніпропет
ровська
ШВСМ Метеор1 Мол.
ігри
3 ЧЄМізін М.Г
10Натаров Георпй Вадимович09.08.1988мсмкУкраїнаХарківськаШВСМ2ЧУ1-2 ЧУМахновський Г.А. ,Головкіна Н.В.
11Бурлака Артур Васильевич31.03.1988мсУкраїнам.КиївКДЮСШ-ЗЧУ3-4ЧУКосенко В.Э.,
Косенчук С.М.,
12Почтарьов Артем Сергійович24.07.1993мсУкраїнаХарківськаШВСМ2ЧУ3 ЧЄМахновський Г.А
13Панченко Денис Олегович17.06.1990мсУкраїнаМиколаївськаКДЮСШ-4 ЧУ3 ЧУКосенчук С.М.,
14Дмитришин Андрій Володимирович05.06.1992КолосМ.ВинницяМДДЮСШ5 ЧУ3-5 ЧУМізін М.Г.-Гуркало
15Мартиненко Максим Дмитриевич14.06.1988мсУкраїнаДніпропет
ровська
ошвсм2ЧУ1-3 ЧУРезнік О.М.;
Резерв збірної команди
16Натаров Геннадій Вадимович23.01.1992мсУкраїнаХарківськаХОВУФКС3ЧУ юн.2-3
ЧУ юн
Махновський Г.А.-Головкіна Н.В.
17Нестеренко Кирило Александрович08.02.1993мсСпартакХарківськаКДЮСШ4-5 ЧУ3-5 ЧУСтерін М.Б.
18Карпенко Дмитро Віталійович14.02.1992мсУкраїнаХарківськаХОВУФКС5-8 ЧУ3-5 ЧУГоловкіна Н.В.
19Зінухов Андрій Викторович18.03.1995мсПрофс.Дніпропет
ровська
Метеор1 ЧУ юн1
ЧУ юн
Мізін М.Г.
20Баган Ярослав1994мсОсвітам. КиївДЮСШ-181-2 ЧУ1-2 ЧУМихальчук Н.М.
21Джупіна Артур1992мсУкраїнаМиколаїв
ська
МО ШВСМ4-5 ЧУ3-5 ЧУКосенчук С.М.
22Денісов Алексій Володимирович07.06.1992мсГартДніпропет
ровська
ШВСМ3 Мол.
ігри
5-8 ЧУСеменюта-Продан
23Макаров Сергій1993мсУкраїнаМиколаївськаСДЮШОР6 ЧУ3-5 ЧУКосенчук С.М.
24Гуркало Владислав Михайлович08.04.1994мсКолосВинницькаМДЮСШ25-8 ЧУ3-5 ЧУГуркало Л.
25Трускалов Антон1994кмсОбл
спорт
управ
ління
ДонецькаОК ДЮСШ3-4 ЧУ1-3 ЧУЯковлев С.
Жінки
1Гріга Лариса Валеріївна31.05.1984мсмкУкраїнаДніпропет
ровська
ШВСМ1-2 ЧУ3-5 ЧЄСеменюта В.В.
2Улітіна Марія Вікторівна05.11.1991мсмкУкраїнаДніпропет
ровська
ОШВСМ2 ЧУ9-16 ЧЄСеменюта В.В.
3Діптан Марія Станіславівна15.04.1988мсмкСпартакХарківськаШВСМ1 ЧУ5-8 ЧЄСтерін М.Б.
4Прус Олена Володимирівна30.04.1986мсмкУкраїнаХарківськаШВСМ2 КУ3-5 ЧЄМахновський Г.А.
5Войцех Наталія Олександрівна21.06.1992мсмкУкраїнаДніпропет
ровська
ОШВСМ2 ЧУ
юн
3-5
ЧЄ юн.
Мізін М.Г.
Кандидати до збірної команди
6Кобцева Ганна В’ячеславівна28.10.1986мсмкУкраїнаХарківськаШВСМ2 КУ1-3 ЧУМахновський Г.А.
7Жарка Єлизавета14.06.1992мсСпартакХарківськаДЮСШ 132 ЧУ
юн.
3-5
ЧЄ юн.
Стерін М.Б
8Казарінова Юлія Романівна02.01.1992мсУкраїнаМиколаївськаСДЮШОР1 ЧУ
юн.
3-5
ЧЄ юн.
Косенчук С,М.
9Півоварова Ольга Олексіївна31.08.1988мсУкраїнаХарківськаШВСМ1 КУ2-3 ЧУМахновський Г.А.
10Джангобекова Христина1992мсМОНЛьвівськаСК ЛДУФК "Скіф"2-3
ЧУ
1-3 ЧУГречанюк О.О., Каратник І.В.
11Гуща Вікторія1995мсУкраїнаМиколаїв
ська
СДЮШОР1 ЧУ
юн.
5-8
ЧЄ юн.
Кунін О. С.
12Надточій Ольга Іванівна23.05.1992мсУкраїнаХарківськаШВСМ5-8 ЧУ3-5 ЧУМахновський Г.А.
13Потапенко Тетяна В’ячеславівна22.07.1993мсУкраїнаМиколаїв
ська
СДЮШОРЗ ЧУ
юн.
2-3
ЧУ юн.
Кунін О.С.
14Рудь Марія Валерієва25.11.1992мсПрофс.Дніпропет
ровська
ШВСМ Метеор1 мол.
ігри
5-8 ЧУМізін М.Г.
15Погребняк Вікторія Вікторівна23.08.1989мсУкраТнаХарківськаШВСМЗЧУ2-3 ЧУМахновський Г.А.
Резерв Збірної команди
16Ворфоломеева Христина Викторівна08.06.1990мсУкраїнаЛуганськаДЮСШ3 ЧУ
юн.
5-8
ЧЄ юн.
Кондратюк А.А.
17Дмітрішин Анастасія Володимирівна22.08.1995мсСпартакХарківськаКДЮСШ3-4 ЧУ1-3 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.
18Саморчанц Дарья Рубеновна12.03.1995мсСпартакХарківськаКДЮСШ3-4 ЧУ1-3 ЧУСтерін М.Б., Діптан А.
19Лисенко Марія Василієвна07.01.1993мсСпартакХарківськаДЮСШ 133-5 ЧУ3-5 ЧУСтерін М.Б.,
20Жуковська Ганна Олеговна1995мсУкраїнаМиколаїв
ська
СДЮШОР2-3 ЧУ1-3 ЧУКосенчук С.М.
21Марченко Анастасія Олегівна23.03.1994мспрофс.Дніпропет
ровська
Метеор5 ЧУ
юн
1-3
ЧУюн
Олійник В.
22Безденежніх Иріна Сергійовна15.10.1996мспрофсДніпропет
ровська
Метеор1 ЧУ
юн
1
ЧУ юн.
Семенюта В.В.
23Ішевская Дарья1995мсУкраїнаМиколаїв
ська
СДЮШОР2-3 ЧУ1-3 ЧУКунін О.С.
24Плясова Дарья23.02.1994мспрофс.Дніпропет
ровська
Метеор2 ЧУ
юн
1-3
ЧУ юн.
Мизин М.Г.-Дружченко В.
25Сібірякова Дарья1990мсУкраїнаОдеськаДЮСШ-55-6 ЧУ3-6 ЧУБілоус В.А.
Президент ФБУЗавідуючий сектором Олімпійських ігрових видів спорту

2,212 total views, 1 views today

Print Friendly