Збірна України на 2014 рік

СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ НА 2014 РІК
З БАДМІНТОНУ
Прізвище, ім'я та по батьковіДата народженняРозрядДСТОбластьШколаТренер

Чоловіки
Основний склад
1Атращенков Валерій Володимирович20.08.1984мсмкУкраїнаХарківськаШВСММахновський Г.А.
2Почтарьов Євген Сергійович20.04.1987мсмкУкраїнаХарківськаШВСММахновський Г.А.
3Завадський Дмитро Олександрович04.11.1988мсмкСпартакХарківськаШВСМСтерін М.Б., Діптан А.І.
4Конов Віталій Сергійович13.07.1987мсмкСпартакХарківськаШВСМСтерін М.Б., Діптан А.І.
5Мартиненко Микола Дмитрийович26.08.1990мсуУкраїнаДніпропетровськаШВСММізін М.Г.
6Леонов Кирило Вікторович06.07.1993мсуУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК МетеорМізін М.Г. , Дружченко В.Г.
7Почтарьов Артем Сергійович24.07.1993мсуУкраїнаХарківськаШВСММахновський Г.А.
8Натаров Геннадій Вадимович23.01.1992мсуУкраїнаХарківськаШВСММахновський Г.А., Головкіна Н.В.

Кандидати
1Гаріст Сергій Олегович17.08.1992мсуУкраїнаДніпропетровськаШВСММізін М.Г.
2Колесник Олександр Максимович11.03.1997кмсУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК МетеорРезнік О.М.
3Сарсекєнов Руслан Адилбекович07.06.1996мсуМОК КДЮСШМиколаївськаКДЮСШКунін О.С.
4Волнянський Владислав Васильович26.05.1994мсуУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК МетеорОлійник В.А.
5Бурлака Артур Васильович31.03.1988мсуМОНм.КиївКДЮСШ-ЦентрКосенко В.Є.
6Іордатій Артем Сергійович06.08.1995мсуКолосВінницькаМДЮСШ № 2Гуркало Л.О.,Гальцький Ю.Л.
7Гуркало Владислав Михайлович08.04.1994мсуКолосВінницькаМДЮСШ № 2Гуркало Л.О., Гречанюк О.О.
8Мартиненко Максим Дмитрович14.06.1988мсуУкраїнаДніпропетровськаШВСМСеменюта В.В.
9Нестеренко Кирило Олександрович08.02.1993мсуСпартакХарківськаКДЮСШ СпартакСтерін М.Б., Діптан А.І.
10Карпенко Дмитро Віталійович14.02.1992мсуУкраїнаХарківськаСДЮШОРГоловкіна Н.В.
11Зінухов Андрій Вікторович18.03.1995мсуУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК МетеорМізін М.Г., Дружченко В.Г.
12Бадіца Георгій Олегович20.01.1994мсуУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК МетеорОлійник В.А.
13Макаров Сергій Володимирович14.01.1993мсуМОК КДЮСШМиколаївськаМО ШВСМКосенчук С.М.
14Натаров Георгій Вадимович09.08.1988мсмкУкраїнаХарківськаШВСММахновський Г.А., Головкіна Н.В.
15Джупіна Артур Артурович08.06.1992мсуМиколаївськаМО ШВСМКосенчук С.М.
16Ткачук Артем Олександрович20.08.1997мсуКолосВінницькаМДЮСШ № 2Гуркало Л.О., Галицький Ю.Л.
17Дмитришин Микола Володимирович04.09.1990мсуСпартакХарківськаШВСМСтерін М.Б., Симоненко В.А.
18Лачков Андрій Сергійович01.02.1995мсуСпартакХарківськаКДЮСШ СпартакСтерін М.Б., Діптан А.І.
19Косован Максим Сергійович01.02.1996мсуКолосВінницькаМДЮСШ № 2Гуркало Л.О., Галицький Ю.Л.
20Сергій Михайло Борисович26.08.1995мсуУкраїнаХарківськаДЮСШ № 13Стерін М.Б., Діптан А.І.

Резерв
1Дружченко Іван Владиславович27.08.1997мсуУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК МетеорРезнік О.М., Дружченко В.Г.
2Іванов Костянтин Леонідович30.07.1996мсуУкраїнаОдеськаКДЮСШ № 5Білоус В.А., Барабаш М.М.
3Панін Андрій Володимирович02.07.1996мсуСпартакЛьвівськаДЮСШ ВерховинаГречанюк О.О., Каратник І.В.
4Сизоненко Артем Володимирович04.08.1995мсуМОК КДЮСШМиколаївськаКДЮСШКунін О.С.
5Булденко Владислав Артемович07.03.1996мсуУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК МетеорРезнік О.М.
6Іванов Владислав Петрович01.09.1994мсуМОК КДЮСШМиколаївськаКДЮСШКунін О.С.
7Сафронов Євген Костянтинович13.10.1994кмсУкраїнаОдеськаКДЮСШ № 5Вербицький В.Г.
8Труш Микола Володимирович17.02.1998кмсУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК МетеорСеменюта В.В., Мізін М.Г.
9Швец Максим Сергійович30.05.1997мсуМиколаївськаКДЮСШКунін О.С.
10Кізима Олександр Олександрович17.02.1997кмсУкраїнаОдеськаКДЮСШ № 5Білоус В.А., Барабаш М.М.
11Боснюк Данило Вітальович24.08.2000кмсУкраїнаЛуганськаДЮСШКондратюк А.А.
12Стерін Владислав Михайлович11.03.1999кмсМОНХарківськаДЮСШ №13Стерін М.Б., Крючкова А.Р.
13Данилов Деніс Сергійович11.05.1999кмсУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК МетеорСеменюта В.В., Мізін М.Г.
14Жилюк Костянтин Леонідович31.12.1994мсуКолосВінницькаМДЮСШ № 2Галицький Ю.Л., Гуркало Л.О.
15Шмундяк Олександр Геннадійович25.06.1998кмсМОНДніпропетровськаДЮСШ "ПГАСА"Шиян В.М., Семенюта В.В.
16Ковальов Дмитро Валерійович01.10.1999кмсМОК КДЮСШМиколаївськаКДЮСШКосенчук С.М., Косенчук С.Ю.
17Журавльов Валерій Дмитрийович09.02.2000кмсУкраїнаХарківськаХО ВУФКСГоловкіна Н.В., Мединська Е.А.
18Алтунян Роман Андрійович09.02.1999кмсСпартакЛьвівськаДЮСШ ВерховинаГречанюк О.О., Каратник І.В.
19Чакалов Олександр Русланович17.10.1998кмсСпартакЛьвівськаДЮСШ ВерховинаГречанюк О.О., Каратник І.В.
20Шевченко Артем Андрійович17.09.1993мсуУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК МетеорОлійник В.А.

Жінки
Основний склад
1Гріга Лариса Валеріївна31.05.1984мсмкУкраїнаДніпропетровськаШВСМСеменюта В.В.
2Улітіна Марія Вікторівна05.11.1991мсмкУкраїнаДніпропетровськаОШВСМСеменюта В.В., Дружченко В.Г.
3Джангобекова Христина Русланівна06.03.1992мсуСпартакЛьвівськаДЮСШ ВерховинаГречанюк О.О., Каратник І.В.
4Войцех Наталія Олександрівна21.06.1992мсмкУкраїнаДніпропетровськаОШВСММізін М.Г.
5Дмітрішин Анастасія Володимирівна22.08.1995мсуСпартакХарківськаКДЮСШ СпартакСтерін М.Б., Діптан А.І.
6Жарка Єлизавета Юріївна14.06.1992мсмкСпартакХарківськаДЮСШ № 5Стерін М.Б., Діптан А.І.
7Казарінова Юлія Романівна02.01.1992мсмкМОК КДЮСШМиколаївськаМО ШВСМКосенчук С.М.
8Діптан Марія Станіславівна15.04.1988мсмкСпартакХарківськаШВСМСтерін М.Б.
4

Кандидати
1Самарчанц Дар’я Рубеновна12.03.1995мсуСпартакХарківськаКДЮСШ СпартакСтерін М.Б., Діптан А.І.
2Лугових Олександра Сергіївна30.04.1997мсуУкраїнаОдеськаКДЮСШ № 5Білоус В.А.
3Прус Олена Володимирівна30.04.1986мсмкУкраїнаХарківськаШВСММахновський Г.А.
4Гуща Вікторія Валеріївна23.04.1995мсуМОК КДЮСШМиколаївськаКДЮСШКунін О.С.
5Надточій Ольга Іванівна23.05.1992мсуУкраїнаХарківськаШВСММахновський Г.А.
6Ворфоломеєва Христина Вікторівна08.06.1990мсуУкраїнаЛуганськаДЮСШКондратюк А.А.
7Рудь Марія Валеріївна25.11.1992мсуУкраїнаДніпропетровськаШВСММізін М.Г.
8Погребняк Вікторія Вікторівна23.08.1989мсуУкраїнаХарківськаШВСММахновський Г.А.
9Ільїнська Маріна Сергіївна13.03.1999кмсМОНХарківськаДЮСШ № 13Стерін М.Б., Діптан А.І.
10Гуслістая Ганна Геннадіївна16.01.1992мсуУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"Дружченко В.Г., Мізін М.Г.
11Пека Юлія Сергіївна12.12.1997мсуУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"Резнік О.М., Дружченко В.Г.
12Жованік Ксенія Володимирівна18.06.1995кмсУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"Резнік О.М., Дружченко В.Г.
13Міхалькова Ганна Ігорівна15.03.1997кмсМОНХарківська/ ВолинськаДЮСШ № 13Стерін М.Б., Діптан А.І.
14Марченко Анастасія Олегівна23.03.1994мсуУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"Олійник В.
15Сєбова Інна Валеріївна02.04.1997мсуУкраїнаОдеськаКДЮСШ № 5Білоус В.А., Барабаш М.М.
16Кучер Анастасія Сергіївна27.03.1996мсуМОК КДЮСШМиколаївськаКДЮСШКунін О.С.
17Лісна Владислава Русланівна16.06.1996кмсСпартакХарківськаКДЮСШ СпартакСтерін М.Б., Діптан А.І.
18Сібірякова Дар’я Юріївна15.02.1990мсуУкраїнаОдеськаДЮСШ №5Вербицький В.Г., Барабаш М.М.
19Гайдук Ярослава Олександрівна10.08.1997мсуУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"Резнік О.М.
20Лема Тетяна Василівна10.05.1996мсуоблспорт управлінняЛьвівськаСК ЛДУФК СкіфЦіж Л.М.

Резерв
1Бур’ян Анастасія Юріївна14.05.1994мсуУкраїнаХарківськаСДЮШОРГоловкіна Н.В.
2Сутула Ольга Василівна28.07.1992мсуУкраїнаХарківськаСДЮШОРГоловкіна Н.В.
3Крючкова Ганна Родіонова06.01.1992мсуСпартакХарківська Ів.-ФранківськаДЮСШ № 13Стерін М.Б.
4Малишева Анастасія Олегівна08.11.1997кмсУкраїнаХарківськаХОВУФКСГоловкіна Н.В.
5Огурцова Маргарита Вячеславівна30.10.1997кмсМОНХарківськаДЮСШ № 13Стерін М.Б., Крючкова А.Р.
6Петренко Анастасія Костянтинівна10.12.1992мсуУкраїнаХарківськаСДЮШОРГоловкіна Н.В., Казанцев Д.В.
7Кутузова Ганна Сергіївна18.07.1998кмсМОК КДЮСШМиколаївськаМО ШВСМКосенчук С.М.
8Шинкаренко Олена Володимирівна18.03.1998мсуМОК КДЮСШДніпропетровськаГОР "СДЮШОР"Продан А.А., Прон В.В.
9Шалаєва Вікторія Тарасівна01.02.1997кмсУкраїнаХарківськаХОВУФКСГоловкіна Н.В.
10Герасімова Ольга Юріївна19.10.1994кмсУкраїнаОдеськаКДЮСШ №5Вербицький В.Г.
11Масайло Валерія Андріївна24.10.2000кмсМОК КДЮСШМиколаївськаКДЮСШКосенчук С.М., Косенчук С.Ю.
12Андрушко Ганна Миколаївна28.01.1999кмсУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"Семенюта В.В , Мізін М.Г.
13Паксютова Євгенія Сергіївна19.04.1999кмсУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"Резнік О.М.
14Гриценко Валерія Сергіївна28.09.1999кмсУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"Резнік О.М.
15Жданова Валерія Вадимівна18.07.1999кмсУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"Плітко І.М., Селіванова В.В.
16Крячко Єлизавета Віталіївна22.01.1998кмсМОНХарківськаДЮСШ № 13Стерін М.Б., Крючкова А.Р.
17Прозорова Анастасія Єдуардівна27.08.2001кмсУкраїнаХарківськаСДЮШОРКобцева А.В., Почтарьов Є.С.
18Гриненко Дана Євгенівна18.05.1999кмсМОНХарківськаДЮСШ № 13Стерін М.Б. Крючкова А.Р.
19Любушкіна Надія Євгенівна09.09.1999кмсУкраїнаДніпропетровськаСДЮШОР СК "Метеор"Плітко І.М., Селіванова В.В.
20Артьомова Аліна Олегівна11.03.1999кмсСпартакЛьвівськаДЮСШ ВерховинаГречанюк О.О., Каратник І.В.
Директор департаменту олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту МінмолодьспортуУманець Н.Д.
Державний тренер з бадмінтонуШвачко В.М.

5,573 total views, 2 views today

Print Friendly