Мультимедіа
wait
wait

Жіночий парний на 01.04.2018

За алфавітом

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Державний тренер з бадмінтону
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 31.03.2018
Ж І Н К И (ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Бугрова П.2022Харків2004
2Войцех Н.7417Дніпро92
3Гайдук Я.3213Дніпро97
4Галицька Я.2017Вінниця2001
5Герасимова О.38( 40)8Одеса94
6Головкiна Н.4211Харків75
7Губаньова Б.205Київ87
8Гуйван О.207Вінниця98
9Демiденко С.205Черкаси2003
10Джангобекова Х.3717Львів92
11Дмитришин А.67( 69)8Харків95
12Донець А.206Одеса2001
13Жарка Є.7429Харків93
14Жданова В.2410Дніпро99
15Iваницька I.20( 22)6Київ98
16Iльiнська М.6031Харків99
17Iндичко В.53( 54)9Миколаїв95
18Кадемiна А.25( 29)6Київ85
19Казарiнова Ю.6916Миколаїв92
20Калякiна А.2220Харків2001
21Кантемир Євг.205Харків2005
22Коваленко В.20( 21)5Одеса95
23Крячко Є.26( 29)7Харків98
24Кутузова А.3611Миколаїв98
25Кучер А.3814Миколаїв96
26Лісна В.4913Харків96
27Малiнiна С.2424Днiпро
28Марущак А.3122Одеса2002
29Масайло В.3423Миколаїв2000
30Мащенко О.25( 26)9Одеса88
31Мiрошниченко Ю.2625Харків2000
32Мiхалькова А.5418Харків97
33Михайленко О.62( 66)6Харків91
34Нiкiтiна С.26( 27)9Одеса85
35Нiколаєва Е.207Вінниця99
36Павленко В.205Вінниця97
37Паксютова Є.3120Дніпро97
38Пойда Д.3421Миколаїв2001
39Потапенко Т.5217Миколаїв93
40Прозорова А.4021Харків2001
41Прокопович А.2523Одеса2003
42Прус О.6619Харків86
43Рудакова В.3621Харків2001
44Рудь М.6120Дніпро92
45Самарчанц Д.6313Харків95
46Сiбiрякова Д.48( 49)9Одеса91
47Смєян Є.2216Одеса2001
48Собко Я.2022Харків2004
49Столяренко М.2423Харків2004
50Сутула О.39( 42)7Харків92
51Тiшенiнова В.207Харків2002
52Тихорська О.2216Дніпро2004
53Ткач П.2423Миколаїв2003
54Улiтiна М.6317Дніпро91
55Фролова В.2323Харків2004
56Хлистова К.20( 24)5Миколаїв86
57Холодна М.205Харків2003
58Цигнадзе М.2118Дніпро2001
59Чистякова Е.2113Дніпро2003
60Чорна А.205Дніпро86
61Шаповалова Є.2419Дніпро2000
62Яковлева Є.2022Дніпро2002
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України 2004 р.н.
2.Чемпіонат України
3.Чемпіонат України 2000 р.н.
4.Чемпіонат України 2003 р.н.

За рейтингом

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Державний тренер з бадмінтону
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 31.03.2018
Ж И Н К И (ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Жарка Є.7429Харків93
2Войцех Н.7417Дніпро92
3Казарiнова Ю.6916Миколаїв92
4Дмитришин А.67( 69)8Харків95
5Прус О.6619Харків86
6Улiтiна М.6317Дніпро91
7Самарчанц Д.6313Харків95
8Михайленко О.62( 66)6Харків91
9Рудь М.6120Дніпро92
10Iльiнська М.6031Харків99
11Мiхалькова А.5418Харків97
12Iндичко В.53( 54)9Миколаїв95
13Потапенко Т.5217Миколаїв93
14Лісна В.4913Харків96
15Сiбiрякова Д.48( 49)9Одеса91
16Головкiна Н.4211Харків75
17Прозорова А.4021Харків2001
18Сутула О.39( 42)7Харків92
19Герасимова О.38( 40)8Одеса94
20Кучер А.3814Миколаїв96
21Джангобекова Х.3717Львів92
22Рудакова В.3621Харків2001
23Кутузова А.3611Миколаїв98
24Масайло В.3423Миколаїв2000
25Пойда Д.3421Миколаїв2001
26Гайдук Я.3213Дніпро97
27Марущак А.3122Одеса2002
28Паксютова Є.3120Дніпро97
29Крячко Є.26( 29)7Харків98
30Нiкiтiна С.26( 27)9Одеса85
31Мiрошниченко Ю.2625Харків2000
32Кадемiна А.25( 29)6Київ85
33Мащенко О.25( 26)9Одеса88
34Прокопович А.2523Одеса2003
35Малiнiна С.2424Днiпро
36Столяренко М.2423Харків2004
37Ткач П.2423Миколаїв2003
38Шаповалова Є.2419Дніпро2000
39Жданова В.2410Дніпро99
40Фролова В.2323Харків2004
41Калякiна А.2220Харків2001
42Смєян Є.2216Одеса2001
43Тихорська О.2216Дніпро2004
44Цигнадзе М.2118Дніпро2001
45Чистякова Е.2113Дніпро2003
46Хлистова К.20( 24)5Миколаїв86
47Iваницька I.20( 22)6Київ98
48Коваленко В.20( 21)5Одеса95
49Бугрова П.2022Харків2004
50Собко Я.2022Харків2004
51Яковлева Є.2022Дніпро2002
52Галицька Я.2017Вінниця2001
53Гуйван О.207Вінниця98
54Нiколаєва Е.207Вінниця99
55Тiшенiнова В.207Харків2002
56Донець А.206Одеса2001
57Губаньова Б.205Київ87
58Демiденко С.205Черкаси2003
59Кантемир Євг.205Харків2005
60Павленко В.205Вінниця97
61Холодна М.205Харків2003
62Чорна А.205Дніпро86
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Чемпіонат України 2004 р.н.
2.Чемпіонат України
3.Чемпіонат України 2000 р.н.
4.Чемпіонат України 2003 р.н.

173 total views, 1 views today

Print Friendly