Жіночий парний (за алфавітом)

Ф Е Д Е Р А Ц І Я
Б А Д М І H Т О H У У К Р А Ї H И
ЗАТВЕРДЖУЮ
Генеральний секретар ФБУ
___________________________А.О.Стасюк
С П И С О К
НАЙСИЛЬНІШИХ БАДМІНТОНІСТІВ УКРАЇНИ
м.Київ Дата розрахунку - 31.08.2019
Ж І Н К И (ПАРНА КАТЕГОРІЯ)
NПрізвищеШтраф -ВагаМістоРік
n/nспортсмена(рейтінг)народж.
1Бобирь С.205Дніпро2004
2Бондаренко М.3110Харків84
3Бугрова П.2818Харків2004
4Войцех Н.69( 72)7Дніпро92
5Галицька Я.208Вінниця2001
6Герасимова О.34( 35)9Одеса94
7Головкiна Н.37( 41)6Харків75
8Губаньова Б.205Київ87
9Гуйван О.206Вінниця98
10Демiденко С.2217Харків2003
11Джангобекова Х.33( 37)6Львів92
12Жарка Є.7710Харків93
13Iваницька I.205Київ98
14Iльїнська М.6613Харків99
15Iндичко В.53( 57)6Миколаїв95
16Iшевська Д.205Київ95
17Кадемiна А.20( 24)5Київ85
18Казарiнова Ю.66( 67)9Миколаїв92
19Калякiна А.208Харків2001
20Кантемир Євг.2212Харків2005
21Коваленко В.20( 21)5Одеса95
22Кутузова А.34( 38)6Миколаїв98
23Кучер А.3410Миколаїв96
24Лаврова С.205Харків2005
25Лісна В.46( 50)6Харків96
26Малiнiна С.2813Днiпро2001
27Марущак А.3018Одеса2002
28Масайло В.4020Миколаїв2000
29Мащенко О.23( 27)6Одеса88
30Михайленко О.6112Харків91
31Мiрошниченко Ю.24( 27)7Харків2000
32Мiхалькова А.5515Харків97
33Нiкiтiна С.22( 27)5Одеса85
34Нiколаєва Є.208Вінниця99
35Павленко В.205Вінниця97
36Паксютова Є.3217Дніпро97
37Погребняк В.30( 31)9Харків89
38Пойда Д.4020Миколаїв2001
39Потапенко Т.48( 52)6Миколаїв93
40Прозорова А.4819Харків2001
41Прокопович А.2022Харків2003
42Прус О.63( 64)9Харків86
43Рудакова В.4719Харків2001
44Рудь М.5412Дніпро92
45Самарчанц Д.55( 56)9Харків95
46Сiбiрякова Д.4311Одеса91
47Смєян Є.208Одеса2001
48Собко Я.2826Харків2004
49Столяренко М.3122Харків2004
50Сутула О.3414Харків92
51Таранова Є.205Дніпро2004
52Тихорська О.2318Дніпро2004
53Тiшенiнова В.2013Харків2002
54Ткач П.2418Миколаїв2003
55Улiтiна М.58( 61)7Дніпро91
56Фролова В.2720Харків2004
57Хлистова К.20( 24)5Миколаїв86
58Холодна М.2217Харків2003
59Цигнадзе М.20( 22)7Дніпро2001
60Червона I.205Київ96
61Чистякова Є.2015Дніпро2003
62Чорна А.205Дніпро86
63Шаповалова Є.23( 25)8Дніпро2000
64Яковлева Є.2212Дніпро2002
Розрахунок провів: / С.С.Скорик /
Примітка. В розрахунку враховані результати виступів в змаганнях
1.Кубок Визволення 2002 р.н.
2.Кубок Визволення 2005 р.н.
3.Кубок Незалежності

7,469 total views, 13 views today

Print Friendly